גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר - שאלות ותשובות

מעוניין להגיע לפגישת ייעוץ חינם ולקבל את כל המידע עבור ניתוח גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר?

ניתוח גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר

גניקומסטיה הינה תופעה של חזה נשי אצל גברים. גברים רבים סובלים מחזה בעל מבנה מעט נשי עם פטמות בולטות, כבר בגיל ההתבגרות ניתן לחוש במישוש גוש הנמצא מתחת לפטמה בקוטר של מספר סנטימטרים. גם אצל גברים בעלי עודף משקל מופיע לפעמים חזה גדול, מקרה זה הוא לא גניקומסטיה רגיל מפני אין לו רקמת שד והוא מתבסס בעיקר על שומן, לכן הוא נקרא פסאודו-גניקומסטיה. כמו כן, לעיתים מופיע חזה נשי אצל גברים עקב נטילת תרופות ולעיתים הדבר תורשתי.

תופעת הגניקומסטיה יכולה להופיעה בשני צידי השד או רק בשד אחד, מה שעלול להביא למראה אסימטרי ולהגביר את תחושת חוסר הביטחון. למרות שלא מדובר בבעיה תפקודית או רפואית, לעיתים הבעיה האסתטית גורמת לפגיעה בהיבט הפסיכו-סוציאלי ובתפקוד החברתי.

מחקרים הוכיחו כי למעשה מעל 50 אחוז מהגברים בגיל ההתבגרות ייפתחו רקמת שד בחזה, אשר בדרך כלל מאוחר יותר מסתדר מאליו. ישנן סיבות רבות אשר יכולות לגרום לתהליך זה, חלק מהסיבות הן שימוש בסמים, חוסר איזון הורמונלי, השמנת יתר, טראומה לאשכים, סוגי סרטן מסויימים, בעיות בבלוטת התריס, נטילת תרופות מסוימות, שתיית אלכוהול, מחלת כבד, אי ספיקת כליות וכו׳. אך לא רק גברים בגיל ההתבגרות, אלה גם תינוקות וגברים בוגרים עלולים לסבול מתופעה זו.

ניתוח גניקומסטיה או בשמו הפשוט, ניתוח הקטנת חזה לגבר, מיועד לגברים הסובלים מתופעה זו. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית. במקרים קלים יחסית, ניתן לסלק את נפח השד המיותר בשאיבת שומן, ללא צורך בחתכים מיותרים, דרך נקב עור מוסתר. ישנם מקרים בהם יש צורך להוסיף חתך קטן בחלק מהיקף הפטמה על מנת להוציא חלק מרקמת הבלוטה שנותר דבוק לפטמה אחרי השאיבה. במידה והחזה או הרכבו הוא בלוטת שד גדולה, הטכניקה העיקרית היא כריתה תת עורית דרך הפטמה.

לאחר ניתוח גניקומסטיה, יש לחבוש חגורה אלסטית המצמידה את העור שהתרוקן לרקמת הגוף. החבישה מונעת דימום ושטפי דם ומקלה על ההחלמה. לאחר כשבועיים ניתן להסיר את החבישה. לאחר ניתוח גניקומסטיה מומלצת מנוחה של מספר ימים. כחודש לאחר הניתוח ניתן לחזור לפעילות ספורטיבית מלאה.

חברת אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה, תהיה תמיד לצידך, לפני ניתוח, במהלך הניתוח וגם לאחריו. אנחנו לפני הכל בית חם, מקצועי ודואג.

ניתן לצפות בתמונות של ניתוח גניקומסטיה לפני ואחרי בקישור למעלה. את תיקיית התמונות לניתוח גניקומסטיה מיגנו באמצעות סיסמא על מנת לשמור ככל שניתן על פרטיות לקוחותינו.

כל התמונות לניתוח גניקומסטיה שאנו מציגים קיבלו אישור חתום בכתב של לקוחותינו. התמונות שמופיעות הינן אותנטיות ולא בוצע בהן שום עריכה מלבד הסתרה של סימנים מזהים.

על מנת לקבל את הסיסמא לפתיחת התיקייה יש ליצור קשר במספר 1800210210. אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה תשמח להעניק לך שירות.

19 שאלות ותשובות לניתוח גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר

כיצד מאבחנים גניקומסטיה?

הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שהתופעה הינה באמת גניקומסטיה ולא רקמות שומניות בחזה, סרטן שד, דלקת ברקמות החזה או כל בעיה רפואית אחרת.

כחלק מתהליך האבחון של גניקומסטיה, עליך לעבור בדיקה פיזית של רקמות החזה, הבטן, האשכים ולרוב בדיקת ההיסטוריה הרפואית שלך ושל משפחתך. בנוסף לכך, בדיקות דם, שתן וממוגרפיה יכולות לעזור למצוא את הסיבה לגניקומסטיה. לפי תוצאות אלו, אתה עלול להזדקק לבדיקות נוספות כמו אולטרסאונד, ביופסיה של הרקמות וכו׳.

מהן דרכי הטיפול בגניקומסטיה?

במידה ואכן מתגלה שיש לך גניקומסטיה, המצב יכול לעבור לאחר תקופה מסויימת ללא טיפול מעבר לביקורת תקופתית. אופן הטיפול שלך ישתנה לפי גילך, בריאותך, משך זמן התופעה, ותגובתך לתרופות שונות.

אם הסיבה לגניקומסטיה מתגלה כתופעת לוואי של בעיה בריאותית אחרת, יכול להיות שתצטרך קודם לטפל בבעיה הזו. אם הסיבה היא תופעת לוואי של תרופות שאתה לוקח, הרופא יכול להמליץ לך על תרופות חלופיות. במידה והסיבה היא חוסר איזון הורמונלי, הרופא יכול להפנות אותך לאנדוקרינולוג – רופא המומחה בהורמונים והשפעתם על הגוף, לקבלת תרופות המטפלות באיזון ההורמונלי עצמו.

אם עדיין קיימת הגדלה משמעותית של החזה לאורך זמן, למרות הטיפול הראשוני, הרופא יכול להמליץ על ניתוח גניקומסטיה אשר מבוצע על ידי מנתח פלסטי מומחה לגירורגיית השד.

שיטת הניתוח לגניקומסטיה תלויה בחומרת המצב ובסיבת התפתחות השד הנשי. אם גדילת החזה נובעת מהשמנת יתר בלבד, ניתן לשאוב את השומן בניתוח שאיבת שומן ללא צורך בחיתוך רקמת השד, אך אם הבעיה נובעת מרקמה בלוטית נוקשה, יש להסירה דרך חתך תחת הפיטמה. ישנם מקרים בהם קיים עודף עור משמעותי אשר יש לכרותו על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

לאחר הניתוח לגניקומסטיה החזה נחבש חבישת לחץ לשישה שבועות, רק לאחר כשלושה חודשים עד כחצי שנה מתקבלת התוצאה הסופית.

מעוניין להגיע לפגישת ייעוץ חינם ולקבל את כל המידע עבור ניתוח גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר?

מהי מטרת ניתוח גניקומסטיה?

המטרה הסופית של ניתוח גניקומסטיה היא להשיג מראה חזה מתאים לגבר עם מינימום צלקות נראות. הניתוחים הפלסטיים לטיפול בגניקומסטיה יעילים מאוד וברוב המקרים התוצאה יוצאת מדהים. ניתן לבצע ניתוח לתיקון גניקומסטיה בתנאי שמצב החזה קבוע ללא שינוי לפחות שנה והבירור הרפואי תקין.

בדרגות הקלות של בעיית החזה הנשי, ניתן לטפל באמצעות שאיבת שומן בלבד, דרך חתכים קטנים בשולי השד, אך אם עודף רקמת השד הבלוטית הנו הסיבה המרכזית להגדלת השדיים, הרקמה העודפת תיכרת בניתוח בשיטה פתוחה. הכריתה יכולה להתבצע כפעולה בודדת או בשילוב עם שאיבת שומן.

בגישה הפתוחה, החתך מבוצע באזור מוסתר, לרוב על הגבול התחתון של העטרה או במקרים מסוימים בצידי השד. דרך חתך זה, כורתים את הרקמה הבלוטית ואת השומן העודפים. במקרים קיצוניים של גניקומסטיה יוסרו גם עודפי עור, והמשמעות תהיה צלקות ארוכות יותר על פני החזה. על מנת לעזור בהפחתת הנפיחות לאחר הניתוח, יש צורך ללבוש וסט לוחץ למשך שישה שבועות באופן קבוע.

הסיבוכים בניתוח כוללים זיהום, דימום, הצטברות נוזלים, הצלקות לא טובה, פגיעה בפיטמה ואסימטריה, אך רופא מנתח מיומן בניתוחי גניקומסטיה יוכל להפחית משמעותית סיבוכים אלה.

למי מתאים ניתוח גניקומסטיה?

ניתוח גניקומסטיה או בשמו הפשוט הקטנת חזה לגבר, מיועד לגברים הסובלים מתופעה של חזה נשי או חזה גדול. הניתוח מתאים לגברים שניסו להפחית את היווצרות רקמת השד על ידי מספר פעולות קודמות אך ללא הצלחה.

כיצד מבצעים ניתוח גניקומסטיה המלווה בעודפי עור?

ניתוח גניקומסטיה במקרים שישנם עודפי עור ניכרים, יש להסירם יחד עם עודפי רקמת השד והשומן ולמתוח את העור. השיטה המקובלת לטיפול בבעיה זו כללה הסרת עודפי העור, ניתוק העטרה והפטמה והשתלתם במיקום חדש לפי מבנה הגוף והשד. הניתוח הוא ניתוח יעיל אך מלווה בתופעות לוואי הקשורות לשתל עור. לעתים, הקומפלקס של הפטמה והעטרה אינו נקלט או נקלט באופן חלקי, מה שיוצר שינוי בפיגמנט של העטרה, אובדן הבלט של הפטמה ואף נמק של הפטמה והעטרה.

למניעה של הפרעות בריפוי בפטמה והעטרה, קיים ניתוח חדשני חלופי השומר את הפטמה והעטרה מחוברים על גבעול צר של רקמה וממקמה מחדש. החשש מניתוח זה נבעה מעודפי הרקמה אשר יוותרו בשד וימנעו תוצאה מתוחה. אולם, דיקוק נכון של הגבעול מאפשר תוצאה מיטבית ללא הסיבוכים הקשורים להשתלה של פטמה ועטרה. כל זה רופא מנתח מקצועי ומיומן יוכל לעשות לרוב ללא סיבוכים מיותרים.

מעוניין להגיע לפגישת ייעוץ חינם ולקבל את כל המידע עבור ניתוח גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר?

כיצד מבצעים ניתוח גניקומסטיה ללא עודפי עור?

ניתוח גניקומסטיה במקרים בהם אין עודפי עור, יש צורך בהסרת רקמת שד ורקמת שומן עודפת ללא חתכים ארוכים אשר משאירים צלקות גלויות ולא אסתטיות. הצלקת היחידה שנשארת ממוקמת בגבול העטרה או בקפל התת שדי. בשנים האחרונות, ניתן לבצע ניתוח גניקומסטיה באמצעות שאיבת שומן דרך פתח קטן באזור בית השחי, ללא צלקת גלויה כלל.

בשיטת הניתוח לגניקומסטיה דרך בית השחי, הניתוח נערך תחת הרדמה כללית. לאחר ההרדמה הכללית, מזריקים לשד תמיסה המכילה הרדמה מקומית, מים פיזיולוגיים, ואדרנלין אשר מפחית את הדימום. התמיסה המימית מקלה על שאיבת השומן. דרך הפתח הקטן בבית השחי, מוחדר צינור המחובר למשאבת וואקום, דרך הצינור נשאב השומן העודף.

כמה זמן אורך ניתוח גניקומסטיה?

ניתוח גניקומסטיה ממוצע אורך לרוב בין 40 דקות לשעתיים וחצי. משך זמן הניתוח תלוי מאוד במבנה החזה ובמקצועיות והניסיון שמביא איתו הרופא המנתח. רופא מיומן ינתח בזמן קצת יותר ויפחית משמעותית את הסיבוכים שעלולים להגיע בעקבות הניתוח.

עם סיום הניתוח, תועבר לחדר התאוששות למשך שעות ספורות ותוכל לחזור לביתך עוד באותו היום להמשך ההחלמה וההתאוששות. במקרים נדירים, יכול הרופא המנתח להחליט ולהשאירך למעקב צמוד נוסף, לפני שחרורך הביתה בבטחה.
לפני השחרור ינחה אותך הרופא המנתח כיצד לנהוג בהמשך ויספק לך מרשמים למשככי כאבים ותרופות הנדרשות להחלמתך המוצלחת.

האם ניתוח גניקומסטיה עובר בהרדמה כללית?

ניתוח לגניקומסטיה עובר בהרדמה כללית על מנת שלא תרגיש דבר ועל מנת שהגוף לא יחווה טראומה. הרדמה היא אמצעי למניעת כאבים בעת ניתוח באמצעות מתן חומרים שמורידים את סף הכאב, מרגיעים ומשתקים את תנועת השרירים. באופן הזה מבטיחים שלא תרגיש כל כאב במהלך הניתוח.

אם המנתח יגיע למסקנה שניתן לעשות את הניתוח באמצעות חתכים מעטים וקטנים, הוא עשוי להסתפק בהרדמה מקומית בתוספת טשטוש. הכל תלוי במבנה החזה. ככל שהחזה גדול יותר, וצריך להסיר יותר עודפי עור, כך החתכים יהיו גדולים יותר, ארוכים יותר ומכאיבים יותר.

עליך לספר לרופא המרדים כל פרט חשוב מההיסטוריה הרפואית: על מחלות ועל ניתוחים שהיו בעבר, על תרופות שנוטלים, על רגישות לתרופות ועל מצבך הבריאותי כרגע. כמו כן, אם יש חולשות פיזיות שמופיעות פתאום בעקבות לחץ מהניתוח כמו סחרחורות, הקאות ושלשולים.

מעוניין להגיע לפגישת ייעוץ חינם ולקבל את כל המידע עבור ניתוח גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר?

למה כדאי לך להגיע לאלונה שכטר - פלסטיקה ואסתטיקה?

החלטת לעשות את הניתוח לגניקומסטיה ולהפרד מהחזה הנשי, הגיע הזמן להיפגש עם מנתח פלסטי מומחה בתחום כירורגיית השד.

בפגישת הייעוץ המנתח יבדוק אם אתה אכן צריך לעבור ניתוח לגניקומסטיה או שאולי ישנו פתרון אחר, תקבלו אינפורמציה מלאה על הניתוח, על הסיכונים והתועלות. תוכלו כמובן לראות תמונות של לפני ואחרי ותגיעו יחדיו לתיאום ציפיות.

בימינו יש עשרות מנתחים בארץ, צוות ״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ יהיה שם בשבילך מתחילת התהליך, יהיה שם בחדר הניתוח, ויהיה זמין עבורך בכל יום ובכל שעה גם אחרי הניתוח.

המנתחים שעובדים ב״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ הינם פלסטיקאים כירורגים ברמה הגבוהה ביותר. כולם מנהלים או ניהלו מחלקות בבתי חולים נבחרים בארץ. כולם עם תעודות מהארץ ומהעולם ובעלי ניסיון רב ועשיר, מה שמפחית באופן משמעותי את האפשרות לסיבוכים.

חדרי הניתוח ש״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ עובדים איתם משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר, עם צוות אחיות ומרדימים ותיקים ומנוסים.

האם סמים עלולים לגרום לצמיחת שדיים אצל גברים?

ישנם מומחים בתחום כירורגיית השד אשר טוענים ששימוש בסמים, אפילו סמים קלים, עלולים לגרום לגניקומסטיה. מה שיכול להביא לתופעה של צמיחת שדיים נשיים אצל גברים בעקבות התפתחות חריגה של בלוטת החלב. כמו כן, ישנן תופעות נוספות שעלולות לקרות, כמו התכווצות האשכים וירידת רמת הטסטוסטרון.

לא נעשה מחקר מקיף בעיניין, וזה לא חד משמעי ובטח שלא משפיע באותו אופן על כל אדם ואדם, אך לרוב, מנתח פלסטי שדואג למטופליו, יבקש להפסיק לצרוך סמים על מנת להבטיח את תוצאת הניתוח לאורך זמן.

מה צריך לעשות לפני ניתוח גניקומסטיה?

לפני הניתוח תיפגש ותקיים תהליך ייעוץ עם הרופאה המנתח. במהלך הייעוץ יבחן הרופא המנתח את החזה שלך, את מבנה גופך וילמד את רצונותיך. בהמשך, יסביר לך הרופא המנתח בפרוטרוט את האפשרויות העומדות בפניך, את מהלך הניתוח, את תהליך ההחלמה ואת הסיכונים הכרוכים בניתוח גניקומסטיה. הרופא המנתח יתאים לך את תוצאת הניתוח לרצונך ובהתאמה למבנה גופך ומצבך הרפואי.

אסור לעשות דיאטה חריפה בשבועות שלפני הניתוח כדי לא לפגוע בתהליך ההחלמה, רצוי להגיע כאשר המשקל נמצא יציב במשך חצי שנה לפחות.

לקראת הניתוח תתבקש לבצע בדיקות דם בסיסיות, לרוב: ספירת דם ותפקודי קרישה. במידת הצורך יידרשו בדיקות נוספות. עליך לרכוש מחוך רפואי מתאים, מחוך זה מהווה את החבישה העיקרית אחר הניתוח ויש לחבוש אותו יומם ולילה במהלך הששת השבועות הראשונים שלאחר הניתוח למעט בעת הרחצה היומית. על מנת לוודא שהמחוך הנו איכותי אנו ממליצים לרכוש אותו אצלנו, בקליניקה של ״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״.

יש להכין בבית תרופות לשיכוך כאבים ואנטיביוטיקה מתאימה לפי דרישת הרופא המנתח, חשוב להימנע משימוש במדללי דם, עישון ושתיית אלכוהול כשבועיים לפני הניתוח.

חובה להגיע לחדר הניתוח בצום מלא של שש שעות לפחות, כמו כן, מומלץ להתקלח לפני ההגעה לחדר הניתוח ולסבן הייטב את אזור החזה. רצוי להגיע בלבוש נוח ועדיף חולצה מכופתרת מלפנים.

יש להגיע לחדר הניתוח במועד שנקבע מראש עם כל הבדיקות אותן ביצעת, בנוסף יש להסדיר את התשלום לפני הניתוח.

כאשר תגיע לחדר הניתוח, מנהלת שרות הלקוחות של ״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ תקבל אותך ותלווה אותך לחדר הקבלה. בחדר הקבלה, תבצענה האחיות בדיקת לחץ דם וחום ותמלאנה את פרטיך בתיקך האישי. בגדיך יוחלפו בחלוק כחול. הרופא המרדים ייפגש אתך ולאחר מספר שאלות והסבר, יחתימך על טופס הסכמה להרדמה. בשלב זה, תתקיים פגישה נוספת בינך לבין הרופא המנתח, יובהרו השאלות האחרונות, הרופא המנתח יסמן את האזורים המיועדים לניתוח ויצלם אותך.

מעוניין להגיע לפגישת ייעוץ חינם ולקבל את כל המידע עבור ניתוח גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר?

מה קורה לאחר ניתוח גניקומסטיה?

בסיום הניתוח לגניקומסטיה יועבר המטופל לחדר התאוששות ולאחר מכן למחלקת האשפוז. עם ההתעוררות לרוב יורגש מתח רב על החזה, אם המנותח מרגיש כאב הוא יכול להשתמש במשככי כאבים להקלה.

לאחר הניתוח, מקבלים לרוב עירוי נוזלים דרך הוריד ונשארים למעקב אחר סימנים חיוניים כמו דופק, לחץ דם וחום. כמו כן, יתבצע מעקב שוטף אחר ההפרשות מן הנקזים במידה וישנם. השחרור מבית החולים ברוב המקרים הוא באותו היום, אך ישנם מקרים בהם המנתח מחליט להשאיר לאשפוז של לילה על מנת לשחרר את המנותח במצב בריאותי תקין.

מה מותר ומה אסור לעשות לאחר ניתוח גניקומסטיה?

ראשית, ביום שאחרי הניתוח לגניקומסטיה, מומלץ להתקלח. את המקלחת ניתן לעשות עם החגורה האלסטית או להורידה לזמן המקלחת בלבד. הרופא המנתח יסביר בדיוק לאחר הניתוח.

בבית, אין לשכב במיטה מבלי לזוז, חשוב להתהלך וניתן לבצע פעילויות שאינן דורשות מאמץ. חזרה לפעילות מלאה אפשרית לאחר פלוס מינוס שלושה שבועות.

במשך כחודש ימים לאחר הניתוח רצוי להימנע מפעילות מאומצת של ים, ספורט או סתם עבודה גופנית קשה. ייתכן כי בעת פעילות מאומצת עדיין יורגש כאב קל, על כן חשוב לתת לגוף להחלים בקצב שלו.

אסור להרים דברים כבדים לגובה מחשש שעור השדיים יימתח, והתפרים ייפתחו.

יש להימנע מעישון במשך כחודש לאחר הניתוח. עשן הסיגריות פוגע בתהליך ההחלמה.

אין להשתמש מדללי דם לסוגיו, על מנת שלא לגרום לדימום במקום הניתוח. ביקורת ראשונה מתבצעת כשבוע אחר הניתוח או בהתאם למצב ובתאום עם הרופא המנתח.

אם חשים בכאבים באזור החתך הניתוחי, ניתן להיעזר בתרופות משככות כאבים. יש להימנע ממאמץ והרמת משאות כבדים, כמו כן, יש להקפיד על לבישת החגורה האלסטית במשך כל שעות היום והלילה.

במידה ויופיעו סימנים חריגים כמו אודם, נפיחות ניכרת, חום גבוה או הפרשות מאזור הניתוח, חובה לפנות לרופא המנתח.

אסור לחשוף את החזה לשמש, ובמיוחד יש להימנע מחשיפת הצלקות לשמש. קרני השמש גורמות לשני נזקים: הן מעכבות את תהליך ההחלמה, והן עלולות לגרום להתכהות (פיגמנטציה) של הצלקות.

איך ניתן לטפל בכאב לאחר ניתוח גניקומסטיה?

במידה ולאחר הניתוח לגניקומסטיה ישנו כאב, ניתן לצרוך משכך כאבים לפי המלצת הרופא המנתח כל שש שעות. משככי הכאבים לרוב יעשו עבודה מספקת.

מהם הסיבוכים האפשריים לאחר ניתוח גניקומסטיה?

כבכל ניתוח, גם בניתוח גניקומסטיה קיים סיכוי לסיבוכים:

זיהום, סיבוך זה נפתר בדרך כלל בעזרת טיפול אנטיביוטי.

דימום, ישנם מצבים המחייבים חזרה לחדר הניתוח על מנת לצרוב שוב את אזור הדימום. כמו כן, הצטברות דם בחלל התת שדי העלולה להצריך ניקוז באמצעות פתיחת תפרים.

פתיחת תפרים או פעירת שולי החתכים, עלול להגרם בעקבות פעילות אגרסיבית מדי בתקופת ההחלמה. לכן מומלץ לא לעשות פעילות מאומצת.

נמק חלקי או מלא של הפטמה והעטרה יכול לקרות כאשר מנתקים את הפטמה והעטרה ושותלים אותם שוב באזור חדש. ישנה שיטת ניתוח חדשה אשר מפחיתה משמעותית סיכון זה.

אי תחושה בפטמה עלולה להיווצר לאחר הניתוח, ברוב המקרים התחושה חוזרת לאחר מספר שבועות באופן עצמאי.

היוותרות עודפי עור, סיבוך זה תלוי מאוד בנסיונו ומקצועיותו של הרופא המנתח.

פטמות ועטרות שקועות, סיבוך נדיר יחסית, גם פה יש למנתח השפעה רבה על התוצאה הסופית.

צלקות בולטות ומגרדות, כל גוף מצטלק שונה, אך ברוב המקרים הצלקות שנשארות הן לא גדולות והן מוסתרות בצורה טובה.

אסימטריה, גם בסיבוך זה, הרופא המנתח יכול להפגין את המקצועיות והנסיון שלו.

אי שביעות רצון מהתוצאה, עלול להיגרם כאשר הרופא המנתח לא מסביר באופן מדוייק את תוצאות הניתוח. מנתח פלסטי סבלני יסביר על כל התהליך ועל התוצאה שהוא יכול להגיע אליה.

במקרים של שאיבת שומן, בנוסף לסיבוכים הקודמים ייתכנו גם נפיחות רקמות, אי סדירות של העור בעתיד, שינויים בגוון העור ובמקרים נדירים – תסחיף שומני או פגיעה בריאה וקשיי נשימה.

מעוניין להגיע לפגישת ייעוץ חינם ולקבל את כל המידע עבור ניתוח גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר?

מהו המחיר של ניתוח גניקומסטיה?

מחיר ממוצע של ניתוח גינקומסטיה נע בין – 15,000 ש״ח ל – 30,000 ש״ח ומאוד תלוי במצב האישי של המטופל ובסוג הניתוח שמתאים לו, המחיר הסופי יקבע לאחר פגישת יעוץ מסודרת עם הרופא המנתח.

יש לך שאלות נוספות לגבי ניתוח גניקומסטיה?​

צוות חברת "אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה" כאן בשבילך לכל שאלה. נשמח להעניק לך שירות וחוויה שלא תשכח. מוזמן ליצור איתנו קשר כבר עכשיו במספר 1800210210.

המאמר נכתב בעזרת רופאים מומחים בתחום כירורגיית השד. מנתחים בעלי ניסיון רב החברים באיגוד הרופאים בישראל.

מי מנתח אצלנו את ניתוח הגניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר?

ד״ר מיכל בנקלר, מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית. בעלת ניסיון עשיר בניתוח גניקומסטיה או בשמו הפשוט – הקטנת חזה לגבר. חברה בהסתדרות הרופאים בישראל והאגודה האמריקאית לכירורגיה פלסטית (ASPS).

יצירת קשר

בקרו אותנו אצלנו בקליניקה.
פגישת הייעוץ מתקיימת עם הרופא באופן פרטי ובדלתיים סגורות.
בפגישה יימסר לכם כל המידע המלא והמקיף על ההליך הרצוי ובסיום הפגישה תוכלו כבר לתאם מועד לניתוח או לטיפול.

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה למספר:
1800-210-210

תל אביב

  • 1800-210-210 / 09-8656765
  • יגאל אלון 96 כניסה A קומה 1 תל אביב
  • alona@alonashechter.com
  • ת.ד 10410 רמת פולג נתניה מיקוד 42650
  • 09-8655813