אודות אלונה שכטר
פלסטיקה ואסתטיקה

אלונה שכטר, מנהלת הקליניקה – פלסטיקה ואסתטיקה, מרצה בכירה בנושא בריאות, צמחי מרפא, מודעות עצמית וחידושים בתחומי ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים ועוד.

החזון של אלונה שכטר מוביל את אופי הקליניקה, עם שירות ללא פשרות ונסיון הגשמת החלומות של כל מטופל ומטופלת. הקליניקה הוקמה על ידי אלונה שכטר בשנת 2003.

אלונה שכטר עובדת עם צוות רופאים ומנתחים פלסטיים מובילים כל אחד בתחומו, באווירה משפחתית ותוך ראייה מלאה של צורכי לקוחותיה. עם צוות ליווי מקסים ומקצועי, אתיקה ללא פשרות ותשומת לב אישית לכל מטופל ומטופלת, בזמינות מלאה כל יום, כל שעה וכל השבוע.

הרופאים המקצועיים שלנו

אין דבר יותר חשוב מרופא מקצועי, אנושי וסבלני עבור המטופל. לכן אנו עובדים עם הרופאים המובילים ביותר בתחומם. כל זאת על מנת להגיע לתוצאה המושלמת ביותר עבורך.

ד״ר דבורה שימל

ד"ר דבורה שימל הינה מומחית בתחום רפואת העיניים עם תת התמחויות ברפואת עיניים של ילדים ואוקולופלסטיקה ובעלת ניסיון רב בתחום האסתטיקה הרפואית משנת 2003.

ד"ר שימל מתעדכנת באופן שוטף בתחום הרפואה בכלל ובתחום הרפואה האסתטית בפרט, בשיטות החדשניות ביותר ונחשבת לאחת מהמובילות בתעשייה.

ד"ר שימל מבצעת מגוון טיפולים אסתטיים לא כירורגיים שמטרתם לרענן את מראה הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים, על ידי טכניקות חדשניות ששומרות על מראה טבעי וצעיר יותר.

בין הטיפולים המוצעים: הזרקות בפנים, בצוואר ובכפות הידיים – טיפול נגד הזעת יתר, עיצוב הפנים באמצעות חומרי מילוי, מילוי קמטים בפנים, בצוואר ובמחשוף, פיסול אף, סנטר, קו הלסת, לחיים, שפתיים וידיים, הצערת העור, טיפול בתופעות הזעת יתר. כל הטיפולים מתבצעים על ידי טכניקות שונות ללא ניתוח.

בין היתר עברה השתלמויות ומטפלת באמצעות: פילינגים רפואיים, לייזרים מתקדמים להעלמת נימים, כתמים וחידוש העור, כמו כן טיפולים באמצעות תדרי רדיו וטיפולים למיצוק העור באמצעות חוטים ועוד.

ד״ר דורון קליין

ד״ר דורון קליין הינו מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית. נכון להיום, ד״ר קליין משמש כאחד הרופאים הבכירים במחלקת הכירורגיה הפלסטית בבית חולים אסף הרופא. בתפקידו הציבורי מבצע ד״ר קליין מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים שחזוריים ואסתטיים למומים מולדים או לאחר תאונות.

במשך שש שנים, ד״ר קליין התמחה בכל נושא הכירורגיה הפלסטית בבית החולים ״אסף הרופא״, שם ביצעה מאות ניתוחים אשר תרמו לו להגיע למעמד ולניסיון הרב שיש לו כיום.

ד״ר דורון קליין כתב עשרות מאמרים אשר התפרסמו בעיתונות הרפואית המקצועית בארץ ובעולם. הוא משתתף פעיל בכנסים ובסדנאות גם בארץ וגם בעולם ומרצה בתחום הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים.

ד״ר קליין התחיל את דרכו כבוגר העתודה האקדמית, שם השלים את לימודי הרפואה בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב. לימים שירת ד״ר קליין כרופא ביחידות קרביות עד שהשתחרר משירותו הצבאי בדרגת רס״ן.

בתום ההתמחות נסע ד״ר דורון קליין לוושינגטון, ארצות הברית על מנת ללמוד תת התמחות בתחום שחזורי השד והטיפול בלימפאדמה בפרט באוניברסיטת ג׳ורג׳טאון היוקרתית בוושינגטון דיסי. 

ד״ר יצחק גולן

ד״ר יצחק גולן הינו כירורג אא״ג ראש וצוואר, מנתח אף ופנים אשר השקיע את כל כולו בעיקר לניתוחי אף פלסטיים. 

כרופא מומחה, הלך ד״ר גולן עם התשוקה שלו לתיקון אפים ולמתן מראה הרמוני וטבעי ויכולת נשימה טובה ובריאה יותר.

ד״ר גולן מומחה בתיקוני אף אסתטיים, נשימתיים, ניתוחים ראשוניים, ניתוחים משולבים, ניתוחים פונקציונלים ותיקון נשימה, תיקון אפים שבורים או אפים ומחיצות האף לאחר חבלה בבגרות או בילדות המוקדמת, הקטנת קונכיות וטיפול באלרגיה, נזלת וסינוסיטיס.

את דרכו התחיל כבוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בפקולטה לרפואה בבית חולים הדסה ירושלים. את הסטאג׳ עשה בבית החולים תל השומר ואת ההתמחות עשה במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא.

ד״ר יצחק גולן המשיך את דרכו בהשתלמות עמיתים ייחודית – תת התמחות בניתוחי האף, הסינוסים והפנים. את ההשתלמות עבר בבית החולים האוניברסיטאי Circolo בצפון איטליה, ובקליניקה הפרטית לניתוחי פנים Clinica Del Viso – במילאנו אצל אחד ממנתחי האפים הגדולים בעולם, הפרופסור פייטרו פלמה – Pietro Palma.

ד״ר גולן מבצעה טיפולים מצעירים לפנים על ידי הזרקות ועבר מספר השתלמויות בתחום.

ד״ר גולן משמש כרופא בכיר במרכז הרפואי שמיר, שם הוא מרכז את תחום ניתוחי האף הפלסטיים והפונקציונליים.

ד״ר יצחק גולן הינו חבר באיגוד רופאי אף, אוזן, גרון וניתוחי ראש וצוואר בישראל, בחברה לכירורגיה משחזרת של הפנים ובארגון המנתחים האירופאי:

The European Academy of facial plastics and reconstructive surgery

יצירת קשר

בקרו אותנו אצלנו בקליניקה.
פגישת הייעוץ מתקיימת עם הרופא באופן פרטי ובדלתיים סגורות.
בפגישה יימסר לכם כל המידע המלא והמקיף על ההליך הרצוי ובסיום הפגישה תוכלו כבר לתאם מועד לניתוח או לטיפול.

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה למספר:
1800-210-210

תל אביב