לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

ניתוח גניקומסטיה

הקטנת חזה לגבר

גניקומסטיה הינה תופעה של חזה נשי אצל גברים. גברים רבים סובלים מחזה בעל מבנה מעט נשי עם פטמות בולטות, כבר בגיל ההתבגרות ניתן לחוש במישוש גוש הנמצא מתחת לפטמה בקוטר של מספר סנטימטרים. גם אצל גברים בעלי עודף משקל מופיע לפעמים חזה גדול, מקרה זה הוא לא גניקומסטיה רגיל מפני אין לו רקמת שד והוא מתבסס בעיקר על שומן, לכן הוא נקרא פסאודו-גניקומסטיה. כמו כן, לעיתים מופיע חזה נשי אצל גברים עקב נטילת תרופות ולעיתים הדבר תורשתי.

תופעת הגניקומסטיה יכולה להופיעה בשני צידי השד או רק בשד אחד, מה שעלול להביא למראה אסימטרי ולהגביר את תחושת חוסר הביטחון. למרות שלא מדובר בבעיה תפקודית או רפואית, לעיתים הבעיה האסתטית גורמת לפגיעה בהיבט הפסיכו-סוציאלי ובתפקוד החברתי.

מחקרים הוכיחו כי למעשה מעל 50 אחוז מהגברים בגיל ההתבגרות ייפתחו רקמת שד בחזה, אשר בדרך כלל מאוחר יותר מסתדר מאליו. ישנן סיבות רבות אשר יכולות לגרום לתהליך זה, חלק מהסיבות הן שימוש בסמים, חוסר איזון הורמונלי, השמנת יתר, טראומה לאשכים, סוגי סרטן מסויימים, בעיות בבלוטת התריס, נטילת תרופות מסוימות, שתיית אלכוהול, מחלת כבד, אי ספיקת כליות וכו׳. אך לא רק גברים בגיל ההתבגרות, אלה גם תינוקות וגברים בוגרים עלולים לסבול מתופעה זו.

ניתוח גניקומסטיה או בשמו הפשוט, ניתוח הקטנת חזה לגבר, מיועד לגברים הסובלים מתופעה זו. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית. במקרים קלים יחסית, ניתן לסלק את נפח השד המיותר בשאיבת שומן, ללא צורך בחתכים מיותרים, דרך נקב עור מוסתר. ישנם מקרים בהם יש צורך להוסיף חתך קטן בחלק מהיקף הפטמה על מנת להוציא חלק מרקמת הבלוטה שנותר דבוק לפטמה אחרי השאיבה. במידה והחזה או הרכבו הוא בלוטת שד גדולה, הטכניקה העיקרית היא כריתה תת עורית דרך הפטמה.

לאחר ניתוח גניקומסטיה, יש לחבוש חגורה אלסטית המצמידה את העור שהתרוקן לרקמת הגוף. החבישה מונעת דימום ושטפי דם ומקלה על ההחלמה. לאחר כשבועיים ניתן להסיר את החבישה. לאחר ניתוח גניקומסטיה מומלצת מנוחה של מספר ימים. כחודש לאחר הניתוח ניתן לחזור לפעילות ספורטיבית מלאה.

חברת אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה, תהיה תמיד לצידך, לפני ניתוח, במהלך הניתוח וגם לאחריו. אנחנו לפני הכל בית חם, מקצועי ודואג.

ניתן לצפות בתמונות של ניתוח גניקומסטיה לפני ואחרי בקישור למעלה. את תיקיית התמונות לניתוח גניקומסטיה מיגנו באמצעות סיסמא על מנת לשמור ככל שניתן על פרטיות לקוחותינו.

כל התמונות לניתוח גניקומסטיה שאנו מציגים קיבלו אישור חתום בכתב של לקוחותינו. התמונות שמופיעות הינן אותנטיות ולא בוצע בהן שום עריכה מלבד הסתרה של סימנים מזהים.

על מנת לקבל את הסיסמא לפתיחת התיקייה, יש ליצור קשר במספר 1-800-210-210. אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה תשמח להעניק לך שירות.

19 שאלות ותשובות לניתוח גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר

כיצד מאבחנים גניקומסטיה?

הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שהתופעה הינה באמת גניקומסטיה ולא רקמות שומניות בחזה, סרטן שד, דלקת ברקמות החזה או כל בעיה רפואית אחרת.

על מנת לאשר את הגניקומסטיה, עליך לעבור בדיקות פיזיות של רקמות השד, הבטן, האשכים ולרוב בדיקת היסטוריה רפואית שלך ושל משפחתך. כמו כן, בדיקות נוספות כמו ממוגרפיה, שתן ודם בהחלט ישפרו משמעותית את האפשרות להבין מהי אותה סיבה להתפתחות הגניקומסטיה. ייתכן שעל פי התוצאות, תצטרך לבצע בדיקות נוספות כמו אולטרסאונד, ביופסיה של רקמות וכו׳.

מהן דרכי הטיפול בגניקומסטיה?

אם אכן מוצאים לנכון שהינך סובל מבעיית הגניקומסטיה, ישנן שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה היא שהמצב יעבור מעצמו ללא התערבות כירורגית לאחר מספר חודשים והדבר היחיד שתצטרך לעשות הוא ביקורת תקופתית. האפשרות השניה היא אכן לעבור ניתוח לגניקומסטיה. השיקולים לביצוע אחת משתי הדרכים ישתנו לרוב לפי הגיל שלך, מצב הבריאות שלך, כמה זמן אתה סובל מגניקומסטיה והאם יש לך תופעות לוואי לתרופות.

במידה והסיבה להיווצרות הגניקומסטיה הינה כתוצאה מבעיה בריאותית, כנראה שתחילה תצטרך לטפל בבעיה זו. במקרים בהם סיבת היווצרות הגניקומסטיה נובעת מתופעת לוואי של תרופות בהם אתה משתמש, הרופא יוכל להמליץ לך על שימוש בתרופות חלופיות. כאשר הסיבה הינה חוסר איזון הורמונלי, ישנו סיכוי סביר שהרופא יפנה אותך לרופא מומחה בכל עיניין ההורמונים ואיך הם משפיעים על הגוף, על מנת לקבל תרופה לסידור האיזון ההורמונלי.

במקרים בהם היווצרות הגניקומסטיה ממשיכה למרות הטיפול הראשוני, ימליץ הרופא לבצע ניתוח לגניקומסטיה אשר מבוצע על ידי מנתח פלסטי מומחה לגירורגיית השד.

שיטת הניתוח לגניקומסטיה תלויה בחומרת המצב ובסיבת התפתחות השד הנשי. אם גדילת החזה נובעת מהשמנת יתר בלבד, ניתן לשאוב את השומן בניתוח שאיבת שומן ללא צורך בחיתוך רקמת השד, אך אם הבעיה נובעת מרקמה בלוטית נוקשה, יש להסירה דרך חתך תחת הפיטמה. ישנם מקרים בהם קיים עודף עור משמעותי אשר יש לכרותו על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

לאחר הניתוח לגניקומסטיה, החזה נחבש חבישת לחץ לשישה שבועות, רק לאחר כשלושה חודשים עד כחצי שנה מתקבלת התוצאה הסופית.

מהי מטרת ניתוח גניקומסטיה?

המטרה הסופית של ניתוח גניקומסטיה הינה להביא את החזה למראה אשר יתאים לגוף הגבר במינימום צלקות ומקסימום הצלחה. ניתוח הגניקומסטיה יעיל מאוד וברוב המקרים התוצאה יוצאת מדהים. את ניתוח הגניקומסטיה אפשר לעשות רק כאשר החזה נמצא במצב קבוע לפחות כשנה וכאשר המצב הרפואי תקין.

במצב בו הבעיה של מראה חזה נשי אצל הגבר הינה קלה, אפשר ורצוי לבצע את הטיפול על ידי שאיבת שומן ללא הליך כירורגי נוסף. שאיבת השומן מתבצעת דרך חרירים קטנים הממוקמים בצידי השד. במצב בו יש עודף משמעותי של רקמות שד וזו אכן הסיבה העיקרית למראה חזה נשי גדול ובולט, המנתח ימליץ על כריתת הרקמות העודפות בשיטה הפתוחה. ישנם מצבים אשר ניתן לשלב את שתי הדרכים ולבצע גם כריתה של רקמות עודפות וגם שאיבת שומן על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

כאשר מבצעים את הניתוח לגניקומסטיה על ידי כריתת הרקמות העודפות, המנתח מבצע את החתך באזור בו הוא יוסתר באופן יחסי, לרוב באזור העטרה ובחלק מהמקרים בחלק הצדדי החיצוני של השדיים. דרך החתך המנתח כורת ומסיר את השומן העודף ואת הרקמה הבלוטית. במקרים בהם השדיים ממש גדולים, המנתח יצטרך לכרות גם את העור העודף, מה שיביא לתוצאה בה ישארו צלקות גדולות יותר וארוכות יותר באזור החזה.

כחודש וחצי מיום הניתוח, יש ללכת עם סוג של תחבושת אלסטית אשר תתרום רבות להפחתת הנפיחות ולתוצאה הסופית של מראה החזה.

למי מתאים ניתוח גניקומסטיה?

ניתוח גניקומסטיה או בשמו הפשוט הקטנת חזה לגבר, מיועד לגברים הסובלים מתופעה של חזה נשי או חזה גדול. הניתוח מתאים לגברים שניסו להפחית את היווצרות רקמת השד על ידי מספר פעולות קודמות אך ללא הצלחה.

כיצד מבצעים ניתוח גניקומסטיה כאשר יש עודפי עור?

ניתוח גניקומסטיה במקרה שישנו עודף עור משמעותי, צריך להסירו יחד עם עודפי הרקמות של השד והשומן ולבצע מתיחה של העור. אחת מהשיטות המקובלות לטיפול בבעיה זו כוללת הסרה של העור העודף, הפרדת הפטמה והעטרה מהעור והשתלתם במיקום חדש לפי מבנה הגוף והשד. הניתוח לרוב הינו ניתוח בעל תוצאות מעולות אך הוא מלווה בכמה סיבוכים שיכולים לקרות בגלל חיבור מחדש של שתל עור. ישנם מקרים בהם העטרה והפטמה אינן נקלטות או שנקלטות באופן חלקי בלבד, מה שעלול ליצור שינוי בצבע של העטרה, פטמה שקועה ואפילו במקרים נדירים נמק של העטרה והפטמה.

כיום, על מנת למנוע התפתחות של נמק ודחיית שתל בעטרה ובפטמה, פותחה שיטה חדשה אשר שומרת את העטרה והפטמה מחוברות לגוף על ידי רקמות בודדות ובכך דחיית הגוף מהמיקום החדש של העטרה והפטמה הולכת וקטנה באופן משמעותי. אחד החששות שהיו בעבר מניתוח כזה היה בעיקר בגלל שאריות עודפי הרקמות אשר יראו לא טוב בתוצאות הניתוח. אך, כאשר מנתח מומחה עושה זאת בצורה מקצועית ומשאיר מספר רקמות בודדות בלבד, התוצאה תהיה טובה מאוד וללא סיבוכים אשר עלולים לקרות מדחיית שתל של העטרה והפטמה.

כיצד מבצעים ניתוח גניקומסטיה ללא עודפי עור?

ניתוח גניקומסטיה במקרים בהם אין עודפי עור, יש צורך בהסרת רקמת שד ורקמת שומן עודפת ללא חתכים ארוכים אשר משאירים צלקות גלויות ולא אסתטיות. הצלקת היחידה שנשארת ממוקמת בגבול העטרה או בקפל התת שדי. בשנים האחרונות, ניתן לבצע ניתוח גניקומסטיה באמצעות שאיבת שומן דרך פתח קטן באזור בית השחי, ללא צלקת גלויה כלל.

בשיטת הניתוח לגניקומסטיה דרך בית השחי, הניתוח נערך תחת הרדמה כללית. לאחר ההרדמה הכללית, מזריקים לשד תמיסה המכילה הרדמה מקומית, מים פיזיולוגיים, ואדרנלין אשר מפחית את הדימום. התמיסה המימית מקלה על שאיבת השומן. דרך הפתח הקטן בבית השחי, מוחדר צינור המחובר למשאבת וואקום, דרך הצינור נשאב השומן העודף.

כמה זמן אורך ניתוח גניקומסטיה?

ניתוח גניקומסטיה ממוצע אורך לרוב בין 40 דקות לשעתיים וחצי. משך זמן הניתוח תלוי מאוד במבנה החזה ובמקצועיות והניסיון שמביא איתו הרופא המנתח. רופא מיומן ינתח בזמן קצת יותר ויפחית משמעותית את הסיבוכים שעלולים להגיע בעקבות הניתוח.

עם סיום הניתוח, תועבר לחדר התאוששות למשך שעות ספורות ותוכל לחזור לביתך עוד באותו היום להמשך ההחלמה וההתאוששות. במקרים נדירים, יכול הרופא המנתח להחליט ולהשאירך למעקב צמוד נוסף, לפני שחרורך הביתה בבטחה.

לפני השחרור, ינחה אותך הרופא המנתח כיצד לנהוג בהמשך ויספק לך מרשמים למשככי כאבים ותרופות הנדרשות להחלמתך המוצלחת.

האם ניתוח גניקומסטיה עובר בהרדמה כללית?

ניתוח לגניקומסטיה עובר בהרדמה כללית על מנת שלא תרגיש דבר ועל מנת שהגוף לא יחווה טראומה. ההרדמה היא האופציה הטובה ביותר על מנת שלא תרגיש כאב בזמן הניתוח. את ההרדמה מבצעים על ידי הזרקת חומרים אשר מאלחשים את העצבים, מרגיעים וגורמים לשיתוק של השרירים על מנת שלא יזוזו. כך ניתן להבטיח שלא יורגש כל כאב בזמן הניתוח.

עליך לספר לרופא המרדים את כל הדברים החשובים שיש לך בהיסטוריה הרפואית, אם ביצעת ניתוחים בעבר, אם יש לך מחלות מסויימות, אתה אתה נוטל תרופות באופן קבוע, אם אתה רגיש לתרופות ומהו המצב הבריאותי שלך כרגע. כמו כן, אם יש חולשות פיזיות שמופיעות פתאום בעקבות לחץ מהניתוח כמו סחרחורות, הקאות ושלשולים.

למה כדאי לך להגיע לאלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה?

החלטת לעשות את הניתוח לגניקומסטיה ולהפרד מהחזה הנשי, הגיע הזמן להיפגש עם מנתח פלסטי מומחה בתחום כירורגיית השד.

בפגישת הייעוץ, המנתח יבדוק אם אתה אכן צריך לעבור ניתוח לגניקומסטיה או שאולי ישנו פתרון אחר, תקבלו אינפורמציה מלאה על הניתוח, על הסיכונים והתועלות. תוכלו כמובן לראות תמונות של לפני ואחרי ותגיעו יחדיו לתיאום ציפיות.

בימינו, יש עשרות מנתחים בארץ, צוות ״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ יהיה שם בשבילך מתחילת התהליך, יהיה שם בחדר הניתוח, ויהיה זמין עבורך בכל יום ובכל שעה גם אחרי הניתוח.

המנתחים שעובדים ב״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ הינם פלסטיקאים כירורגים ברמה הגבוהה ביותר. כולם מנהלים או ניהלו מחלקות בבתי חולים נבחרים בארץ. כולם עם תעודות מהארץ ומהעולם ובעלי ניסיון רב ועשיר, מה שמפחית באופן משמעותי את האפשרות לסיבוכים.

חדרי הניתוח ש״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ עובדים איתם משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר, עם צוות אחיות ומרדימים ותיקים ומנוסים.

האם סמים עלולים לגרום לצמיחת שדיים אצל גברים?

ישנם מומחים בתחום כירורגיית השד אשר טוענים ששימוש בסמים, אפילו סמים קלים, עלולים לגרום לגניקומסטיה. מה שיכול להביא לתופעה של צמיחת שדיים נשיים אצל גברים בעקבות התפתחות חריגה של בלוטת החלב. כמו כן, ישנן תופעות נוספות שעלולות לקרות, כמו התכווצות האשכים וירידת רמת הטסטוסטרון.

לא נעשה מחקר מקיף בעיניין, וזה לא חד משמעי ובטח שלא משפיע באותו אופן על כל אדם ואדם, אך לרוב, מנתח פלסטי שדואג למטופליו, יבקש להפסיק לצרוך סמים על מנת להבטיח את תוצאת הניתוח לאורך זמן.

מה צריך לעשות לפני ניתוח גניקומסטיה?

לפני הניתוח, תיפגש ותקיים תהליך ייעוץ עם הרופאה המנתח. במהלך הייעוץ יבחן הרופא המנתח את החזה שלך, את מבנה גופך וילמד את רצונותיך. בהמשך, יסביר לך הרופא המנתח בפרוטרוט את האפשרויות העומדות בפניך, את מהלך הניתוח, את תהליך ההחלמה ואת הסיכונים הכרוכים בניתוח גניקומסטיה. הרופא המנתח יתאים לך את תוצאת הניתוח לרצונך ובהתאמה למבנה גופך ומצבך הרפואי.

אסור לעשות דיאטה חריפה בשבועות שלפני הניתוח כדי לא לפגוע בתהליך ההחלמה, רצוי להגיע כאשר המשקל נמצא יציב במשך חצי שנה לפחות.

לקראת ניתוח גניקומסטיה, יש לעשות בדיקת דם בסיסית, לרוב תפקודי קרישה וספירת דם. ישנם מקרים בהם צריך לעשות מספר בדיקות נוספות. עליך לרכוש מחוך רפואי מתאים, מחוך זה מהווה את החבישה העיקרית אחר הניתוח ויש לחבוש אותו יומם ולילה במהלך הששת השבועות הראשונים שלאחר הניתוח למעט בעת הרחצה היומית. על מנת לוודא שהמחוך הנו איכותי אנו ממליצים לרכוש אותו אצלנו, בקליניקה של ״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״.

יש להכין בבית תרופות לשיכוך כאבים ואנטיביוטיקה מתאימה לפי דרישת הרופא המנתח, חשוב להימנע משימוש במדללי דם, עישון ושתיית אלכוהול כשבועיים לפני הניתוח.

חובה להגיע לחדר הניתוח בצום מלא של שש שעות לפחות, כמו כן, מומלץ להתקלח לפני ההגעה לחדר הניתוח ולסבן הייטב את כל אזור החזה. רצוי להגיע בלבוש נוח ועדיף חולצה מכופתרת מלפנים.

יש להגיע לחדר הניתוח במועד שנקבע מראש עם כל הבדיקות אותן ביצעת, בנוסף יש להסדיר את התשלום לפני הניתוח.

כאשר תגיע לחדר הניתוח, מנהלת שרות הלקוחות של ״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ תקבל אותך ותלווה אותך לחדר הקבלה. בחדר הקבלה, תבצענה האחיות בדיקת לחץ דם וחום ותמלאנה את פרטיך בתיקך האישי. בגדיך יוחלפו בחלוק כחול. הרופא המרדים ייפגש אתך ולאחר מספר שאלות והסבר, יחתימך על טופס הסכמה להרדמה. בשלב זה, תתקיים פגישה נוספת בינך לבין הרופא המנתח, יובהרו השאלות האחרונות, הרופא המנתח יסמן את האזורים המיועדים לניתוח ויצלם אותך.

מה קורה לאחר ניתוח גניקומסטיה?

בסיום הניתוח לגניקומסטיה, יועבר המטופל לחדר התאוששות ולאחר מכן יועבר למחלקת אשפוז. בשלב ההתאוששות, לרוב המנותח ירגיש לחץ ומתח על החזה ובאזור הניתוח, אם המנותח מרגיש כאב הוא יכול לקחת משככי כאבים על מנת לשפר את ההרגשה.

לאחר הניתוח, מקבלים לרוב עירוי של נוזלים דרך הוריד ונשארים למעקב של לחץ דם, חום ודופק. במחלקת האשפוז, מתבצע מעקב גם אחרי הפרשות שישנן מהנקזים. לרוב, משתחררים הביתה כבר באותו היום, אך ישנם מקרים בהם המנתח מחליט להשאיר לאשפוז של לילה על מנת לשחרר את המנותח במצב בריאותי תקין.

מה מותר ומה אסור לעשות לאחר ניתוח גניקומסטיה?

ראשית, ביום שאחרי הניתוח לגניקומסטיה, מומלץ להתקלח. את המקלחת ניתן לעשות עם החגורה האלסטית או להורידה לזמן המקלחת בלבד. הרופא המנתח יסביר בדיוק לאחר הניתוח.

חל איסור לשכב במיטה מבלי לזוז, חשוב להזיז את הגוף ולהתהלך ואפילו ניתן ורצוי לעשות פעילויות אשר אינן דורשות מאמץ. פעילות שיגרתית מלאה אך לא ספורטיבית ניתן לעשות לאחר פלוס מינוס שלושה שבועות.

במשך כחודש ימים לאחר הניתוח, רצוי להימנע מפעילות מאומצת של ים, ספורט או סתם עבודה גופנית קשה. ייתכן כי בעת פעילות מאומצת עדיין יורגש כאב קל, על כן חשוב לתת לגוף להחלים בקצב שלו.

אסור להרים דברים כבדים לגובה מחשש שעור השדיים יימתח, והתפרים ייפתחו.

יש להימנע מעישון במשך כחודש לאחר הניתוח. עשן הסיגריות פוגע בתהליך ההחלמה.

אין להשתמש מדללי דם לסוגיו, על מנת שלא לגרום למצב של דימום באזור הניתוח. את הביקורת הראשונה עושים לרוב לאחר כשבוע מיום הניתוח או לפי המצב של המנותח.

אם חשים בכאב באזור התפרים, רצוי לקחת תרופות לשיכוך כאבים. אין להפעיל מאמץ ולהפעיל את הגוף באופן אגרסיבי ואין להרים דברים כבדים, כמו כן, יש ללבוש את החגורה האלסטית כל הזמן, כולל בלילה.

אם מופיעות תופעות חריגות כמו חום גבוה, נפיחות יוצאת דופן, אדמומיות או הפרשות הולכות וגוברות, חובה לפנות לרופא המנתח.

אין להחשף לשמש ישירה על בית החזה, כמו כן, אין לחשוף את הצלקות הטריות לקרני השמש. הנזקים שיכולים להיגרם מחשיפה לקרני השמש הינם הצטלקויות לא אסתטיות והליך החלמה איטי ולא תקין.

איך ניתן לטפל בכאב לאחר ניתוח גניקומסטיה?

במידה ולאחר הניתוח לגניקומסטיה ישנו כאב, ניתן לצרוך משכך כאבים לפי המלצת הרופא המנתח כל שש שעות. משככי הכאבים לרוב יעשו עבודה מספקת.

מהם הסיבוכים האפשריים לאחר ניתוח גניקומסטיה?

כמו בכל הניתוחים הכירורגיים, גם בניתוח גניקומסטיה קיים סיכוי לסיבוכים:

זיהום, סיבוך זה נפתר לרוב על ידי טיפול אנטיביוטי.

דימום, ישנם מצבים המחייבים לשוב לחדר הניתוח על מנת לצרוב שוב את אזור הדימום. כמו כן, ישנם מצבים בהם הדם שהצטבר באזור החלל הפנימי של השד יצריך פתיחת תפרים וניקוז.

תפרים שנפתחים, עלול להגרם בעקבות פעילות אגרסיבית מדי בתקופת ההחלמה. לכן מומלץ לא לעשות פעילות מאומצת.

נמק מלא או חלקי של העטרה והפטמה יכול לקרות כאשר מנתקים את הפטמה והעטרה ושותלים אותם שוב באזור חדש. ישנה שיטת ניתוח חדשה אשר מפחיתה משמעותית סיכון זה.

חוסר תחושה באזור הפטמה עלולה להיווצר לאחר הניתוח, ברוב המקרים התחושה חוזרת לאחר מספר שבועות באופן עצמאי.

עודפי עור שנשארו לאחר הניתוח, סיבוך זה תלוי מאוד בנסיונו ומקצועיותו של הרופא המנתח.

פטמות ועטרות שקועות, סיבוך נדיר יחסית, גם פה יש למנתח השפעה רבה על התוצאה הסופית.

צלקות מגרדות ובולטות, כל גוף מצטלק שונה, אך ברוב המקרים הצלקות שנשארות הן לא גדולות והן מוסתרות בצורה טובה.

אסימטריה, גם בסיבוך זה, הרופא המנתח יכול להפגין את המקצועיות והנסיון שלו.

חוסר שביעות רצון מהמראה הסופי, עלול להיגרם כאשר הרופא המנתח לא מסביר באופן מדוייק את תוצאות הניתוח. מנתח פלסטי סבלני יסביר על כל התהליך ועל התוצאה שהוא יכול להגיע אליה.

בניתוח שמתבצע עם שאיבת שומן, ישנם סיבוכים נוספים שיכולים לקרות כמו שינויים בצבע העור, רקמות נפוחות, עור בעל גבשושיות, קשיי נשימה ופגיעה בריאה.

מהו המחיר של ניתוח גניקומסטיה?

מחיר ממוצע של ניתוח גינקומסטיה נע בין – 15,000 ש״ח ל – 30,000 ש״ח ומאוד תלוי במצב האישי של המטופל ובסוג הניתוח שמתאים לו, המחיר הסופי יקבע לאחר פגישת יעוץ מסודרת עם הרופא המנתח.

יש לך שאלות נוספות לגבי ניתוח גניקומסטיה?​

צוות חברת "אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה" כאן בשבילך לכל שאלה. נשמח להעניק לך שירות וחוויה שלא תשכח. מוזמן ליצור איתנו קשר כבר עכשיו במספר 1-800-210-210.

המאמר נכתב בעזרת רופאים מומחים בתחום כירורגיית השד. מנתחים בעלי ניסיון רב החברים באיגוד הרופאים בישראל.

ניתוח גניקומסטיה מחיר

אין צורך להניח לגניקומסטיה להעכיר את הביטחון העצמי. עם המנתחים הפלסטיים המומחים והמוסמכים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תקבלו התאמה אישית של ניתוח גניקומסטיה מחיר שיותאם להיקף ההליך שיש לבצע במקרה שלכם, להשבת המראה הגברי הטבעי.

שיקולי ניתוח גניקומסטיה מחיר

ניתוח גניקומסטיה מחיר אינו מהווה שיקול, מכיוון שברוב המקרים מצב זה מהווה מקור גדול של בושה ומבוכה עבור גברים.

מספר הגברים המחפשים ניתוח לגניקומסטיה המשיך לעלות במהלך השנים, וגברים רבים מעוניינים לשפר את מראה החזה שלהם באמצעות הניתוח. הטכניקות המתקדמות של היום מאפשרות ניתוח קצר, החלמה מהירה וצלקות כמעט בלתי נראות.

ניתוח לתיקון גניקומסטיה במחיר אטרקטיבי

כאשר מטופלים מגיעים לקליניקת ניתוחים פלסטיים והליכים כירורגיים עם תלונה על גניקומסטיה, הם מתלוננים בדרך כלל על גושים בשדיים עם או בלי עודף שומן בשדיים.

ניתוח גניקומסטיה מחיר נקבע בהתאם לגודל ההליך שיש לבצע, אשר כולל ברוב המקרים את הצורך בהסרת רקמות השד עם שאיבת שומן של עודפי השומן, הסרה כירורגית של רקמת השד העודפת דרך חתך בשולי הפטמה, ו/או כריתת עור (בשדיים גבריים גדולים מאוד).

בחירת מנתח מנוסה

חשוב לוודא שהמנתח הפלסטי מבצע באופן קבוע הליכי הקטנת חזה לגברים, ומומלץ לשאול במהלך פגישת ייעוץ על כמות ההליכים שבוצעו, לבקש לראות תמונות של מטופלים קודמים, ולהתרשם מהסגנון האסתטי של המנתח. בפגישת הייעוץ יקבע גם נושא ניתוח גניקומסטיה מחיר שיותאם לצרכים ולמורכבות ההליך שיש לבצע במקרה שלכם.

החלמה לאחר ניתוח גניקומסטיה

אצל מטופלים שזקוקים לשאיבת שומן בלבד כדי לתקן את החזה הגברי המוגדל שלהם, החזרה לפעילות גופנית ולעבודה היא בדרך כלל פחות משבוע אחד. למטופלים שזקוקים להסרה כירורגית של רקמת השד העודפת, תקופת ההחלמה עשויה להימשך כשבועיים על מנת להחלים מספיק ולשוב לפעילות שגרתית.

בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שיש לה ותק משנת 2003 בתחום, מיטב המומחים שלנו מתאימים ניתוח גניקומסטיה מחיר להיקף ההליך הדרוש לכל מטופל, והמטופלים שעוברים את ההליך יכולים לרוב לשוב לשגרה כשבוע עד עשרה ימים לאחר הניתוח.

הם יכולים לשוב לאימון אירובי כשבוע עד שבועיים לאחר הניתוח, ולאימוני הרמת משקולות לאחר 4 שבועות, ללא סיבוכים מניתוח.

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים