אלונה שכטר

אלונה שכטר, מנהלת הקליניקה – פלסטיקה ואסתטיקה, מרצה בכירה בנושא בריאות, צמחי מרפא, מודעות עצמית וחידושים בתחומי ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים ועוד. בתחילת דרכה, לאחר שסבלה מפסוריאזיס בדרגה גבוהה מאוד, עברה אלונה טיפולי קורטיזון בצורות שונות וטיפולי הקרנות פובה. לאחר מספר חודשים, הכירה וטופלה על ידי ד"ר רבינוביץ (דרמטולוג ידוע מלונדון) באמצעות צמחי מרפא, על פי תורת הרמב"מ, והגיעה לניקיון מוחלט של העור תוך מספר חודשים. הצלחה טיפולית זו, גרמה לאלונה להתחיל ולהתמסר ללימוד מעמיק של צמחי מרפא ודרמטולוגיה. בסיום לימודיה, החלה לעסוק בתחום הרפואה האסתטית והקימה חברת קוסמטיקה המייצרת מוצרים על בסיס צמחי מרפא ומינרלים מים המלח, הנקראת "אלונה שכטר בע״מ".

משנת 1991, אלונה שכטר צברה מוניטין של מומחית בתחום הקוסמטיקה, הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים. תפקידה המרכזי בקליניקה הנו לשמש כ"אמא" לכל המנותחות והמטופלות. לפני הטיפול, במהלכו ואחריו למשך שנים רבות. המוטו המנחה את אלונה שכטר הנו "טיפול רפואי ללא ליווי נפשי ופיזי, אינו טיפול שלם"' על כן, ליווי המנותחות והמטופלות של הקליניקה, הנו הערך החשוב ביותר והעליון עבור אלונה. ליווי זה מתבצע על ידי צוות עובדים מסור ומיומן שהוכשר על ידי אלונה שכטר ופועל בהנחייתה מזה שנים רבות.

החזון של אלונה שכטר מוביל את אופי הקליניקה, עם שירות ללא פשרות ונסיון הגשמת החלומות של כל מטופל ומטופלת. הקליניקה הוקמה על ידי אלונה שכטר בשנת 2003.

אלונה שכטר עובדת עם צוות רופאים ומנתחים פלסטיים מובילים כל אחד בתחומו, באווירה משפחתית ותוך ראייה מלאה של צורכי לקוחותיה. עם צוות ליווי מקסים ומקצועי, אתיקה ללא פשרות ותשומת לב אישית לכל מטופל ומטופלת, בזמינות מלאה כל יום, כל שעה וכל השבוע.
אלונה-שכטר-תמונה

יצירת קשר

בקרו אותנו אצלנו בקליניקה.
פגישת הייעוץ מתקיימת עם הרופא באופן פרטי ובדלתיים סגורות.
בפגישה יימסר לכם כל המידע המלא והמקיף על ההליך הרצוי ובסיום הפגישה תוכלו כבר לתאם מועד לניתוח או לטיפול.

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה למספר:
1800-210-210

תל אביב