אודות אלונה שכטר
פלסטיקה ואסתטיקה

אלונה שכטר, מנהלת הקליניקה – פלסטיקה ואסתטיקה, מרצה בכירה בנושא בריאות, צמחי מרפא, מודעות עצמית וחידושים בתחומי ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים ועוד.

החזון של אלונה שכטר מוביל את אופי הקליניקה, עם שירות ללא פשרות ונסיון הגשמת החלומות של כל מטופל ומטופלת. הקליניקה הוקמה על ידי אלונה שכטר בשנת 2003.

אלונה שכטר עובדת עם צוות רופאים ומנתחים פלסטיים מובילים כל אחד בתחומו, באווירה משפחתית ותוך ראייה מלאה של צורכי לקוחותיה. עם צוות ליווי מקסים ומקצועי, אתיקה ללא פשרות ותשומת לב אישית לכל מטופל ומטופלת, בזמינות מלאה כל יום, כל שעה וכל השבוע.

הרופאים המקצועיים שלנו

אין דבר יותר חשוב מרופא מקצועי, אנושי וסבלני עבור המטופל. לכן אנו עובדים עם הרופאים המובילים ביותר בתחומם. כל זאת על מנת להגיע לתוצאה המושלמת ביותר עבורך.

ד״ר מיכל בנקלר - מנהלת תחום הפלסטיקה

ד״ר מיכל בנקלר, מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית. חברה בהסתדרות הרופאים בישראל והאגודה האמריקאית לכירורגיה פלסטית (ASPS).

ד"ר בנקלר מובילה בארץ בתחום של ניתוחים מורכבים ומשולבים. ניתוחי חזה ושחזורי שד, ניתוחי פנים אף ואוזניים, ניתוחי עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל, כירורגיה פלסטית של ילדים ונוער.

סיימה בהצטיינות את לימודי הרפואה באוניברסיטת בן גוריון. בעלת התמחות על (fellowship) בקרניופיישל ופלסטיקה של ילדים מאוניברסיטת UTSW בטקסס אשר תוכנית ההתמחות שלה מדורגת ראשונה בארה"ב.

עובדת כבכירה במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים קפלן. באמתחתה של ד"ר בנקלר פרסומים מדעיים רבים, מרצה פעילה בכנסים לכירורגיה פלסטית בארץ ובחו"ל.

כאמא וכרופאה שביצעה אלפי ניתוחים וטיפולים משחזרים ואסתטיים, ד"ר בנקלר רואה ערך עליון במתן ליווי אישי, מקצועי, קשוב וזמין החל מפגישת הייעוץ הראשונה ועד לסיומו המוצלח של התהליך. 

ד״ר דבורה שימל - מנהלת תחום האסתטיקה

ד"ר דבורה שימל הינה מומחית בתחום רפואת העיניים עם תת התמחויות ברפואת עיניים של ילדים ואוקולופלסטיקה ובעלת ניסיון רב בתחום האסתטיקה הרפואית משנת 2003.

ד"ר שימל מתעדכנת באופן שוטף בתחום הרפואה בכלל ובתחום הרפואה האסתטית בפרט, בשיטות החדשניות ביותר ונחשבת לאחת מהמומחים המובילים בתעשייה.

ד"ר שימל מבצעת מגוון טיפולים אסתטיים לא כירורגיים שמטרתם לרענן את מראה הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים, על ידי טכניקות חדשניות ששומרות על מראה טבעי וצעיר יותר.

בין הטיפולים המוצעים: הזרקות בפנים, בצוואר ובכפות הידיים – טיפול נגד הזעת יתר, עיצוב הפנים באמצעות חומרי מילוי, מילוי קמטים בפנים, בצוואר ובמחשוף, פיסול אף, סנטר, קו הלסת, לחיים, שפתיים וידיים, הצערת העור, טיפול בתופעות הזעת יתר. כל הטיפולים מתבצעים על ידי טכניקות שונות ללא ניתוח.

בין היתר עברה השתלמויות ומטפלת באמצעות: פילינגים רפואיים, לייזרים מתקדמים להעלמת נימים, כתמים וחידוש העור, כמו כן טיפולים באמצעות תדרי רדיו וטיפולים למיצוק העור באמצעות חוטים ועוד.

יצירת קשר

בקרו אותנו אצלנו בקליניקה.
פגישת הייעוץ מתקיימת עם הרופא באופן פרטי ובדלתיים סגורות.
בפגישה יימסר לכם כל המידע המלא והמקיף על ההליך הרצוי ובסיום הפגישה תוכלו כבר לתאם מועד לניתוח או לטיפול.

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה למספר:
1800-210-210

תל אביב