לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

האוזניים לא סימטריות? אין בעיה!

הצמדת אוזניים מסייעת למטופלים שנולדו עם אוזניים גדולות או בולטות, להצמיד את האוזניים כדי לשפר את המראה. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, מיטב המומחים בתחום מבצעים ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים בשיטות מתקדמות שמותאמות אישית לצרכי והעדפות המטופלים.

מה זה ניתוח הצמדת אוזניים?

טכניקת הניתוח הפלסטי הספציפית הנדרשת לניתוח הצמדת אוזניים, שנקראת אוטופלסטיקה, מבוצעת כדי לתקן אוזניים בולטות. זה במקרה אחד הניתוחים הקוסמטיים הבודדים שמבוצעים בילדים. ניתן לבצע את הניתוח על אוזן אחת או על שתי האוזניים, בהתאם לצרכי המטופל.

קיימים מגוון הליכים של ניתוחי אוזניים קוסמטיים ומשחזרים שמשפרים את הצורה, המיקום או הפרופורציה של האוזן. המטרה הסופית של ניתוח הצמדת אוזניים היא ליצור צורה טבעית, תוך הבאת איזון ופרופורציה לאוזניים ולפנים. גם אם התיקון מכוון לעיוותים קלים, יש לו את היתרונות המשמעותיים שמשפיעים על המראה החיצוני ועל ההערכה העצמית.

חשיבות הניתוח

עיוות באוזניים עלול לגרום לחרדה חברתית ולהפוך ילדים ומבוגרים לפגיעים. ללא קשר למקור עיוות האוזן, מצבי אוזניים רבים ניתנים לתיקון בניתוח הצמדת אוזניים. הליכים אלה אינם משנים את השמיעה של המטופל, ומשפרים את המראה ואת הביטחון העצמי.

כיצד מתקנים חריגות באוזן?

הפרעות בגודל או בסימטריה של האוזניים עלולות לגרום לצורות אוזניים שונות, כאשר החמור ביותר הוא מראה של אוזניים בולטות וגדולות מדי, או הבדלי קיפול קלים של האוזן. כדי לתקן אוזניים בולטות, מומחה בניתוחי הצמדת אוזניים מציב תפרים קבועים בסחוס העליון של האוזניים וקושר אותן באופן שיוצר קפלים לחיזוק האוזניים.

רקמת צלקת תיווצר מאוחר יותר, ותחזיק את הקפל במקום, ובחלק מהמקרים ניתן להתאים את ההליך גם למקרים של אוזניים גדולות במיוחד. מצב זה עשוי להתרחש לאחר שהאוזניים הגיעו לגודל מלא, בדרך כלל בגיל חמש או שש.

בשורה התחתונה

בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, מיטב המומחים מבצעים ניתוחי הצמדת אוזניים לילדים ומבוגרים, נשים וגברים, בכל גיל. עם ניסיון משנת 2003 בתחום, ומועדון לקוחות של למעלה מחמישים אלף מטופלים מרוצים, יש לנו מוניטין של המובילים בתחום הפלסטיקה והאסתטיקה.

 

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים