ד״ר יצחק גולן

ד״ר יצחק גולן הינו כירורג אא״ג ראש וצוואר, מנתח אף ופנים אשר השקיע את כל כולו בעיקר לניתוחי אף פלסטיים. 

כרופא מומחה, הלך ד״ר גולן עם התשוקה שלו לתיקון אפים ולמתן מראה הרמוני וטבעי ויכולת נשימה טובה ובריאה יותר.

ד״ר גולן מומחה בתיקוני אף אסתטיים, נשימתיים, ניתוחים ראשוניים, ניתוחים משולבים, ניתוחים פונקציונלים ותיקון נשימה, תיקון אפים שבורים או אפים ומחיצות האף לאחר חבלה בבגרות או בילדות המוקדמת, הקטנת קונכיות וטיפול באלרגיה, נזלת וסינוסיטיס.

את דרכו התחיל כבוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בפקולטה לרפואה בבית חולים הדסה ירושלים. את הסטאג׳ עשה בבית החולים תל השומר ואת ההתמחות עשה במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

ד״ר יצחק גולן המשיך את דרכו בהשתלמות עמיתים ייחודית – תת התמחות בניתוחי האף, הסינוסים והפנים. את ההשתלמות עבר בבית החולים האוניברסיטאי Circolo בצפון איטליה, ובקליניקה הפרטית לניתוחי פנים Clinica Del Viso – במילאנו אצל אחד ממנתחי האפים הגדולים בעולם, הפרופסור פייטרו פלמה – Pietro Palma.

ד״ר גולן מבצעה גם טיפולים מצעירים לפנים על ידי הזרקות ועבר מספר השתלמויות בתחום.

ד״ר גולן משמש כרופא בכיר במרכז הרפואי שמיר, שם הוא מרכז את תחום ניתוחי האף הפלסטיים והפונקציונליים.

ד״ר יצחק גולן הינו חבר באיגוד רופאי אף, אוזן, גרון וניתוחי ראש וצוואר בישראל, בחברה לכירורגיה משחזרת של הפנים ובארגון המנתחים האירופאי:

The European Academy of facial plastics and reconstructive surgery

תהליך הייעוץ: 
על מנת לקבל מראה טבעי בניתוח אף יש להתייחס לרצון המנותחת ולהתאים לכל אחת ואחד את האף המתאים לפנים האינדיוידואליות בשיטת tailor made . כבר במהלך הייעוץ הראשוני, התייחסות ראשונה לרצון המנותחת ולמבנה האף חשובים לתכנון של תוצאה יפה ונשימה טובה. ד״ר גולן יושב עם כל מנותחת ומנותח, מקשיב לרצונם, מבצע הערכה ובדיקה של האף והפנים, וביחד מותאמת תכנית ניתוחית אישית לכל מנותחת ומנותח.

יצירת קשר

בקרו אותנו אצלנו בקליניקה.
פגישת הייעוץ מתקיימת עם הרופא באופן פרטי ובדלתיים סגורות.
בפגישה יימסר לכם כל המידע המלא והמקיף על ההליך הרצוי ובסיום הפגישה תוכלו כבר לתאם מועד לניתוח או לטיפול.

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה למספר:
1800-210-210

תל אביב