לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו

בודי טייט מסיר עודפי שומן עקשניים המסרבים להעלם גם אם מקפידים על דיאטה ופעילות גופנית ומפסל את גוף החלומות. הטיפול מחטב את קווי המתאר, משיב את הפרופורציה לגוף ומעניק מראה מהודק (טייט), מלוטש ומעוצב.

בודי טייט הפך לסטנדרט הזהב להסרת שומן עודף, ותודות לתוצאות הטבעיות והמעודנות שלו הוא אחד מההליכים האסתטיים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות. את השיפור במראה רואים מיד, האפקט שלו נשמר לאורך זמן רב וניתן ליהנות מהיתרונות המופלאים שלו כמעט בכל אזור בגוף.

BodyTite –בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו זו שיטה חדשנית להמסת שומן עודף, פרי פיתוח ישראלי כחול-לבן, ושיטה זו נחשבת לא רק למתקדמת ביותר כיום, כי אם גם לשיטה פחות פולשנית בהשוואה לחלופות כגון ניתוח שאיבת שומן. בבודי טייט השומן מומס בעזרת טכנולוגיית גלי רדיו, המחממת באופן מדויק וממוקד את עודפי השומן ושואבת אותם. וזה לא נגמר כאן. לצד האנרגיה התרמית המוקרנת וממיסה את השומן, רקמות קולגן מתעוררות לחיים ומחדשות את התאים, את העור והרקמות. התוצאה – עור מתוח, גמיש, צעיר וחיוני.

היופי בהליך בודי טייט הוא שיש לכירורג הפלסטי שליטה מלאה על עוצמת החום. שליטה תרמית זו מבטיחה תוצאות עקביות, סימטריות ואחידות וזה חשוב כאשר ממיסים שומן באזור הזרועות, ברגליים ובצמדי איברים אחרים בגוף. בצורה זו אפשר להיות בטוחים שלא יקרה מצב שבו אזור אחד יזכה לטיפול יתר בעוד אזור מקביל יקופח ויטופל פחות. כמו כן, האפשרות לנטר את העוצמה בזמן אמת מאפשרת לכירורג הפלסטי להגיע לעומק אזורי השומן באותו הדיוק שהוא מגיע למשטחי העור. לבסוף, המכשיר יוצר פרופילי טמפרטורה ייחודיים אך שונים לכל שכבה של רקמת עור, כך שעתודות השומן מצטמצמות באופן תלת-ממדי משכבת הדרמיס, דרך מטריצת רקמת החיבור ועד לשומן התת-עורי.

בודי טייט מספק תוצאות מהירות בהליך קצרצר הכולל פעמים רבות טיפול אחד ויחיד, תוצאות שפעם יכולנו להשיג רק בעזרת הליכים כירורגיים פולשניים. עבור גברים – בודי טייט יכול לספק חלופה נהדרת לניתוח גניקומסטיה (ניתוח להקטנת חזה בגברים) ללא חשש לצלקות, ועבור נשים – בודי טייט הוא אלטרנטיבה נפלאה לשאיבת שומן ו/או לטיפולים אסתטיים בצלוליט.

BodyTite –בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו לא מתאים לכל אחד ואחת. הוא פתרון נפלא למי שסובל מעודפי שומן נקודתיים באזורים מסוימים בגוף והוא יעיל במיוחד לאנשים שמשקלם הכללי תקין או קצת מעל למשקל הנורמטיבי. בעזרת טיפולי בודי טייט ניתן למצק את העור, לחטב את הגוף, להפחית סימני צלוליט ולטשטש סימני מתיחה, וזה גם כל מה שדרוש כדי להפטר מעודפי שומן מתסכלים ומטרידים. מנגד, בודי טייט אינו יכול לספק מענה לאנשים הסובלים מעודף משקל משמעותי בכל הגוף.

בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו כרוך בביצוע חתך קטנטן, שאינו עולה על 3 מ"מ, והחדרת צינורית לאזור השומן העודף כמו גם בשימוש בתדרי רדיו גבוהים. לכן חשוב מאוד להקפיד לעבור טיפולי בודי טייט אך ורק עם כירורגים פלסטיים מומחים ולהימנע מטיפולים במכונים שאינם מעסיקים רופאים פלסטיים, זה מסוכן.

בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה', נערכו ועדיין נערכים טיפולי בודי טייט, הן לגברים והן לנשים, כאשר הטיפולים מבוצעים אך ורק על ידי כירורגים פלסטיים מקצועיים ומנוסים. אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתייעץ עם צוות המומחים שלנו.

אנחנו יודעים כמה שומן עודף ועקשן מפריע לאיכות החיים, לביטחון העצמי ולדימוי הגוף ועד כמה זה מתסכל לראות הצטברות של שומן בגוף על אף הקפדה על אורח חיים בריא, על תזונה נכונה וספורט. הניסיון שלנו לימד אותנו שיש מצבים שאין די בכל אלו, ולעיתים כדי להפטר מעתודות השומן הללו אחת ולתמיד נדרש הליך פלסטי-אסתטי ממוקד.

טיפולי בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו מהווים אלטרנטיבה נהדרת ואפקטיבית במיוחד לניתוחי שאיבת שומן, מתיחת צוואר וטיפולים אסתטיים להעלמת צלוליט, וזה גם יכול להסביר מדוע טיפולי בודי טייט הפכו לפופולריים כל כך בשנים האחרונות ולא רק בארץ, כי אם בעולם כולו.

כחברה ישראלית, אנחנו גאים להשתמש בטכנולוגיה ובמכשור שהומצאו ופותחו כאן אצלנו בישראל, ואנחנו נפעמים בכל פעם מחדש מאיכות התוצאות, ממשך הזמן שהן נשמרות ומשביעות הרצון של קהל מטופלינו.

ליכולת של מכשיר הבודי טייט להתאים את עצמו לנתונים הפיזיים הייחודיים של כל מטופל ומטופלת אין אח ורע, ורמת הדיוק שלו היא מקסימלית. ניתן באמצעותו לחטב שפע של אזורים בגוף, החל מהצוואר, הסנטר והזרועות דרך הבטן והישבן והירכיים ועד לאזור האגן והרגליים.

ריכזנו עבורכם שפע של תמונות לפני ואחרי טיפולי בודי טייט של מטופלינו בתיקייה המאובטחת שלנו. את התיקייה אבטחנו בסיסמה על מנת לשמור על הדיסקרטיות של המטופלים והמטופלות שלנו. כל התמונות הנמצאות בתיקייה הן אותנטיות, למעט טשטוש סימנים מזהים לא נגענו בהן.

כדי לפתוח את התיקייה, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' במספר הבא: 1-800-210-210, ומיד תקבלו סיסמה אישית, שתאפשר לכם גישה חופשית לתמונות. צוות הקליניקה ישמח לעמוד לשירותכם, הוא יספק לכם סיסמה, ייעוץ ויענה על כל שאלה.

19 שאלות ותשובות אודות בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו

למי בודי טייט מתאים? ולמי הוא אינו מתאים?

טיפולי בודי טייט מתאימים לגברים ונשים בני 20 ומעלה, שבריאותם הכללית טובה. בודי טייט מאפשר להיפטר מעודפי שומן באזורים ממוקדים ויעיל לאנשים שמשקלם הכללי תקין, קרי: באזור 30BMI או קצת מעל המשקל התקין.

עבור מטופלים שלא יכולים לעבור ניתוח המסת שומן קלאסי, בודי טייט יכול לספק אלטרנטיבה בטוחה ויעילה שתחליף את הניתוח.

טיפול בודי טייט אינו מתאים לבעלי משקל עודף משמעותי, קיצוני או חריג והוא אינו מתאים למעשנים (הניקוטין פוגע בכלי הדם ובקצב זרימת הדם ומשפיע לרעה על יכולת ההחלמה). ניתן להפסיק לעשן כחודשיים לפני ההליך ולאחר מכן לעבור טיפולי בודי טייט.

לאילו אזורים בגוף בודי טייט מתאים?

בודי טייט יכול לספק פתרון נהדר להצרת היקפים באזורים רבים בגוף. בין היתר ניתן ליהנות מיתרונות הטיפול באזורי הגוף הבאים:

 • ירכיים.
 • גב תחתון.
 • אגן.
 • ישבן.
 • ידיים וזרועות.
 • בטן.
 • פנים.
 • צוואר.
 • סנטר.

רמת הדיוק הגבוהה של מכשיר הבודי טייט לצד הצינורית הדקיקה והגמישה מאפשרים לכירורג הפלסטי להגיע לאזורים שונים ומגוונים בגוף, גם כאלו שהגישה אליה קשה ומאתגרת, להפטר מהשומן העודף בד בבד עם מיצוק, מתיחה, החלקה ועיצוב מחדש של העור.

האם ניתן לעבור טיפולי בודי טייט במספר אזורים בגוף במקביל?

באופן כללי, בהחלט ניתן לעבור מספר טיפולי בודי טייט בכמה אזורים במקביל. באופן פרטני, זה נתון להחלטתו של הכירורג הפלסטי שמבצע את הטיפול. יש אנשים שמצבם הבריאותי יאפשר המסת שומן בכמה אזורים סימולטנית, ויש אנשים שהנתונים שלהם מחייבים לקיים כמה טיפולים עוקבים.

הן מספר הטיפולים הנדרשים והן מספר האזורים בגוף שיטופלו יקבעו על ידי הכירורג הפלסטי בפגישה אישית עם המטופלים, לאחר בדיקה ואבחון רפואי יסודי ולאחר תשאול.

כיצד נערך טיפול בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו בפועל?

תחילה, מכניס הכירורג הפלסטי צינורית מאוד צרה שעל גביה אלקטרודה אל מתחת לפני העור, דרך חתכים מזעריים שקוטרם אינו עולה על כ-3 מילימטרים. תפקיד האלקטרודה הוא להקרין גלי רדיו ולחמם את עודפי השומן. בנוסף, מכניס הכירורג צינורית חיצונית נוספת לאזור לשכבת העור החיצונית כדי שזו תמדוד ותנטר את הטמפרטורה.

כאשר האנרגיה התרמית (החום) המגיעה מגלי הרדיו באה לכדי מגע עם השומן העודף היא ממיסה אותו, עד אשר מתקבל מעין נוזל שומני. בשלב הבא הצינורית שואבת את השומן המומס אל מחוץ לגוף.

למרות השימוש באנרגית חום, אין כל חשש מחימום יתר או חלילה כוויות. זאת מאחר שהצינורית האמונה על בקרת הטמפרטורה מודדת לאורך כל זמן הטיפול את הטמפרטורה, וכאשר הטמפרטורה מגיעה למקסימום האנרגיה התרמית מופסקת באופן אוטומטי.

הייחודיות של בודי טייט באה לידי ביטוי ברמת דיוק גבוהה, במשך טיפול קצר, בתוצאות הנשמרות לאורך זמן רב וביכולת שלה לספק פתרון מקומי לחיטוב הגוף ללא תופעות לוואי, כאבים או צלקות מובחנות. זה סוד הקסם של טיפולי בודי טייט וזה גם מה שמבדיל אותה משיטות אחרות להמסת שומן הזמינות לנו כיום.

כיצד יש להתכונן לפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה?

פגישת הייעוץ הראשונית נערכת עם הכירורג הפלסטי שיבצע את הטיפול בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה'. בפגישה זו, חשוב לספר ולחלוק עם הכירורג מה הם הציפיות שלכם מהטיפול ומה הן המטרות שלכם. זה הזמן לשאול שאלות ולהתלבט ביחד עם הכירורג.

לאחר ההכרות הראשונית, יערוך הכירורג אבחון ויעריך האם טיפול בודי טייט מתאים לכם או לא. במידה ולא הוא ימליץ על אלטרנטיבות, במידה והטיפול מתאים הוא יספר לכם כיצד הוא מתבצע, מה משך זמן הטיפול, זמן ההחלמה, כמה טיפולים נדרשים על מנת להגיע לתוצאות מיטביות וגם מה הסיכונים הטמונים בהליך.

במידה ומעוניינים להמיס שומן עודף בכמה אזורים בגוף, חשוב לציין זאת בפני הכירורג הפלסטי בפגישת הייעוץ הראשונית כדי שהוא יוכל לבחון האם אפשר להסתפק בטיפול אחד או שנדרשת סדרת טיפולים. במקרה שמעוניינים לצד טיפול בודי טייט לערוך ניתוחים פלסטיים נוספים, כגון: הסרת נקודות חן ושומות, ניתוח הקטנת חזה, הגדלת חזה, הרמת חזה, ניתוח אף, ניתוח הצמדת אוזניים או כל ניתוח פלסטי או הליך אסתטי אחר – יש ליידע את הכירורג בפגישה זו כדי שהוא יוכל להעריך את ההיתכנות של שילוב כמה הליכים במקביל, ולהיערך לכך.

כמו כן, במהלך הפגישה יבצע הכירורג הפלסטי תשאול בריאותי מקיף בנוגע להיסטוריה הרפואית, ניתוחים קודמים, רגישויות ומחלות רקע.

אילו בדיקות יש לעבור לפני טיפול בודי טייט?

טרם טיפולי בודי טייט יש לערוך את הבדיקות הבאות:

 • בדיקת קרישיות דם.
 • ספירת דם.
 • כימיה בדם.

מטופלים הסובלים ממחלות רקע כרוניות או אחרות ידרשו לגשת לרופא מומחה לקבל אישור לעבור טיפול בודי טייט, וייתכן ויהיה צורך לעבור מספר בדיקות נוספות, בהתאם למחלת הרקע.

כיצד יש להיערך לטיפול בודי טייט?

חשוב לעקוב אחר הנחיות הרופא המנתח. יש להפסיק ליטול ויטמינים, תרופות ותוספים מדללי דם ונוגדי קרישה כ-10 ימים לפני מועד הטיפול. מומלץ מאוד להגיע אל הקליניקה בבגדים נוחים, אחרי מקלחת יסודית, בלי תכשיטים, לק או איפור.

זכרו להביא תוצאות בדיקות ולהעבירם אל הכירורג לפני הטיפול.

מה קורה ביום הטיפול?

ביום הטיפול, יש להגיע אל קליניקת 'אלונה שכטר פלסטיקה ואסתטיקה' במועד שנקבע מראש. עם הגעתכם, תקבל את פניכם מנהלת השירות שלנו. היא תלווה אתכם לחדר הקבלה, שם יערכו האחיות מספר בדיקות שגרתיות: בדיקת לחץ דם ומדידת חום. לאחר סיום הבדיקות תמלאנה האחיות את הפרטים האישיים בתיקכם האישי. לפני הכניסה לטיפול יש גם להסדיר את יתרת התשלום.

בשלב הבא, בגדיכם יוחלפו בחלוק בצבע כחול ותתקיים פגישה אישית ביניכם לבין הרופא המרדים. הוא יערוך תשאול קצר אודות ההיסטוריה הרפואית שלכם, מצבכם הבריאותי, אלרגיות, רגישויות, אסטמה, נטייה לדימומים ועוד, ולאחר מכן הוא ישמח לענות על שאלות ולספק הסברים. בתום המפגש, תחתמו על טופס הסכמה להרדמה.

בשלב הבא, תפגשו את הכירורג הפלסטי שיערוך את הטיפול. הוא יסביר מה הולך לקרות במהלך טיפול הבודי טייט, יבהיר ויענה גם על שאלות אחרונות. בסיום המפגש יסמן הכירורג את אזורי הטיפול ויתעד אותם.

כמה טיפולי בודי טייט דרושים על מנת ליהנות מתוצאות אופטימליות?

ברבים מהמקרים, די בטיפול בודי טייט כדי ליהנות מהתוצאות, במיוחד כאשר מדובר באזור קטן יחסית של מצבור שומן. יחד עם זאת, כאשר נדרשת המסת שומן באזורים נרחבים יותר או במקרה שבו צריך להסיר עודפי שומן בכמה אזורים ייתכן ויהיה צורך בעוד טיפול או שניים.

את פרוטוקול הטיפולים קובע הכירורג הפלסטי כבר בפגישת הייעוץ הראשונית, לאחר תיאום ציפיות ובדיקת אזורי הצטברות השומן. חשוב מאוד במפגש ראשוני זה להסביר לכירורג הפלסטי מה הם המטרות שלכם מכיוון שבהתאם להן תיקבע תוכנית הטיפול האופטימלית עבורכם.

האם מכשיר הבודי טייט נחשב לבטוח?

מכשיר בודי טייט הוא פיתוח ישראלי חדש יחסית המבוסס על שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו, אך השימוש בגלי רדיו עצמם אינו חדש כלל וכלל. הרפואה המערבית עושה שימוש נרחב בטכנולוגיית גלי רדיו לצרכים רפואיים, שיקומיים ואסתטיים מזה שנים רבות, ומכשיר הבודי טייט לא יוצא מן הכלל. טכנולוגית גלי רדיו היא בטוחה ויעילה מאוד. המכשיר מזהה באופן מידי התקרבות לכלי דם ומפסיק את פעולתו לאלתר, כך שלא נשקפת סכנה למטופלים.

טכנולוגיית גלי רדיו משמשת את הרפואה בטיפול בכאבים, למשל. במקרים אלו, מחדירים צינוריות המאובזרות באלקטרודות עד לשכבת העצבים העמוקה בגוף, מחממים אותם ומנטרלים אותם וכך שמים סוף לכאבים. כפי שניתן להסיק מדובר בטיפול עמוק יותר מטיפולי בודי טייט, וגם כאן הטיפול הוא בטוח מאוד ואינו מסכן את המטופלים.

הטיפול בגלי רדיו הפך לנורמה ברפואה כבר בשנות ה-80 של המאה ועשרים, כאשר הומצאו צינוריות דקיקות דיין שניתן להחדירן לגוף האדם. טכנולוגיית גלי הרדיו הגיעה גם לישראל בעשורים האחרונים, וטיפולים בגלי רדיו הוכנסו אף לסל שירותי הבריאות בשנת 2006.

האם טיפול בודי טייט נערך תחת הרדמה מלאה או הרדמה חלקית?

לרוב, מנתחים מעדיפים לבצע את ההליך הכירורגי בהרדמה מלאה אך אין תמיד צורך בהרדמה מלאה. טיפול בודי טייט יכול להיערך תחת הרדמה מקומית ואלחוש זאת מאחר שעל פי רוב לא נלווים לטיפולי בודי טייט כאבים.

למה לצפות לאחר טיפול בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו ? ומתי ניתן לחזור לשגרה?

לאחר טיפול בודי טייט, יש לעקוב אחר הנחיות הכירורג הפלסטי שערך את הטיפול. יש ליטול אנטיביוטיקה על מנת למנוע זיהומים ולהגן במשך מספר ימים על האזור המטופל. במידה והכירורג מבקש ללבוש מחטב שיקבע את תוצאות הטיפול, יש להקפיד וללבוש מחטב זה לתקופה שיכולה לנוע משבועיים עד חודשיים.

לשגרת החיים אפשר לשוב מיד. ניתן לחזור לעבודה יום לאחר הטיפול, אך חשוב לא לעסוק בפעילות מאומצת שעלולה לפגוע באזור הטיפול במשך כשבוע. מקץ שבוע מיום הטיפול אפשר לחזור ולעסוק בספורט קל.

ייתכנו שטפי דם, סימנים כחולים/סגולים, דימומים קלים ונפיחויות. אלו הן תופעות שכיחות מאוד המתרחשות לאחר כל הליך כירורגי. אין מה לדאוג, כל אלו ייעלמו לאחר כשבוע-שבועיים לערך, ככל שההחלמה תתקדם.

בתוך כמה זמן רואים את תוצאות טיפול ה-בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו?

את התוצאות הראשוניות ניתן לראות כבר בתוך כמה שבועות בודדים מיום הטיפול. לאחר ששטפי הדם נעלמים והנפיחות יורדת. האזור שבו הצטבר שומן עודף מאבד מנפחו והעור מתמצק ונמתח.

מאחר שטכנולוגיית גלי הרדיו גורמת לייצור מחודש ומוגבר של קולגן (חומר אורגני הנמצא בגוף האדם, האחראי על האלסטיות של העור ועל המראה הצעיר שלו), לאחר כחודש וחצי מיום הטיפול ניתן כבר לראות את התחדשות התאים, הרקמות והעור שגורמים לאפקט של מתיחת העור והתכווצותו. פעולת ההתחדשות מגיעה לשיאה, כאמור, לאחר כ-6 שבועות עד חודשיים ממועד הטיפול.

*** חשוב לשמור על אורח חיים בריא ופעיל לאחר הטיפול. תזונה נכונה ופעילות גופנית יבטיחו גוף מחוטב, מוצק ומעוצב לאורך זמן וימקסמו את תוצאות הטיפול.

האם לאחר טיפול בודי טייט צפויות צלקות?

בעת טיפול בודי טייט, מחדיר הכירורג הפלסטי צינורית דקיקה אל מתחת לשכבת העור. לצורך החדרתה של הצינורית מבצע הכירורג חתכים קטנטנים מאוד, בקוטר של הצינורית, כ-3 מילימטרים קוטר. בתום הטיפול, מחליט הכירורג הפלסטי באם דרושים תפרים או לא. במידה ועולה הצורך בתפרים הוא יתפור את החתכים, במידה ולא יהיה צורך בתפרים – החתכים יתאחו מעצמם באופן טבעי.

בשל החיתוך, ייתכנו צלקות במקום החדרת הצינורית, אך חשוב לומר שצלקות אלו הן מזעריות (כ-3 מילימטרים קוטר) והן ייעלמו, יתבהרו ויטשטשו ככל שהזמן יעבור וההחלמה תתקדם. יתרה מכך, הכירורג הפלסטי עושה הכול על מנת לבצע חתכים באזורים סמויים ונסתרים, כך שגם אם יוותרו צלקות קטנטנות הן לא יהיו גלויות לעין.

האם לאחר טיפול בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו יישארו עודפי עור מדולדלים?

שאלה טובה. אנחנו רואים לא פעם אנשים שהשילו משקל רב מגופם הנותרים עם עודפי שומן עור מדלדלים ולא אסתטיים, הדורשים התערבות כירורגית נוספת. זה לא המקרה בטיפולי בודי טייט.

ראשית, טכנולוגיית הבודי טייט אינה מתאימה לאנשים בעלי משקל עודף חריג או קיצוני. המכשיר יעיל רק במקרים שמשקל הגוף תקין או מעט מעל הנורמה, אך קיימים מצבורי שומן עודף נקודתיים המסרבים להיעלם.

שנית, מכיוון שלאחר טיפול בודי טייט מתחדש ייצור האלסטין והקולגן בגוף, התוצאה היא לא רק המסת שומן עודף כי אם גם מתיחה של העור, החלקתו ומיצוקו. בדיוק מסיבות אלו אין כל חשש לעודפי עור רופפים ורפויים, אפשר להיות רגועים ובטוחים.

האם בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו יעיל לטיפול בצלוליט?

בהחלט.

צלוליט היא למעשה הצטברות של תאי שומן מתחת לעור. הצטברות זו גורמת למראה מחורר ונקבובי בעור וניתן להפחית באופן משמעותי את הצלוליט באזור הירכיים, הרגליים, הבטן והישבן בעזרת בודי טייט.

אפקט המתיחה הייחודי לבודי טייט מבטיח לא רק המסה של עתודות השומן כי אם גם גורם למיצוק העור, החלקתו ומתיחתו.

במידה ובפגישת הייעוץ קובע הכירורג הפלסטי שכדי להעלים את הצלוליט אין די בטיפול בודי טייט, הוא ימליץ בנסיבות מסוימות על הליך כירורגי נוסף של ניתוח שאיבת שומן.

