לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

הבהרת הנרתיק

הבהרת הנרתיק הפכה לחלק אינטגרלי משגרת הטיפוח הנשית בעשורים האחרונים ונראה שהמודעות למראה הנרתיק, לאסתטיקה שלו ולבריאותו נמצאת במגמת עלייה. בעבר שמירה על האזור האינטימי נפלה תמיד לתחתית רשימת סדר העדיפויות שלנו בהשוואה לאיברים אחרים בגוף, אולם עם הופעת פתרונות אסתטיים חדשים והתקדמות הטכנולוגיה, תהליך הבהרה של הנרתיק הפך נגיש ומקובל במיוחד על ידי נשים בכל רחבי העולם. נכון להיום טיפולי הבהרת הנרתיק הם מתקדמים, בלתי פולשניים, הסיכון בהם הוא נמוך עד אפסי, הם אינם כרוכים בניתוח או תקופת החלמה, והתוצאות? מרשימות ונשיות במיוחד.

הנרתיק הנשי הוא איבר עדין ורגיש המשתנה לאורך מחזור חייה של האישה, הוא מגיב לשינויים הורמונליים בגיל ההתבגרות ובגיל המעבר והוא חשוף למגוון רחב של תופעות, ביניהן: פריחות, זיהומים, אלרגיות, דלקות, כתמים, בגדים צמודים מאוד, ווסת, גילוח, שעווה, קרמים וטיפולי הסרת שיער, טמפונים, תחבושות, תנודות במשקל, השמנת יתר, מחסור בוויטמינים, טיפולי פוריות כמו גם הריונות ולידות, וכמו איברים אחרים בגוף גם הנרתיק מזדקן, הופך כהה יותר עם הזמן ומאבד את צבעו הטבעי, הבהיר והבתולי. גם אורח החיים הקדחתני שאנחנו חיים, לחץ נפשי ומתח משפיעים על הגוף שלנו והם לא פוסחים גם על הנרתיק. כל אלו ביחד משנים את מבנה רקמות הנרתיק, משפיעים על גמישות הנרתיק, על ממדיו וגם על צבעו ומראהו.

שמירה על האזורים האינטימיים הנשיים היא חשובה לא פחות משמירה על ההופעה החיצונית, ולמרות שהנרתיק הוא נסתר וחבוי כאשר הוא מתכהה יתר על המידה הוא מגביל נשים ומשפיע על איכות חייהן. לעיתים שינוי צבעו של הנרתיק הוא סממן לבעיה רפואית, במיוחד אם לצד שינוי הצבע נלוות הפרשות, אי–נוחות ו/או גירודים, לכן חשוב מאוד לבדוק את מצב הנרתיק עם מומחה באסתטיקה וגינלית לפני שעוברים טיפולי הבהרת הנרתיק. אך על פי רוב אלו הם שינויים טבעיים הגורמים להתכהות צבעו של הנרתיק.

חשוב לציין כי אין גוון אחד ונכון לנרתיק. צבעו של הנרתיק תלוי במוצא, באתניות של האישה ובצבע העור שעימו היא נולדה, כך שצבעי וגווני נרתיק טבעיים יכולים לנוע מוורוד דרך סגול ועד לחום. משכך הם פני הדברים הבהרה של הנרתיק היא הליך אינדיבידואלי, הוא משתנה ממטופלת למטופלת ובסופו של הליך הבהרת הנרתיק – כל אישה מקבלת תוצאות מעט שונות העולות בקנה אחד עם גוון העור הייחודי שלה.

אין הסכמה כוללת באשר לגורמים המביאים נשים לעבור הליך הבהרת נרתיק. חלק מן המומחים טוענים שהנהירה לשינוי גוון הנרתיק הוא תוצר של צפייה בסרטים ארוטיים, בסרטי פורנו וכן צפייה בסרטי מיינסטרים, בהם גוף האישה נחשף במלואו וסטנדרט גוון נרתיק בהיר שולט בהם. מומחים אחרים גורסים כי העלייה במודעות לבריאות הווגינלית היא זו שאחראית לפופולריות של טיפולי הבהרת הנרתיק. כך או כך, להתכהות צבעו של הנרתיק יש השלכות פסיכולוגיות מרחיקות לכת, זה גורם לירידה בביטחון העצמי של נשים ולמבוכה במהלך קיום יחסי מין ויכול אף להוביל נשים להימנע מסקס באופן מוחלט. מצב כזה יכול לפגוע במערכת היחסים הזוגית ואף לפרק אותה.

אז אם איבדת את הגוון הבהיר, הנשי והבוהק בנרתיק ואת שואפת להשיב את הצבע, הנעורים והרעננות לנרתיק, הכירורגים הפלסטיים והגניקולוגיות שלנו בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' כאן עבורך. הרופאים שלנו הם מומחים מובילים באסתטיקה וגינלית והם עתירי ניסיון בטיפולי הבהרת הנרתיק, ניסיון אותו הם רותמים לטובת כל מטופלת ומטופלת.

דיסקרטיות, שקיפות, התאמת הטיפול לציפיות ולנתונים הייחודיים של כל מטופלת, בטיחות ומקצועיות נטולת פשרות הם הערכים שמנחים אותנו, ואת יכולה להיות בטוחה שתקבלי בקליניקה שלנו את הטיפול הטוב ביותר, שיעניק לך תוצאות טבעיות ויחזיר את הביטחון שאבד.

אנו מקפידים על סטנדרט רפואי מחמיר, על שימוש במכשור החדיש ביותר ומביאים אליכן פתרונות אסתטיים מוכחים שעברו בקרת איכות קפדנית. נשים רבות השלימו בהצלחה יתרה טיפולי הבהרת הנרתיק בקליניקה שלנו ואנחנו גאים לשמש בית חם, משפחתי ודואג לנשים המגיעות אלינו מכל קצוות הארץ. אתן מוזמנות להתקשר אלינו ולהתייעץ עם המומחים שלנו באסתטיקה וגינלית.

לצפייה בתמונות לפני ואחרי טיפולי הבהרת הנרתיק של מטופלות קליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה', יצרנו תיקיה מאובטחת המכילה מספר רב של תמונות של לפני ואחרי ההבהרה. את התיקייה אבטחנו בסיסמה כדי לשמור על פרטיותן של מטופלותינו.

כל התמונות הנמצאות בתיקייה הן אותנטיות, לא שינינו בהן דבר, רק טשטשנו סימנים מזהים על מנת לשמור על הפרטיות של המטופלות. כדי לצפות בתמונות התקשרו אל הקליניקה שלנו במספר הבא: 1-800-210-210, ומיד תקבלו סיסמה אישית שתאפשר לכם לפתוח את התיקייה. נשמח לעמוד לשירותכן, לענות על שאלות ולייעץ.

23 שאלות ותשובות על אודות הבהרת הנרתיק

מה גורם להתכהות הנרתיק?

ישנם כמה גורמים וסיבות שמביאים להתכהותו של הנרתיק:

 • שינויים הורמונליים – במחזור החיים של אישה, ישנן 2 תקופות עיקריות שבהן מתחוללים שינויים הורמונליים: גיל ההתבגרות וגיל המעבר. שינויים אלו יכולים להוביל להשתנות צבעו של הנרתיק. כמו כן, גם טיפולי פוריות הכוללים הורמונים יכולים לגרום לצבע כהה יותר באזור הנרתיק.
 • נטייה גנטית – במידה ויש היסטוריה משפחתית של נרתיק בגוון כהה, סביר מאוד להניח שגם הילדות והנכדות יחוו את אותה התופעה – נרתיק שהופך כהה עם הזמן או צבע כהה יותר בנרתיק מלידה.
 • הריונות ולידות – צבע הנרתיק של נשים שעברו הריונות ולידות צפוי להשתנות ולהפוך כהה יותר בשל 'טראומת הלידה' שחווה הגוף בכלל והנרתיק בפרט.
 • תנודות במשקל – עליה וירידה במשקל הגוף גם כן יכולה להוביל להתכהות צבע הנרתיק, בשל ההתכווצות וההתרחבות החוזרת ונשנית של הנרתיק עם כל ירידה ועליה במשקל.
 • ווסת – מחזור, טמפונים ותחבושות גם כן יכולים לשנות את צבע הנרתיק.
 • הסרת שיער – גילוח, הסרת שיער בלייזר, שעווה ושיטות הסרת שיער נוספות יכולות לגרום לשינוי בצבע הנרתיק.
 • בעיות בריאותיות – דלקות, זיהומים, אלרגיות, פריחות, קנדידה ופטרת – כל אלו עלולים להוביל להתכהות גוון הנרתיק.
 • התקדמות הגיל – ההזדקנות ניכרת בכל הגוף, גם באזור הנרתיק. לצד רפיון הנרתיק והתרחבותו נשים רבות לאחר גיל המעבר מדווחות על שינוי בגוון הנרתיק.
 • מחלות – לעיתים מחלות אחראיות להתכהות הנרתיק. תסמונת השחלות הפוליציסטיות ותסמונות הורמונליות מסוימות, למשל.

מדוע נשים בוחרות לעבור הבהרת הנרתיק?

אין תשובה אחת ויחידה לשאלה זו ונראה כי לכל אישה ואישה יש את הסיבה שלה אשר בעטיה היא בוחרת לעבור את הליך ההבהרה.

ייתכן והתפתחותה והתקדמותה של הפלסטיקה הווגינלית הביאה לעלייה במודעות לאסתטיקה וגינלית ולמעשה עוררה צורך שהיה רדום עד לא מכבר. אולי סרטים מודרניים בהם כל גוף האישה חשוף וניתן לראות אחידות ובהירות בגווני הנרתיק וסביבתו גורמים לנשים לבחור לעבור הבהרת נרתיק.

נשים אחרות בוחרות לעבור הבהרת הנרתיק מאז שהחלה האופנה להסיר כליל את כל שערות הערווה, מה שחושף את צבע עור הנרתיק, בעוד שנשים מסוימות בוחרות בהליכי הבהרת הנרתיק מאחר שהן לפני זוגיות חדשה, אחרי לידות או שהן סבלו מבעיות רפואיות שהובילו להתכהות גוון הנרתיק.

פעמים רבות נשים מחליטות לעבור טיפול הבהרה כטיפול משלים להליך הצרת והצערת הנרתיק זאת כדי ליהנות ממראה צעיר יותר ומהודק יותר בכל האזור האינטימי. וישנן נשים ונערות שפשוט רוצות ליהנות ממראה נרתיק יפה, אסתטי, אחיד וטרנדי.

למי הבהרת הנרתיק מתאימה? ומי אינה מועמדת מתאימה?

הבהרת הנרתיק מתאימה לנשים בריאות בגופן ובנפשן. מאחר והליכי הבהרת הנרתיק אינם פולשניים כמעט כל אישה יכולה לעבור את הטיפולים.

ההליך ההבהרה אינו מתאים לנשים ונערות הסובלות ממחלות מין, זיהומים ודלקות באזור איבר המין או לנשים הסובלות ממחלות כגון: זאבת ופסוריאזיס.

מומלץ מאוד לעבור את טיפולי הבהרת אזור הנרתיק לאחר לידות והריונות ולאחר שמשקל הגוף יציב וקבוע, שכן תנודות במשקל עשויות לפגוע בתוצאות ההבהרה. יחד עם זאת, מאחר שאין מדובר בהליכים כירורגיים מורכבים אלא בהליכים אסתטיים הפועלים על שכבת העור העליונה והסיכוי לסיבוכים הוא מזערי – אין בעיה לעבור טיפולי הבהרת הנרתיק מספר פעמים במשך החיים, גם בין הריונות ולידות.

כיצד יודעים אם הנרתיק שינה את צבעו והפך כהה?

לא צריך מכשור מיוחד או ידע רפואי מקדים כדי לבדוק את צבע הנרתיק. כל אחת יכולה לעשות בדיקה עצמית על ידי התבוננות ישירה או בעזרת מראה.

במידה ואת מזהה הבדלים ניכרים בין צבעו של הנרתיק לבין סביבתו, כנראה שהנרתיק שלך התכהה עם הזמן.

מאיזה גיל ניתן לעבור טיפולי הבהרת הנרתיק?

טיפולי הבהרת הנרתיק מתאימים לנערות ונשים מעל גיל 18. על פי רוב, נשים לאחר גיל 40 עוברות טיפולים אלו, לאחר לידות והריונות.

מה הם היתרונות בהליכי הבהרה כאלה?

טיפולי הבהרת הנרתיק טומנים בחובם כמה יתרונות בולטים, ביניהם:

 • שיפור גוון צבע עור הנרתיק לצד שיפור מרקם הנרתיק.
 • הטיפולים בטוחים, אינם כרוכים בכאבים ואינם דורשים תקופת החלמה, ניתן לחזור לשגרה מיד לאחר כל טיפול.
 • הטיפולים מעצימים את הדימוי העצמי ומחזקים את הביטחון העצמי.
 • שינוי גוון הנרתיק הוא הדרגתי, וניתן לראות את התוצאות לאחר הטיפול הראשון.
 • למטופלות יש שליטה על הגוון החדש שמתקבל בנרתיק. מאחר שהתהליך הוא הדרגתי וכרוך בסדרה גמישה של טיפולים, ניתן להמשיך או לעצור את סדרת הטיפולים עד לקבלת הגוון הרצוי לכל מטופלת.
 • הטיפולים הם חיצוניים, אינם פולשניים או כירורגיים.

מה צפוי בפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה?

בפגישת הייעוץ הראשונית, תפגשי את הכירורג הפלסטי או את הגניקולוגית המומחית שיערכו את הטיפולים. הפגישה דיסקרטית ופרטית וניתן להתייעץ, להתלבט ולשאול שאלות. בפגישה זו, חשוב לתאר לכירורג הפלסטי או לגניקולוגית את הבעיה וגם לספר מה הן הציפיות שלך מהטיפול.

לאחר מכן, יבחנו הכירורג הפלסטי או הגניקולוגית את מצב הנרתיק וגם את סביבתו. הם יבדוק את הגוון, את מצב העור, הרקמות והשומן באזור הנרתיק.

בשלב הבא, ימליץ הכירורג הפלסטי או הגניקולוגית על הטכניקה הטיפולית המיטבית עבור כל מטופלת ומטופלת. הכירורג או הגניקולוגית יספרו לך בהרחבה על הטיפול והטכניקה שנבחרה, על תוצאות הטיפול הצפויות, על משך זמן הטיפול וגם על סיבוכים, גם אם אלו נדירים מאוד בטיפולי הבהרת הנרתיק.

שימי לב: חשוב מאוד לתאם את פגישת הייעוץ הראשונית בימים שאינך במחזור, שכן מחזור מקשה על הכירורג הפלסטי ועל הגניקולוגית לראות באופן ברור ובהיר את מצבו של הנרתיק וצבעו. כמו כן, יש להגיע לפגישה לאחר גילוח אזור הנרתיק.

נשים המעוניינות לשלב בין טיפולי הבהרת הנרתיק לבין טיפולים אסתטיים או ניתוחים פלסטיים נוספים בהליך אחד יכולות לעשות כן, רק חשוב ליידע את הכירורג הפלסטי או את הגניקולוגית בפגישת הייעוץ הראשונית על מנת שהם יוכלו להעריך את ההיתכנות של ביצוע 2 הליכים במקביל וכן כדי שיוכלו להיערך להליך מורכב יותר. אין זה נדיר בכלל לעבור כמה הליכים אסתטיים ופלסטיים במקביל, נשים רבות בוחרות בנוסף לטיפולי הבהרת הנרתיק לעבור גם הצרת והצערת הנרתיק, הרמת גבות, מתיחת פנים ועפעפיים, עיצוב סנטר, מתיחת צוואר, מתיחת מצח, מתיחת זרועות, ניתוח אף, מתיחות בטן ומגוון ניתוחי חזה.

כיצד נערכים טיפולי ההבהרה?

בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה', אנו מציעים 2 סוגי טיפולים עיקריים להליך ההבהרה:

 • הבהרת הנרתיק בטכנולוגיית לייזר – בשיטה זו, קרן הלייזר המפיקה חום מכוונת לאזור הנרתיק וביתר שאת לשכבת האפידרמיס המכילה מלנין. המלנין הוא למעשה 'צבען' אשר אמון על צבע העור שלנו (וגם אחראי על צבע העיניים והשיער). לאחר הטיפול שכבות העור העליונות מתקלפות והצבע הטבעי, החי והוורדרד של הנרתיק מתגלה ונחשף. שיטה זו מתאימה לנשים שגוון העור שלהן השתנה באופן משמעותי ויש צורך בטיפול יסודי ומעמיק. כדי ליהנות מתוצאות מקסימליות יש לעבור סדרה של כ-4 עד 5 טיפולי לייזר. משך כל טיפול לייזר נע בין 30 דקות לשעה, תלוי בנתונים הייחודים של כל מטופלת ובאם לצד הבהרת הנרתיק נערכים טיפולים אסתטיים או פלסטיים נוספים.
 • הבהרת הנרתיק באמצעות משחת הבהרה ייעודית – עבור נשים ונערות שצבע הנרתיק שלהן לא הפך כהה באופן משמעותי, משחת הבהרת נרתיק ייעודית יכולה להשיג תוצאות נהדרות. את המשחה יש למרוח באופן מקומי במשך מספר שבועות, בהתאם להוראות הכירורג או הגניקולוגית. לרוב, רואים את תוצאות הטיפול בתוך כמה שבועות ספורים.

כיצד יש להיערך לטיפולי הבהרת הנרתיק?

יש להגיע ליום הטיפול בקליניקה לאחר מקלחת יסודית, אחרי שאיבר המין גולח ולוודא שיום הטיפול אינו "נופל" על ימי הווסת.

כאשר תגיעי לקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה’, תקבל את פנייך מנהלת השירות שלנו. היא תערוך תשאול קצר ותמלא את פרטייך בתיקך האישי. לאחר מכן, תפגשי את הכירורג הפלסטי או את הגניקולוגית.

 • במידה ואת עוברת טיפול בלייזר, הכירורג הפלסטי או הגניקולוגית יסבירו מעט על התהליך ותוכלי לשאול שאלות אחרונות.
 • במידה ואת עתידה להשתמש במשחה ייעודית להבהרת הנרתיק – הכירורג הפלסטי או הגניקולוגית ידריכו אותך כיצד להשתמש במשחה על מנת ליהנות מתוצאות מיטביות.

כמו כן, ביום הטיפול יש להסדיר את יתרת התשלום.

האם הבהרת הנרתיק נערכת תחת הרדמה מלאה או חלקית?

טיפולי הבהרת הנרתיק אינם כרוכים בהרדמה מלאה.

 • לצורך הליך ההבהרה בטכנולוגיית לייזר, עושים שימוש באלחוש או הרדמה מקומית, כדי למנוע כאבים.
 • בהבהרת הנרתיק עם משחה אין כל צורך בהרדמה, לא מלאה ולא חלקית, מאחר שאין סכנה לכאבים. יש למרוח את המשחה על הנרתיק בנוחות, בבית בדומה למריחת קרם גוף או קרם פנים.

אילו בדיקות רפואיות יש לעבור לפני הליך זה?

ברוב המכריע של המקרים, אין כל צורך בבדיקות רפואיות מקדימות שכן טיפולי הבהרת הנרתיק אינם פולשניים, כירורגים או כרוכים בסיבוכים כלשהם.

במקרים נדירים של בעיות רפואיות מסוימות או מחלות רקע, ייתכן ויהיה צורך בבדיקות וכן במידה ומשלבים לצד הליך ההבהרה ניתוחים פלסטיים נוספים. מידע לגבי בדיקות מקדימות יימסר לכל מטופלת באופן אישי כבר בפגישת הייעוץ הראשונית על ידי הכירורג הפלסטי או הגניקולוגית.

האם טיפולי הבהרת הנרתיק כרוכים בסיבוכים?

טיפולי הבהרת הנרתיק בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' הם בטוחים מאוד ואינם כרוכים בסיבוכים מכיוון שהטיפולים הם חיצוניים ואינם פולשניים.

במקרים נדירים, תיתכן תגובה אלרגית למשחת ההבהרה, אולם ניתן לטפל ביעילות ובמהירות בתגובה זו.

*** חשוב מאוד לעבור טיפולי הבהרת הנרתיק בקליניקה מקצועית בה עובדים אך ורק כירורגים פלסטיים או גניקולוגים מנוסים המתמחים באסתטיקה וגינלית ולהימנע עד כמה שניתן משימוש במשחות ותכשירים שנמכרים ללא פיקוח רפואי. אחרי הכול מדובר באזור רגיש, אינטימי ועדין שדורש טיפול של רופא מומחה

מתי ניתן לחזור לשגרה?

בסיום כל טיפול, המטופלות יכולות לשוב לשגרה, אין תקופת החלמה או התאוששות.

לאחר טיפולי הבהרת הנרתיק בלייזר, יש להימנע מפעילות גופנית או מפעילות מאומצת למשך כשבוע בלבד. בנוסף, אסור לקיים יחסי מין כ-4 ימים לאחר כל טיפול לייזר.

האם יש צורך באשפוז לאחר הבהרת הנרתיק?

לא, אין כל צורך באשפוז של לילה לאחר טיפולי הבהרת הנרתיק. טיפולים אלו הם אסתטיים לא כירורגיים, הם אינם כרוכים בהרדמה או בניתוח, ולאחר סיום הטיפול המטופלת חוזרת הביתה ויכולה להמשיך בשגרת היומיום.

מתי רואים את התוצאות של טיפולי הבהרת הנרתיק?

בשתי השיטות, ניתן לראות שינוי כבר לאחר הטיפול הראשון.

 • הבהרת הנרתיק בלייזר – את התבהרות הנרתיק רואים כבר לאחר טיפול הלייזר הראשון, כאשר לרוב ניתן לזהות התבהרות של כ-40%. ככל שהטיפולים מתקדמים אזור הנרתיק ימשיך להתבהר יותר ויותר.
 • הבהרת הנרתיק במשחת הבהרה ייעודית – גם כאן ניתן לזהות ירידה בגוון העור כבר לאחר כמה מריחות סדירות של המשחה.

יש לציין כי התוצאות של הליך ההבהרה אינן אחידות והן משתנות ממטופלת למטופלת. זה תלוי כמובן בגוון העור הקיים של כל מטופלת ובצבע העור הרצוי לה. עם זאת, תוצאות טיפולי הבהרת הנרתיק נשמרות לאורך זמן רב והאפקט שלהן הוא טבעי.

למשך כמה זמן נשמרות תוצאות טיפולי הבהרת הנרתיק?

תוצאות טיפולי הבהרת הנרתיק נשמרות לאורך מספר שנים. במקרה של הבהרת הנרתיק במשחה, ניתן להמשיך ולהשתמש במשחה על בסיס קבוע וכך לשמר את התוצאות לאורך זמן רב יותר.

האם צפויות צלקות לאחר הבהרת הנרתיק?

לא! טיפולי הבהרת הנרתיק הם חיצוניים והכירורג הפלסטי או הגניקולוגית אינם מבצעים חתכים בעור במהלך הטיפול, על כן גם לא צפויות צלקות. ההבהרה מתבצעת על ידי משחה ייעודית או באמצעות טכנולוגיית לייזר מתקדמת ואין כל חשש לצלקות.

האם אפשר לשלב לצד הבהרת הנרתיק ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים נוספים?

כן בהחלט ניתן לשלב בהליך אחד מספר הליכים אסתטיים ופלסטיים. למעשה נשים אחרי גיל 40 שחוות את פגעי הזמן ומעוניינות להצעיר, לשפר ולרענן אזורים נוספים בגוף או בפנים יכולות לעשות כן וכך גם לחסוך זמן וגם ליהנות משינוי אסתטי כולל – טוטאל לוק.

נשים אשר מעוניינות לעבור כמה טיפולים אסתטיים או פלסטיים בו-זמנית נדרשות ליידע את הכירורג הפלסטי או את הגניקולוגית כבר בפגישת הייעוץ הראשונית. זאת על מנת שהם יוכלו לבדוק את המטופלת ולהעריך את היתכנות שילוב ההליכים.

האם ניתן לקיים יחסי מין לאחר טיפולי הבהרת הנרתיק?

 • הבהרת הנרתיק בלייזר – יש להמתין כ-3 עד 4 ימים ממועד הטיפול ורק לאחר מכן ניתן לשוב ולקיים יחסי מין.
 • הבהרת הנרתיק במשחה ייעודית – ניתן לקיים יחסי מין לאחר ניקוי האזור האינטימי מהמשחה באופן חופשי, ללא כל חשש.

האם ניתן ללדת לאחר הבהרת הנרתיק?

בוודאי. טיפולי הבהרת הנרתיק מתבצעים על שכבת העור העליונה, האפידרמיס, והם אינם מסכנים את הפוריות של האישה או של הגבר. נשים יכולות להיכנס להריון וגם ללדת ללא כל חשש לאחר טיפולי הבהרת הנרתיק.

האם טיפולי הבהרת הנרתיק נחשבים בטוחים?

טיפולי הבהרת הנרתיק הנערכים בקליניקה שלנו בטוחים ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות וה-FDA. המכשור, המשחות והתכשירים שאנו עובדים איתם עברו בקרת איכות קפדנית ועומדים בסטנדרטים מחמירים של בטיחות.

אולם, חשוב לציין בנקודה זו שיש בשוק תכשירי הבהרת נרתיק מפוקפקים שנועדו לשימוש ביתי, אשר עשויים לגרום לנזקים משמעותיים בנרתיק. חלקם טומנים בחובם כימיקלים מסוכנים, חלקם גורמים לאפקט הפוך, קרי: מובילים להתכהות חמורה יותר של הנרתיק במקום להבהירו. לכן כדאי מאוד להישמר ולהיזהר מתכשירים שלא עברו ביקורת ולא נמצאים תחת פיקוח רפואי מסודר. רצוי מאוד לעבור טיפולי הבהרת הנרתיק על ידי רופאים מיומנים ומנוסים המתמחים באסתטיקה וגינלית.

מדוע כדאי לך לעבור טיפולי הבהרת הנרתיק בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה'?

 • בגלל המקצועיות – צוות הכירורגים הפלסטיים והגניקולוגיות שלנו מונה רופאים בעלי שם המתמחים בפלסטיקה ואסתטיקה וגינלית ומאחוריהם ניסיון רב שנים והמון טיפולים מוצלחים. הכירורגים בקליניקה חברים בהסתדרות הרופאים בישראל והם מחויבים לבריאות המטופלות בראש ובראשונה.
 • בגלל התשוקה ליופי – הקליניקה שלנו היא חממה המאוחדת תחת התשוקה ליופי ואסתטיקה. אנחנו מאמינים שיש מנעד רחב מאוד של מודלים של יופי וכי בעזרת טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים ניתן להגשים כל חלום.
 • בגלל התוצאות – את תוצאות טיפולי ההבהרה רואים כבר לאחר הטיפול הראשון, על כך יעידו אלפי מטופלות שערכו הבהרת נרתיק בקליניקה שלנו. הצוותים הרפואיים שלנו עושים הכול על מנת להתאים את הטכניקה הטיפולית לציפיות של המטופלות ואנחנו מתגאים בשביעות רצון גבוהה של מטופלותינו.
 • בגלל השירות – יחס אישי, ליווי רפואי צמוד לאורך כל הדרך והקשבה אמיתית וכנה לצרכים של מטופלת הם שהפכו את הקליניקה שלנו לשם דבר בתחום האסתטיקה והפלסטיקה בארץ. המטופלות שלנו נהנות מדיסקרטיות מלאה ומייעוץ אישי שקוף והוגן והן יודעות שהן יכולות לשאול, להתייעץ וגם להתלבט עם הצוות הרפואי שלנו בכל נושא, גם על אודות הנושאים הרגישים והאינטימיים ביותר.
 • בגלל הביטחון והבטיחות – כבר למן היום הראשון שבו פתחנו את הקליניקה שמנו בראש סדר העדיפויות שלנו את ביטחונן ובריאותן של מטופלותינו. אנחנו משתמשים אך ורק בטכניקות, טכנולוגיות, שיטות, תכשירים, מכשור וציוד רפואי מתקדם שאושרו על ידי גורמי בריאות פורמליים, ולעולם לא נדחוק או נמליץ למטופלות לעבור הליכים מיותרים או לא יעילים. הכירורגים הפלסטיים שלנו מיומנים ומנוסים, הם עוקבים ומפקחים אחר תוצאות הטיפולים גם לאחר ההחלמה ומקפידים לדבר, לייעץ ולהסביר בגובה העיניים.

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים