לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

הסרת נקודות חן

הסרת נקודות חן ושומות

הסרת נקודות חן ושומות יכולה לשפר את המראה החיצוני בד בבד עם שיפור התחושה הפנימית ולשחרר אתכם משנים של שעבוד לניסיונות הסתרה וחוסר נוחות.

לא רבים יודעים זאת אך לכולנו יש לפחות נקודת חן אחת בגוף. האדם הממוצע נולד עם נקודת חן, כתם לידה או נגעי עור אחרים וככל שמתבגרים מצטרפים עוד ועוד נגעי עור שונים ומשונים, רובם מתקבעים על גבי העור שלנו בגילאי ה-20 עד גילאי ה-35. אבל יש משהו "טריקי" בנקודות חן; נקודת חן יכולה להיות קטנה, שטוחה, חמודה ואם היא ממוקמת במקום הנכון היא אפילו יכולה להוסיף המון למראה החיצוני ולהפוך את האדם לייחודי. מספיק להזכיר את נקודת החן הסקסית של מרילין מונרו או של סינדי קרופורד מעל השפתיים שהפכו לסימן ההיכר שלהן, יש יאמרו לסימן מסחרי שלהן – כדי להבין בדיוק על מה אנחנו מדברים. מנגד, יש נקודות חן שאין בהן שום חן. הן בולטות, הן גדולות, לא סימטריות, לעיתים הן שעירות, הן מושכות תשומת לב ובמקרים קיצוניים נקודות חן ושומות יכולות להיות אינדיקציה למחלת עור או חלילה סרטן כמו מלנומה.

כאשר נקודות חן, שומות או נגעי עור אחרים הם שפירים (קרי: לא סרטניים) הם אמנם אינם מהווים סכנה לבריאות, אך הם בהחלט יכולים להיות פגם אסתטי המלווה בחוסר נוחות, במודעות יתר לפגם והשקעת מאמץ ואנרגיה שניתן לתעל למטרות אחרות – בהסוואתן. יש נקודות חן, שומות ונגעי עור שמקשים על מלאכת הגילוח היומיומית, יש כאלו שנתפסים בתכשיטים ויש כאלו שמפריעים ללבישת חזייה, חגורה, בגד ים או בגדים מסוימים. כך או כך, הליך קצרצר במיוחד להסרת נקודות חן ושומות יכול לשים קץ להפרעות האלו ולהפוך את החיים להרבה יותר יפים, נוחים ונעימים.

נגעי עור מגיעים בצורות, בגדלים ובגוונים שונים. לצד שומות ונקודות חן יש גם נמשים, יבלות זקנה, כתמי לידה, פלולות, קלואידים, ציסטות חלב, אנגיומות בצורת דובדבן, יבלות ויראליות, ליפומות, פוליפים פיברואפיטלאליים, מילות, נירופיברומה, כתמי כבד וקסנטלזמות. הבשורות הטובות הן שבהליך הדומה, לעיתים אף זהה, להסרת נקודות חן ושומות ניתן להסיר גם את נגעי העור שמנינו כאן, כאשר ההליך הכירורגי עצמו הוא פשוט למדי ולא פחות חשוב מכך – הוא מהיר ומבטיח חזרה מהירה לשגרה חדשה, משופרת ומשודרגת יותר.

הסרת נקודות חן ושומות יכולה להתבצע בכמה טכניקות: צריבה, לייזר או כריתה, ועל פי רוב היא תערך תחת הרדמה חלקית ואלחוש. אין צורך באשפוז, ואם הסרת נקודות חן ושומות נערכת על ידי כירורג פלסטי מקצועי ומיומן, צפויה צלקת קטנה מאוד שתתבהר עם הזמן, תתמזג עם העור ותטושטש.

אנחנו בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' מאמינים שלא צריך לחיות עם חוסר נוחות ופגיעה מתמשכת בביטחון העצמי הנגרמים בשל נקודות חן, שומות ונגעי עור ומציעים מגוון פתרונות פלסטיים ואסתטיים להסרת נקודות חן ושומות.

הפלסטיקאים בקליניקה הם מהמובילים בישראל ויש להם ניסיון רב בהסרת נגעי עור לרבות נגעי עור סרטניים, גבוליים או קדם סרטניים. אנחנו מקפידים במידת הצורך לשלוח נגעים שהוסרו בכריתה לבדיקת ביופסיה במעבדות, עוקבים אחר התוצאות ומיידעים את המטופלים שלנו בכל הממצאים.

הצוותים המקצועיים שלנו דואגים ותומכים בכל מטופל ומטופלת באופן אישי ומלווים אותם לאורך כל הדרך, משלב הייעוץ והאבחון הראשוניים ועד להחלמה מלאה. הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי באווירה החמה והביתית, בסטנדרטים הרפואיים המחמירים ובאימוץ של מיטב הטכנולוגיות והמכשור הרפואי. חדרי הניתוח וההתאוששות שלנו חדישים ומאובזרים ואנחנו עושים הכול על מנת שאתם תצאו עם תוצאות אסתטיות וטבעיות.

לצפייה בתמונות לפני ואחרי הסרת נקודות חן ושומות, יצרנו תיקייה מאובטחת הכוללת מספר רב של תמונות לפני ואחרי הסרת נקודות חן ושומות של קהל מטופלינו. לצורך שמירה על הפרטיות אבטחנו את התיקייה בסיסמה.

כל התמונות בתיקייה הן של מטופלינו, הן אותנטיות וקיבלנו את הסכמת המטופלים להציגן. לא ערכנו שינויים בתמונות אך טשטשנו סימנים מזהים על מנת לשמור על הדיסקרטיות של האנשים המוצגים בתמונות. כדי לראות את התמונות יש להתקשר לקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' בטלפון הבא: 1-800-210-210, לקבל סיסמה אישית אשר באמצעותה ניתן לפתוח את התיקייה. נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולענות על שאלות.

19 שאלות ותשובות על הסרת נקודות חן ושומות

מה הן שומות ומה הן נקודות חן, והאם יש הבדל ביניהן?

נקודות חן הן נגעי עור סימטריים קטנים יחסית שצורתם בדרך כלל עגולה ולעיתים אליפטית, וצבען יכול לנוע מוורוד ואדום ועד גווני החום הכהים. נקודות חן הן הצטברות של מלנוציטים, האמונים על המלנין, שמעניק לעור את צבעו.

שומה היא בולטת יותר מנקודת חן. השומה היא גידול שאינו סרטני או ממאיר המייצרת תאים הנמצאים בשכבת האפידרמיס של העור, הנקראים תאי נבוס. כאשר יש ריכוז גבוה של פיגמנטים במקום אחד בעור – תופיע שומה. צבען של שומות נקבע על ידי שיעור ריכוז המלנין והפיגמנטים שהצטברו.

לרוב, נקודות חן ושומות הן בצבע חום, אבל אין זה נדיר לראות גם שומות ונקודות חן גם בגוונים שחורים, כחולים או בצבעי עור. בגוף האדם יש אזורים מועדים יותר להופעת נקודות חן ושומות מאזורים אחרים בגוף, למשל: אזור הפנים, הצוואר ובאזורים בהם יש מעין 'קפלי גוף' דוגמת בית שחי, מפשעה וכו'.

מה הם הגורמים להופעת נקודות חן ושומות?

כמעט כל האנשים בעולם נולדים עם לפחות נקודת חן אחת. עם הזמן וככל שמתבגרים מופיעים על העור שלנו עוד נגעי עור: שומות, נמשים, פלולות וכו'. אצל חלק מהאנשים הם מופיעים כבר בגיל ההתבגרות בעוד שאצל אחרים הן יופיעו בגילאים מאוחרים יותר.

בין הגורמים האחראיים להופעת נגעי עור שונים, ניתן לציין את הבאים:

 • גנטיקה ותורשה – יש אנשים שבהיסטוריה המשפחתית שלהם קיימת נטייה להופעת נגעי עור, והם צפויים לסבול מכמות גדולה יותר של נגעי עור בפיזור נרחב יותר בגוף בהשוואה לאנשים אחרים שהגנטיקה שלהם שונה. כך למשל, ידוע שבעלי צבע עור כהה סובלים פחות מנקודות חן, נמשים ושומות.
 • חשיפה לשמש – אנחנו חיים במדינה שטופת שמש ולכן אנחנו הישראלים חשופים יותר לנגעי עור כתוצאה מחשיפה מוגברת לקרינת השמש. רבים ורבות בוודאי מכירים את זה – חוזרים מבילוי קיצי בים עם מנה גדושה וחדשה של נמשים ונקודות חן.

באילו נסיבות אנשים בוחרים להסיר נקודות חן ושומות?

ישנן מגוון סיבות המביאות אנשים לעבור הליך של הסרת נקודות חן ושומות. לעיתים הסיבות הן פסיכולוגיות או חברתיות ולעיתים הסיבות הן אסתטיות. אנשים מסוימים עוברים הסרה בשל סיבות רפואיות, בשל סרטן למשל, ואחרים כי נגעי העור מפריעים להם בפעולות יומיומיות כגון: גילוח וענידת תכשיטים.

מה קורה בפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה? וכיצד להיערך אליה?

בפגישה הראשונית בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה', תפגשו את הפלסטיקאי שיבצע את ההסרה. במהלך המפגש, ניתן להתייעץ ולהתלבט עם הרופא, לשאול שאלות, להגדיר מטרות, לתאם ציפיות וגם לקבל הסברים מקיפים.

הפלסטיקאי יבחן את נגע העור באופן יסודי ויסביר על טכניקות להסרת נקודות חן ושומות. לאחר מכן, הוא יציע את הטכניקה המתאימה ביותר עבור המטופל ויפרט גם מה הם הסיכונים הנלווים להליך.

מוטב להגיע מוכנים לפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה:

 • אם הבחנתם בשינויים שונים בנקודות חן או בשומות, כדאי מאוד לשתף בזה את הפלסטיקאי ולפרט אילו שינויים איתרתם בנגעי העור: שינוי בגודל, שינוי בצורה, דימום, גירוד וכו'.
 • אם הייתה לכם מלנומה בעבר או חשד למלנומה או אם כבר עברתם הליך להסרת נקודות חן ושומות בעבר – חשוב לציין זאת גם כן בפגישת הייעוץ הראשונית. במידה והסרתם נגעי עור בעבר או אם עברתם בדיקת ביופסיה לאחרונה, יש להגיע עם תוצאות הביופסיה ועם תוצאות בדיקות אחרות שנערכו.
 • אם מעוניינים בהליך הסרת נקודות חן ושומות באזור הפנים, יש להגיע אל הפגישה ללא איפור, שכן האיפור יקשה על הפלסטיקאי לראות, לבדוק ולאבחן את נגעי העור.
 • מטופלים שנוטלים תרופות, ויטמינים או תוספים צריכים לעדכן על כך את הפלסטיקאי.

האם אנחנו יכולים להסיר לעצמנו נקודות חן ושומות, ללא רופא?

בשנים האחרונות, ניתן לראות באינטרנט עדויות ומאמרים על הסרה עצמית של שומות ונגעי עור. חלק מהמאמרים מציעים פתרונות טבעיים או "תרופות סבתא" כמו מריחת שום או משחות על נגע העור, וחלק מהמאמרים דנים באפשרות של כריתה עצמית על ידי ליפוף חוט דייגים מסביב לנגע ומשיכת החוט.

לא מומלץ לנקוט בשיטות אלו, במיוחד לא בשיטות רדיקליות כמו ליפוף חוט דייגים ומשיכה. פעולות כגון אלו עלולות להוביל לדימומים, זיהומים, צלקות גדולות וסיבוכים. חשוב מאוד לבצע הסרת נקודות חן ושומות בידיים מיומנויות של כירורג שהוכשר לכך. יתרה מכך, כאשר מסירים את נגע העור בעצמנו ולא שולחים את הנגע לביופסיה עלולים לפספס טיפול מוקדם ומציל חיים במקרה של סרטן.

אם ברצונכם להסיר נגעי עור, בשל סיבות אסתטיות, חברתיות או רפואיות, יש לגשת לרופא מומחה ולהתייעץ עימו. הימנעו מהסרה עצמית של נגעי עור, זה מסוכן!

למי מתאים ההליך? ולמי לא?

הסרת נקודות חן ושומות מתאימה לכל אדם שמוטרד מנגעים הנמצאים על העור: גבר, אישה, ילד, נער, אדם בוגר ומבוגר – שמצבם הבריאותי טוב ואין מחלות כרוניות או אקוטיות.

אנשים שיש להם מחלות רקע מיוחדות יכולים בנסיבות מסוימות לעבור הסרה, אך יש לקבל אישור מיוחד מרופא מומחה.

כיצד נערך הניתוח?

ישנן מספר טכניקות יעילות להסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור:

 1. הסרת נקודות חן ושומות על ידי צריבה במחט חשמלית או צריבה בלייזר – בטכניקה זו, צורב הרופא המנתח את נגע העור על ידי לייזר או על ידי מחט חשמלית. הצריבה נערכת תחת הרדמה מקומית והיא מהירה. היתרון בשיטה זו, הוא שאין צורך בתפרים. החיסרון – לא ניתן לקחת ביופסיה לבדיקת מעבדה על מנת להבין אם נגע העור ממאיר או שפיר.
 2. הסרת נקודות חן ושומות על ידי צריבה בחנקן נוזלי – בטכניקה זו, למעשה "מקפיאים" את נגע העור עד שתאיו מתים. שיטה זו מתאימה לנגעים שטחיים בלבד. החסרונות של שיטה זו הם שייתכן והנגע ישוב ויופיע בשלב מאוחר יותר כמו גם שצריבה בחנקן נוזלי עלולה להותיר צלקת בגוון לבן על העור.
 3. הסרת נקודות חן ושומות באמצעות כריתה – בטכניקה זו, הרופא המנתח מבצע חתך מסביב לשולי הנגע, כורת אותו מהיסוד ותופר את החתך. טכניקה זו היא כירורגית והיא נחשבת ליסודית ביותר מאחר שהנגע מוסר מבסיסו, מהרקמה התת-עורית. היתרון של הכריתה הוא שהוא מספק פתרון ארוך טווח. החיסרון של שיטה זו נעוץ באפשרות שתיוותר צלקת, שכן הרופא המנתח מבצע חתך שהיקפו גדול מהיקף הנגע.
 4. הסרת נקודות חן ושומות על ידי גילוח – טכניקה זו משלבת בין צריבה במחט חשמלית וגילוח הצלקת. לאחר התהליך, נותר גלד שנושר בתוך שבוע שבועיים, ולאחר מכן גדל עור חדש ונקי באזור שהיה בו הנגע. החסרונות בשיטה זו הם: שהשיטה מתאימה לנגעים בולטים וייתכן ונגע העור ישוב ויופיע, אם כי הוא יופיע כנגע שטוח יותר.
 5. הסרת נקודות חן ושומות בצריבה כימית – בטכניקה זו, עושים שימוש בחומרים כימיים על מנת לצרוב את נגעי העור. החומרים הכימיים מגיעים במשחה שיש למרוח מדי יום במשך כשבועיים. היתרון של שיטה זו הוא שהטיפול הוא ביתי. החסרונות – משך הזמן יכול להתארך, כאמור, לשבועיים. יש גם סיכון לתגובה דלקתית, ולבסוף מאחר שמדובר בחומרים כימיים עלולה להיוותר צלקת שהיא בעצם תוצר של כוויה.

את הטכניקה מתאים הרופא המנתח לסוג נגע העור אותו צריך להסיר ולנתונים הייחודיים של כל מטופל ומטופלת.

מהו משך הזמן של הליך הסרת נקודות חן ושומות?

משך זמן הטיפול הוא קצר מאוד, אך הוא תלוי בטכניקה שנבחרה להסרת הנגע. על פי רוב, משך הטיפול לא עולה על 15 דקות, כאשר נגעים קטנים יוסרו בתוך כמה דקות בודדות.

במידה וההליך כרוך בהסרה של כמה נקודות חן, שומות ונגעי עור יתכן ומשך הזמן יתארך, בהתאמה למספר הנגעים אותם יש להסיר.

כמו כן, יש לקחת בחשבון שמשך הזמן של ההליך יכול להתארך אצל מטופלים אשר עוברים לצד הסרת נקודות חן ושומות הליכים כירורגיים נוספים.

כיצד יש לנהוג לאחר הסרת נקודות חן ושומות?

יש לעקוב אחר הנחיות הפלסטיקאי. לאחר כמה ימים מיום הניתוח יש להגיע אל הקליניקה לצורך ביקורת ומעקב, ובמידה ונגע העור נכרת ונתפר באמצעות תפרים שאינם נמסים – יוריד הפלסטיקאי את התפרים.

לאחר הסרת נקודות חן ושומות, יש להימנע מפגיעה באזור הנגע שהוסר ובימים הראשונים יש להרחיק את האזור המנותח ממגע עם מים. חשוב להקפיד לשמור על האזור סטרילי ואין ללכת לים או לבריכה, מקורות מים אלו עלולים להוביל להתפתחות של זיהום. כמו כן, יש להימנע מחשיפת האזור שממנו הוסר הנגע לשמש עד כמה שניתן עד להחלמה מלאה. במידה ונחשפים לשמש, חשוב להקפיד על מריחת קרם הגנה.

בניגוד להליכים כירורגיים פולשניים ומורכבים יותר לאחר הסרת נקודות חן ושומות, אפשר להמשיך מיד בחיי השגרה. כך למשל, אין כל מניעה מלהמשיך ללכת לעבודה אלא אם כן יש סכנה לפגיעה באזור ממנו הוסר הנגע. חשוב לשמור היטב על האזור ממנו הוסר הנגע למשך שבועיים לפחות ולהימנע מפעילות גופנית או פעילות מאומצת אחרת שעלולה לפגוע בהליך ההחלמה התקין.

במידה וחווים כאבים לאחר ההסרה, ניתן לטפל בהם במשככי כאבים שהומלצו על ידי הפלסטיקאי. ואם יש דימומים ו/או נפיחויות או כל תופעה בריאותית חריגה אחרת, יש ליידע את הפלסטיקאי באופן מיידי.

האם הסרת נקודות חן ושומות כרוכה בסיכונים מיוחדים?

נים או סיבוכים הם מאוד נדירים בהליכי הסרת נקודות חן ושומות. עם זאת, יש לקחת בחשבון שייתכן והאזור שבו היה הנגע יזדהם. הפתרון במקרה של זיהום הוא מתן אנטיביוטיקה.

בכל מקרה, במידה ומטופל או מטופלת חשים בתופעות לוואי שונות וחריגות חשוב להתקשר בהקדם האפשרי לקליניקה וליידע את הרופא המנתח.

האם יישארו צלקות לאחר הליך הסרת נקודות חן ושומות?

כאשר מסירים נגעי עור, נותרת צלקת קטנטנה. אולם, הסרת נקודות חן ושומות המתבצעת על ידי כירורג פלסטי מקצועי, מנוסה ומיומן מבטיחה צלקת מזערית מאוד, וככל שההחלמה תתקדם כך הצלקת תטשטש, תתבהר ותקטן עם הזמן.

האם נקודות חן ושומות שהוסרו עשויות להופיע שוב לאחר ההליך?

התשובה לשאלה זו תלויה בגנטיקה של המטופלים וכן בטכניקת ההסרה. במידה והסרת נקודות חן ושומות נערכה בשיטה של צריבה למשל ייתכן ונגעי העור יחזרו. עם זאת, חשוב לציין שעל פי רוב הם חוזרים בצורה אסתטית יותר כך שהם פחות בולטים.

בהליך הכריתה הסיכוי ששומות, נקודות חן ונגעי עור יחזרו יורדת למינימום, מאחר שבהליך זה נכרת נגע העור באופן יסודי, מהבסיס.

פרמטרים כמו הזדקנות וגנטיקה משפיעים אף הם באופן משמעותי על הופעה חוזרת של נגעי עור. כאשר ככל שיש היסטוריה משפחתית של נגעי עור וככל שהגיל מתקדם – הסיכוי שנגע העור יחזור עולה.

מה קורה לאחר הסרת נקודות חן ושומות?

לאחר הסרת נקודות חן ושומות, ניתן להשתחרר הביתה. במקרה שבו נערך הליך שבו ניתן לשלוח את נגע העור לבדיקת מעבדה כפי שקורה למשל בהליך של כריתה, הנגע ישלח למעבדה לצורך ביצוע ביופסיה. במעבדה, ייבדק נגע העור מתחת לעדשת המיקרוסקופ ואם הבדיקה תצביע על פתולוגיה כלשהי דוגמת סרטן המטופלים יקבלו הודעה על כך ויוכלו לגשת לטיפול ולמעקב.

מדוע חשוב לאבחן את טיב נגע העור?

נגעי עור כמו שומות ונקודות חן עלולים להיות סרטניים, גבוליים או קדם סרטניים וחשוב מאוד לאבחן את נגע העור כמה שיותר מוקדם. במידה והביופסיה מראה כי נגע העור הוא סרטני, חשוב מאוד לטפל בבעיה לא רק בצורה אסתטית כי אם גם קלינית-רפואית, ובהקדם.

86% ממקרי סרטן העור ניתנים למניעה במידה ומזהים אותם בזמן. לכן, חשוב מאוד לעקוב אחר נגעי העור בגוף שלנו, לראות אם הם משתנים ולהגיע לרופא כמה שיותר מוקדם, אם מזהים שינויים.

חשוב לציין, כי כירורגים פלסטיים ורופאי עור מנוסים יודעים לזהות פוטנציאל סרטני בנגעי עור וכאשר הם מזהים אותו הם מיד ישלחו את המטופל לרופא עור מומחה לצורך בדיקות נוספות.