מה ההבדל בין בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו לבין ניתוח שאיבת שומן?

בשתי השיטות, ניתן לחטב את הגוף ולהפטר מעודפי שומן סוררים ובשתי השיטות ממיסים את השומן. אך, לצד הדמיון בין 2 השיטות יש כמה הבדלים משמעותיים.

 • ותק – ניתוח שאיבת שומן הוא ותיק יותר ונערך כבר כמה עשורים טובים, מעל ל-30 שנה, בעוד שבודי טייט נחשבת לשיטה צעירה יותר להצרת היקפים הנמצאת בשימוש כעשור.
 • מידת פולשנות – שתי השיטות כרוכות בפולשנות מסוימת לגוף, אך בעוד בבודי טייט הפלישה היא מזערית ולעיתים הכירורג הפלסטי כלל לא מבצע חתכים, בשאיבת שומן מוכרח הכירורג לבצע חתך כדי לשאוב את השומן.
 • תוצאות – בשתי השיטות, ניתן ליהנות מתוצאות אסתטיות מרשימות. אך, בבודי טייט התוצאות המשמעותיות מתקבלות לאחר כמה חודשים ממועד הטיפול. זאת מאחר שיש להמתין לפעולת הקולגן ואלסטין, שמחליקים וממצקים את העור. מנגד, לאחר ניתוח שאיבת שומן לא ניתן לצפות להתמצקות העור. לשם הסרת עודפי עור מדולדלים ורפויים יש לעבור הליך פלסטי נוסף למתיחת העור.
 • החלמה והתאוששות – ההחלמה מניתוח שאיבת שומן היא ארוכה יותר ולעיתים נשארים ללילה לצורך אשפוז. המטופלים צריכים לנוח בבית במשך כשבוע-שבועיים עד לחזרה לשגרה, בעוד שההחלמה מטיפול בודי טייט היא מהירה יותר, אין צורך באשפוז וניתן לחזור לחיים הסדירים בתוך יום יומיים.
 • צלקות – יש גם הבדל בצלקות בין 2 השיטות. לאחר ניתוח שאיבת שומן צפויות צלקות גדולות יותר בהשוואה לצלקות שעלולות להישאר לאחר טיפול בודי טייט – קוטר הצינורית במכשיר הבודי טייט הוא כ-3 מילימטרים, וזה קוטר הצלקת הצפויה לאחר טיפול בודי טיייט.

מדוע כדאי לעבור טיפול בודי טייט המסת שומן בגלי רדיו בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה'?

בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה', ממתינים לכם מיטב הכירורגים הפלסטיים בישראל. מאחוריהם ניסיון רב שנים בתחום הפלסטיקה הכירורגית ושפע של סיפורי הצלחה. כיאה לקליניקה מובילה בתחומה אנחנו שמים דגש על בטיחות ובריאות המטופלים שלנו, ומביאים אליכם טכניקות טיפול מוכחות מן המתקדמות בעולם.

לצד טיפולי בודי טייט, אנחנו עורכים עוד מגוון רחב של הליכים אסתטיים וניתוחים פלסטיים, כך שניתן לקבל בקליניקה שלנו מענה מקיף, יסודי ומקצועי תחת מטריה אחת. אנחנו קשובים לאתגרים, למטרות, לחלומות ולציפיות של כל מטופל ומטופלת, מקפידים להתאים את הפתרונות האידיאליים וגאים לשמש בית חם, דואג ותומך לכל אחד ואחת מכם. האווירה בקליניקה משפחתית והצוות המקצועי שלנו תמיד מדבר בגובה העיניים.

את תוצאות הטיפולים שלנו אפשר לראות בעיניים, והרמה המקצועית הגבוהה לצד הסטנדרט הרפואי המחמיר מבטיחים פרוצדורות רפואיות במינימום סיבוכים, ואין זה משנה אם מדובר בהליך אסתטי פשוט או בהליך כירורגי מורכב. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי אישי ולענות על כל שאלה אודות טיפולי בודי טייט וטיפולים נוספים.

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים