אלונה שכטר

אלונה שכטר, מנהלת המרפאה – פלסטיקה ואסתטיקה, מרצה בכירה לבריאות, צמחי מרפא, מודעות עצמית וחידושים בתחומי הכירורגיה הפלסטית, טיפולים אסתטיים ועוד. בתחילת דרכה, לאחר שסבלה מרמה גבוהה מאוד של פסוריאזיס, עברה אלונה טיפולי קורטיזון בצורות שונות וטיפולי הקרנת פובה. לאחר מספר חודשים היא הוכרה וטופלה על ידי ד"ר רבינוביץ' (רופא עור ידוע מלונדון) באמצעות צמחי מרפא, על פי תורת הרמב"ם, והגיעה לניקוי מוחלט של העור תוך מספר חודשים. הצלחה טיפולית זו הובילה את אלונה להתחיל ולהתמסר ללימוד מעמיק של צמחי מרפא ורפואת עור. עם סיום הלימודים החלה לעבוד בתחום  והקימה חברת קוסמטיקה המייצרת מוצרים על בסיס צמחי מרפא ומינרלים מים המלח, הנקראת "אלונה שכטר בע"מ".

מאז 1991 זכתה אלונה שכטר למוניטין של מומחית בתחום הקוסמטיקה, הכירורגיה הפלסטית והטיפולים האסתטיים. תפקידה העיקרי בקליניקה הוא לשמש "אם" לכל החולים והמטופלים. לפני הטיפול, במהלך ואחרי. המוטו המנחה את אלונה שכטר הוא "טיפול רפואי ללא ליווי נפשי ופיזי, אינו טיפול שלם" "לכן, ליווי המנתחים והמטופלים במרפאה, הוא הערך החשוב והעליון ביותר עבור אלונה. ליווי זה מבוצע על ידי צוות מסור ומיומן שהוכשר על ידי אלונה שכטר ופועל בהנחייתה מזה שנים רבות.

החזון של אלונה שכטר מוביל את אופי הקליניקה, עם שירות ללא פשרות וחווית הגשמת חלומותיו של כל מטופל ומטופל. הקליניקה הוקמה על ידי אלונה שכטר בשנת 2003.

אלונה שכטר עובדת עם צוות רופאים ומנתחים פלסטיים מובילים, כל אחד בתחומו, באווירה משפחתית ועם ראייה מלאה של צרכי לקוחותיה. עם צוות ליווי מקסים ומקצועי, אתיקה ללא פשרות ויחס אישי לכל מטופל ומטופל, בזמינות מלאה בכל יום, בכל שעה ובמשך כל השבוע.

אלונה-שכטר-תמונה

יצירת קשר

בקרו אותנו אצלנו בקליניקה.
פגישת הייעוץ מתקיימת עם הרופא באופן פרטי ובדלתיים סגורות.
בפגישה יימסר לכם כל המידע המלא והמקיף על ההליך הרצוי ובסיום הפגישה תוכלו כבר לתאם מועד לניתוח או לטיפול.

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה למספר:
1800-210-210

תל אביב