כאשר מאבחנים נגעי עור ממאירים לרוב גם מסירים את הנגע, אך הוא מוסר יחד עם הרקמה הסרטנית וכרוך בהסרה של אזור גדול יותר. בנוסף, חשוב לעקוב אחר נגע עור סרטני עם רופא מומחה כדי לוודא שהסרטן לא חוזר לאחר הסרת הנגע.

כיצד מבחינים בין נגע עור שפיר לבין נגע עור סרטני, גבולי או קדם-סרטני?

יש כמה סימנים שיכולים להעיד שמדובר על נגע עור סרטני, גבולי או קדם סרטני וניתן לבצע אבחון עצמי מקדים בבית לבחינת מצבם של נגעי העור שלנו, עוד לפני שהולכים לבדיקה אצל רופא עור. בין הסימנים שכדאי לבדוק ולעקוב אחריהם ניתן למנות את הבאים:

 • התפתחות – אם חלה גדילה והתרחבות פתאומית של נגע העור.
 • גבולות נגע העור – אם גבולות נגע העור עקומים, משוננים או לא סדירים.
 • קוטר – אם רוחב נגע העור עולה על 6 מילימטר.
 • דימום – דימומים פתאומיים שאינם נגרמים בשל גילוח או חתך.
 • העדר סימטריה בקווי המתאר של הנגע – צדדים שונים של נגע העור נראים שונה.
 • שוני בגוון נגע העור – אם מזהים יותר מגוון אחד בנגע העור, ייתכן ויש פוטנציאל סרטני.
 • גירוד – אם נגע העור גורם לגירודים וגירויים.

במקרים כאלו, חשוב לגשת לרופא מומחה, לבצע ביופסיה באופן מסודר ולבדוק האם נגע העור הוא ממאיר או שפיר.

האם ניתן לשלב לצד הסרת נקודת חן ושומות ניתוחים פלסטיים נוספים?

במקרים מסוימים, בהחלט ניתן לשלב לצד הסרת נקודות חן ושומות גם ניתוחים פלסטיים נוספים, אולם רצוי שהניתוחים הפלסטיים לא יהיו סמוכים לאזור שבו בוצעה הסרה של נגע עור, כדי לא לפגוע בתוצאות ההסרה.

אפשר למשל לשלב בין הסרת נקודות חן ושומות באזור הפנים לבין מתיחות בטן או שאיבת שומן. במידה ומסירים נגעי עור בפלג הגוף התחתון, אז ניתן לשלב ניתוח הגדלת חזה, הרמת חזה, גניקומסטיה (הקטנת חזה בגברים), מתיחת פנים או ניתוח עפעפיים.

במידה ומעוניינים לעבור מספר הליכים כירורגיים במקביל, חשוב ליידע את הפלסטיקאי כבר בפגישת הייעוץ הראשונית, על מנת שהוא יוכל לבדוק אתכם ולבחון את ההיתכנות של פעולה כירורגית משולבת.

מדוע כדאי לעבור הסרת נקודות חן ושומות בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה'?

אנו בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' מציעים מגוון פתרונות פלסטיים ואסתטיים במקום אחד, המותאמים באופן אישי לכל מטופל ומטופלת. מאז הקמת הקליניקה בשנת 2003, השלמנו בהצלחה יתרה מספר רב של הליכים כירורגיים מורכבים וכן הסרה של נקודות חן, שומות ונגעי עור שונים באלפי מטופלים מרוצים.

אנחנו גאים להיות שותפים לדרך שלכם ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהצוות שלנו תמיד יספק לכם את כל המידע כדי שאתם תוכלו לקבל החלטות מושכלות, שעולות בקנה אחד עם החלומות והשאיפות שלכם. בטיחות, בריאות ומקצועיות נטולת פשרות נמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנחנו מקפידים להעניק שירות אישי תוך שימוש במכשור רפואי מן המתקדמים בעולם.

התשוקה שלנו לבריאות וליופי לצד החיבור הבלתי אמצעי לאנשים מאפשרים לנו להוות בית חם עבור כל אדם שחותר לשפר את המראה שלו, וזה גם מה שדוחף אותנו להביא את הפתרונות האסתטיים היעילים, המתקדמים והמדויקים ביותר.

אנחנו דוגלים בשקיפות, יושרה והוגנות ולוקחים ברצינות רבה כל הליך כירורגי ואסתטי שאנחנו עורכים בקליניקה. שביעות רצון המטופלים תמיד נמצאת לנגד עינינו ולעולם לא נדחe במטופלים או נמליץ על הליך כירורגי מיותר.

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים