לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

ניתוח הרמת גבות

הרמת גבות מטשטשת את השפעות הגיל והזמן בחלקו העליון של הפנים ומעניקה מראה צעיר, נינוח, מרומם וחלק. בכוחו של ניתוח הרמת גבות לשוות לעור מראה רענן יותר ולספק פתרון ארוך טווח שישיב את רוח הנעורים ולא רק לאזור הגבות כי אם למראה הפנים כולו.

התבוננו לרגע במראה. מה אתם רואים?

אם אתם רואים השתקפות שאינה משקפת את ההרגשה הפנימית, אם אתם רואים שהגבות נשמטות מטה, אם ישנם שקעים סביב העיניים, שקיות או קמטים ואם ניצבת למולכם בבואה של אדם עייף, לאה וכבוי – כנראה שנזקי הגיל החלו להתגלות. אתם לא לבד, כך זה אצל כולם. ככל שהגיל מתקדם עור הפנים מאבד מהגמישות שלו, כוח הגרביטציה מושך את הגבות, העיניים והעפעפיים כלפי מטה, הקמטים מתחילים להופיע מסביב ובצידי העיניים וקמטוטי זעף בין הגבות מקנים לפנים מראה מודאג, מבוגר וכעוס.

ניתוח זה מספק מענה בדיוק לבעיות אלו ותודות לכך הוא הפך למבוקש מאוד בעשורים האחרונים. הפופולריות שלו חוצה מגדרים וגילאים; נשים, גברים, מבוגרים וצעירים יותר – כולם מבינים היום שהרמת גבות משיגה תוצאות אסתטיות מדהימות וכל זאת בעזרת הליך כירורגי פשוט, קצר שאינו פולשני.

לא רק שינוי אסתטי מביא אנשים רבים כל כך לעבור ניתוח הרמת גבות, גם נסיבות רפואיות יכולות להוביל להחלטה לעבור ניתוח הרמת גבות, שכן צניחת הגבות מפריעה גם לשדה הראיה ופוגעת באחד החושים החשובים ביותר שיש לנו – היכולת לראות. במקרים רבים נפילת הגבות גוררת עימה את נפילת העפעפיים העליונים עד כי יש תחושה שהריסים והעפעפיים "נחים" על העיניים, מכבידים עליהן, ובנוסף לשיבוש הראייה הם גם גורמים לתחושה מתמדת של עייפות. במקרים כאלו שילוב בין הניתוח הזה לבין ניתוח עפעפיים – יכול לתקן הבעיה כמכלול ובמהירות רבה.

העיניים שלנו משחקות תפקיד חשוב בתקשורת הבין אישית, הן החלון שלנו לנפש האדם והבנתו וכאשר מתחיל רפיון ברצועות אשר נועדו לקבע את מיקום הגבות – מנח הגבות הופך נמוך יותר ויותר והגבות מתחילות להסתיר את העיניים כמו מסך היורד על במה בתום ההצגה. אבל ההצגה חייבת להימשך כי החיים ממשיכים ואת ה"וילון" ניתן להסיר.

ניתוח הרמת גבות הוא הליך כירורגי שנועד להשיב את הגבות למיקומם המקורי, למנח הטבעי שלהן. במהלך הניתוח מבצע הרופא המנתח חתך בקו הנסתר של השיער או מעליו, מותח את העור כלפי מעלה דרך החתך ולבסוף תופר. על פי רוב ניתוח הרמת גבות נערך תחת הרדמה חלקית וטשטוש, אך במקרים בהם משלבים גם ניתוחים פלסטיים נוספים ייתכן וכלל הניתוחים יתבצעו תחת הרדמה מלאה. לא אחת לצד נפילת הגבות גם המצח מתחיל להתקמט, נפח הלחיים יורד, צידי השפתיים נשמטים, עור הצוואר מאבד מגמישותו וקמטי הבעה ניכרים באזורים רבים בפנים. בנסיבות כאלו מומלץ לשלב עם ניתוח הרמת גבות ניתוחים נוספים, ביניהם: ניתוח מתיחת צוואר, ניתוח מתיחת פנים, מתיחת עפעפיים ו/או ניתוח מתיחת מצח. השילוב הזה מבטיח תוצאות מיטביות ומשפר באופן משמעותי את כל מראה הפנים.

לנוחיותכם, יצרנו תיקייה ובה מספר רב של תמונות לפני ואחרי ניתוח הרמת גבות. את התיקייה אבטחנו בסיסמה על מנת לשמור על הדיסקרטיות של קהל המטופלים שלנו. בנוסף, טשטשנו סימנים מזהים. כל התמונות בתיקיה הן אותנטיות וקיבלנו אישור הסכמה בכתב מלקוחותינו להציג תמונות אלו לציבור הרחב.

כדי לצפות בתמונות כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה', במספר: 1-800-210-210 ומיד תקבלו סיסמה אישית דרך הטלפון. באמצעות הסיסמה תוכלו לפתוח את התיקייה ולצפות בתמונות לפני ואחרי ניתוח הרמת גבות. צוות הקליניקה ישמח לעמוד לשירותכם, לספק ייעוץ מקצועי ולענות על שאלותיכם.

21 שאלות ותשובות לניתוח הרמת גבות

למי מתאים ניתוח הרמת גבות?

ניתוח זה מתאים לגברים ונשים שבריאותם הכללית טובה ואשר זיהו אחת או יותר מהבעיות הבאות:

 • מנך גבות נמוך.
 • חלקו המרכזי של המצח באזור הגבות משווה מראה כעוס.
 • החלק החיצוני של הגבות שקוע וגורם למראה עצוב.
 • הופעת קמטי זעף בין הגבות והעיניים.
 • קושי לאפר את העפעפיים העליונות בצללית כי הם רפויים ושמוטים.
 • ירידה באיכות הראייה.
 • הופעת עודפי עור המסוככים על העיניים (עבור מצב שכזה מוטב לשלב בין ניתוח זה ביחד עם ניתוח הרמת עפעפיים בהליך כירורגי אחד).

באופן כללי יש מרחק מקובל בין האישונים לבין הגבות. כאשר מרחק זה הולך ומצמצם, עולה הצורך לבצע הרמת גבות.

את הניתוח ניתן לעבור בכל גיל ואכן, ילדים שנולדים עם מנח גבות נמוך מדי עוברים ניתוחי הרמת גבות ללא כל בעיה.

למי הניתוח אינו מתאים?

ניתוח הרמת גבות אינו מתאים לאנשים עם בעיות רפואיות מסוימות, לכן חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא המנתח ועם רופא המשפחה לפני ההחלטה לעבור את הניתוח.

כמו כן, ניתוח זה אינו מתאים לאנשים מעשנים. הסיבה לכך היא שהחומרים הפעילים בסיגריות פוגעים בתפקוד התקין של כלי הדם ומסכנים את הליכי הריפוי וההחלמה מהניתוח. במידה ומעשנים מעוניינים לעבור ניתוח זה בכל זאת, ניתן להפסיק לעשן במשך כחודש-חודשיים טרם ביצוע הניתוח ולאחר הגמילה לעבור את הניתוח.

האם הניתוח מתאים גם לגברים בעלי נטייה להתקרחות?

בהחלט, גם גברים מתקרחים או קרחים יכולים לעבור את הניתוח בהצלחה. כאשר מדובר בניתוח לגברים מתקרחים ניתן לבצע את החתכים באזורים אחרים, שאינם קו השיער. את החתכים אפשר לעשות בעומק הקרקפת או כפי שקורה במקרים בהם מבצעים חתך זעיר מאוד צמוד לגבות, שיעלם ויטשטש עם הזמן ויוסתר על ידי שערות הגבה.

מה קורה בפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה?

פגישת הייעוץ הראשונית כוללת מפגש עם הרופא המנתח. במהלכה יסביר המנתח על הליך הרמת גבות, על התוצאות הריאליות של הניתוח, על טכניקות הרמת גבות, הוא יסביר על הסיכונים והסיבוכים הנדירים, על הליכי ההתאוששות וההחלמה ויענה על כל שאלה.

בפגישה זו, יבחן הרופא המנתח את המצב של כל מטופל ומטופלת: הוא יבדוק את המרחק שבין האישונים לבין הגבות, את המצח, את הסימטריה בין הגבות, את השיער לרבות קו השיער והוא יבדוק גם את מיקום הגבות ב-2 מצבים עיקריים: כשהן בתנועה וכאשר הן במצב של מנוחה.

כמו כן, ישאל הרופא המנתח שאלות הנוגעות למצב הרפואי של המטופלים: האם יש היסטוריה של בעיות רפואיות או ניתוחים קודמים ואילו תרופות, ויטמינים ותוספים נוטלים.

לאחר מכן, ישמע הרופא המנתח את הציפיות של המטופל מהניתוח ויבחר את הטכניקה הכירורגית המתאימה ביותר לתוצאות המיוחלות. במידה ויהיה צורך ימליץ הרופא המנתח על ניתוחים פלסטיים נוספים אותם כדאי לשלב במקביל כדי ליהנות מאפקט אסתטי טבעי מושלם.

כיצד יש להיערך ליום הניתוח?

לניתוח יש להגיע לאחר צום מוחלט של 8 שעות. אסור לשתות, לאכול, ללעוס מסטיקים, סוכריות או לשתות מים. חשוב להצטייד בתוצאות הבדיקות ולהביאן לקליניקה. יש להגיע עם ביגוד נוח, ללא איפור, תכשיטים או לק. מומלץ מאוד להתרחץ היטב לפני הניתוח, לנקות את הפנים באופן יסודי ולחפוף את הראש.

יש להכין בבית משככי כאבים שהומלצו על ידי הרופא המנתח כמו גם קומפרסים (שקיות קפואות). בנוסף, חשוב שלא להיחשף לשמש, להפסיק לעשן לפחות חודש-חודשיים לפני מועד הניתוח ולהימנע מצריכה של אלכוהול בשבועות לפני הניתוח.

אל קליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' יש להגיע במועד שנקבע מראש ולהסדיר את יתרת התשלום.

עם הגעתכם אל הקליניקה, תקבל את פניכם מנהלת השירות והיא תלווה אתכם אל חדר הקבלה. שם יערכו האחיות מספר בדיקות רפואיות שגרתיות: מדידת חום ובדיקת לחץ דם. לאחר מכן, תמלאנה האחיות את הפרטים האישיים בתיקכם האישי.

בשלב הבא, בגדיכם יוחלפו בחלוק כחול ותפגשו את הרופא המרדים. במהלך פגישה זו תישאלו מספר שאלות הנוגעות למצבכם הבריאותי, להיסטוריה הרפואית, על רגישויות לתרופות, אלרגיות ותופעות נוספות, לרבות: אסטמה, נטייה לדימום, שיעול וכו'. לאחר התשאול ניתן לשאול שאלות ולקבל הסברים. לבסוף, יש לחתום על טופס הסכמה להרדמה.

לפני הניתוח, תפגשו את הרופא המנתח. הוא יסביר, יבהיר ויענה על שאלות אחרונות. לאחר מכן, הוא יסמן את האזור שעתיד להיות מנותח ויצלם אותו.

כיצד נערך ניתוח הרמת גבות?

באופן כללי, ניתן לתאר את הניתוח כך: במהלך הניתוח מבצע הכירורג חתך בקו השיער, בעומק הקרקפת או מעל לגבות (לגברים מתקרחים) ודרך חתך זה מושך ומותח את העור. בסיום המתיחה, תופר הכירורג את החתך בתפרים נמסים או בתפרים קבועים אותם יש להוריד כמה ימים לאחר מועד הניתוח.

תודות להתפתחויות הטכנולוגיות והרפואיות יש כיום כמה טכניקות להרמת גבות. הבחירה בטכניקה תלויה ברופא המנתח, הנתונים האנטומיים הייחודיים של כל מטופל ומטופלת, המטרות של המטופלים והיקף התיקון שיש לבצע למנח הגבות על מנת ליהנות מתוצאות אופטימליות.

האם הניתוח נערך תחת הרדמה חלקית או הרדמה מלאה?

במידה וניתוח הרמת גבות הוא ההליך הכירורגי היחידי שעובר המטופל, אז לרוב יסתפק הרופא המנתח בהרדמה חלקית, עם טשטוש. במצבים בריאותיים מסוימים, יכול לקבוע הכירורג שהניתוח יערך תחת הרדמה מלאה, אך אלו מקרים נדירים. לעיתים, הדרישה לעבור את הניתוח תחת הרדמה מלאה מגיעה מצידם של המטופלים והכירורג יכול להיענות לבקשת המטופלים או לדחות אותה.

במצבים בהם עורכים כמה ניתוחים פלסטיים במקביל, ייתכן ויהיה צורך בהרדמה מלאה, זה תלוי במצב הבריאותי של המטופלים, בסוג ובכמות ההליכים הפלסטיים שמעוניינים לעבור סימולטנית.

אילו טכניקות כירורגיות להרמת גבות קיימות כיום?

נכון להיום יש בנמצא 3 טכניקות כירורגיות עיקריות להרמת גבות:

 1. הטכניקה האנדוסקופית – שיטה זו נחשבת להכי פחות פולשנית ובמהלכה מבצע הכירורג מספר חתכים קטנטנים בקו השיער, בעומק הקרקפת או מעל לגבות, צינורית צרה מאוד מוחדרת דרך החתכים הללו והיא מאירה ומסירה רקמות ושרירים עודפים באזור הגבות.
 2. הטכניקה הטמפורלית (אזור הרקות) – בטכניקה זו, גם מבצע הרופא המנתח חתכים אך הם מעט גדולים יותר מהטכניקה האנדוסקופית והם מבוצעים באזור הרקות. נהוג להשתמש בטכניקה זו כאשר משלבים בין ניתוח זה לבין ניתוח הרמת עפעפיים וכאשר יש צורך למקם מחדש רקמות ושרירים באזור הגבות והמצח התחתון.
 3. הטכניקה הקלאסית – טכניקה זו היא הוותיקה ביותר, הפולשנית ביותר אך בעבר היא הייתה הסטנדרט בניתוחי הרמת גבות. בשיטה זו, החתך הוא ארוך יותר ונמתח מאוזן לאוזן על מנת למקם מחדש רקמות ושרירים. כפי שניתן לראות מדובר בחתך נרחב מאוד שעלול להותיר צלקת גדולה יותר, גם אם היא מכוסה בשיער עדיין מדובר בחתך רוחבי גדול מאוד בהשוואה לטכניקות החדשניות שיש לנו כיום.

האם יש טכניקות הרמת גבות שאינן כרוכות בניתוח?

יש היום מספר שיטות להרמת גבות שאינן כרוכות בהליכים כירורגיים והן יכולות להשיג תוצאות אסתטיות מרשימות, אך תוצאות אלו לא ישמרו לאורך זמן כפי שקורה לאחר ניתוח הרמת גבות והן לא תמיד מתאימות לכל אחד.

 • הרמת גבות באמצעות חוטים – בשיטה זו, מותחים את העור באזור הגבות ותופרים את העור העודף בעזרת חוטים נספגים. ההליך כרוך בהרדמה חלקית והוא חייב להיערך על ידי אנשי מקצוע מיומנים. החיסרון של הליך זה שתוצאותיו נשמרות למשך שנה-שנתיים ולאחר מכן יש צורך לעבור את ההליך שוב ושוב מדי כמה שנים בודדות.
 • הרמת גבות בעזרת חומרים משתקים – גם הזרקה של חומרים משתקים יכולה להשיג אפקט של הרמת גבות, אולם שיטה זו אינה מתאימה למי שחווה רפיון משמעותי באזור הגבות. בנוסף, כדי ליהנות מתוצאות ארוכות טווח יש לחזור ולהזריק את החומרים המשתקים מדי כמה חודשים.
 • הרמת גבות על ידי הזרקת חומצה היאלורונית – הטכניקה הזו דומה להזרקת חומרים משתקים, רק שבמקרה הזה מדובר בחומרי מילוי טבעיים יותר. גם בטכניקה זו האפקט נשמר לתקופה קצרה של כמה חודשים ואם רוצים לשמור על המראה לאורך זמן יש צורך לחזור ולהזריק חומצה היאלורונית בכל כמה חודשים.

מהו משך זמן הניתוח?

משך זמן ניתוח סטנדרטי נע בין שעה וחצי לשעתיים, זה תלוי במידה רבה בטכניקה בה מבוצע הניתוח.

במצבים שבהם נערכים בו זמנית ניתוחים פלסטיים נוספים לצד ניתוח הרמת גבות משך זמן הניתוח עשוי להתארך, זה תלוי במורכבות ההליכים הכירורגיים, בשיטות הניתוח וגם בנתונים האישיים והבריאותיים של כל מטופל ומטופלת.

אילו בדיקות יש לעבור לפני הניתוח?

טרם ביצוע הניתוח יש לעבור סדרה של בדיקות שגרתיות, ביניהן:

 • תפקודי קרישת הדם.
 • ספירת דם.
 • בדיקה מקיפה של רופא עיניים.

נשים שעברו את גיל ה-40 ידרשו לעבור א.ק.ג. ומטופלים שעברו את גיל ה-55 ידרשו לעבור גם צילום חזה.

במידה ומשלבים ניתוחים פלסטיים נוספים, ייתכן ויהיה צורך לעבור בדיקות רפואיות נוספות.

מתי משתחררים הביתה?

לאחר סיום הניתוח, עוברים המטופלים לחדר התאוששות למשך כמה שעות, לצורך ביצוע מעקב ופיקוח רפואיים. במרבית המקרים המטופלים משוחררים לביתם לאחר כמה שעות התאוששות.

במקרים מסוימים, ידרשו מטופלים מסוימים להישאר לאשפוז ולהשגחה של לילה, אך מצב זה הוא אינו שכיח וקורה לעיתים נדירות.

כיצד יש לנהוג לאחר הניתוח?

חשוב לנהוג על פי הנחיות הרופא המנתח. יש להגיע אל קליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' שבוע לאחר מועד הניתוח לביצוע מעקב ובדיקה רפואית. במידה והכירורג עשה שימוש בתפרים נמסים מעצמם הם יעלמו בתוך זמן קצר. במקרים בהם נעשה שימוש בתפרים שאינם נמסים מעצמם יש להגיע אל הקליניקה לצורך הורדתם על פי הנחיות הכירורג.

במשך שבוע מיום ניתוח הרמת גבות חשוב לנוח, לשמור על אזור הראש מוגן ומוגבה, לישון על הגב ולרחוץ בעדינות את האזור המנותח.

חשוב להימנע מחשיפה לשמש, מעישון, מאיפור וגם להימנע מפעילות גופנית מאומצת או אינטנסיבית במשך שבוע ממועד הניתוח, וגם אין להגיע לים או לבריכה. לשגרת החיים ניתן לשוב, כאמור, כבר לאחר שבוע, לרבות חזרה לעבודה. אסור לצבוע את השיער כחודש לאחר הניתוח וגם חל איסור להסתפר במשך 3 שבועות.

לאחר חודש מיום הניתוח, ניתן לחזור לשגרה מלאה וגם לשוב ולעסוק בפעילות גופנית מאומצת.

אילו תופעות צפויות לאחר הניתוח?

בדומה לניתוחים אחרים, גם לאחר ניתוח הרמת גבות צפויים: דימומים קלים, בצקות, נפיחויות, תחושת נימול וסימנים כחולים. כל אלו הן תופעות רווחות והן נעלמות מעצמן באופן טבעי.

חשוב לציין כי לאחר ניתוח זה יש צלקות בקו השיער או מעל הגבות, אך אלו יהיו מוסוות על ידי השיער. לאחר כ-8 שבועות שיער יתחיל לגדול על הצלקות ויסתיר אותן.

האם נותרות צלקות לאחר ניתוח הרמת גבות?

כן, לאחר הניתוח יהיו צלקות, אולם אלו מסוות בהתאם לטכניקה הכירורגית ונעלמות עם הזמן, ככל שהליך ההחלמה מתקדם.

מיקום הצלקות הוא תוצר של הטכניקה הכירורגית שנבחרה והותאמה: צלקות קטנטנות מעל הגבות לגברים בעלי נטייה להתקרחות, צלקת בקו השיער למרבית המטופלים או ברקות (צידי הראש).

אילו סיבוכים עלולים להתעורר לאחר ניתוח זה?

ניתוח מסוג זה נחשב להליך כירורגי פשוט ובטוח וסיבוכים רפואיים ממשיים הם מאוד נדירים. עם זאת, כמו כל ניתוח גם ניתוח הרמת גבות כרוך בסיכונים, ביניהם:

 • אי סימטריה בין הגבות – ניתן לטפל בזה על ידי ביצוע של הליך כירורגי מתקן נוסף.
 • זיהומים – אלו הם נדירים ובמידה והם מופיעים ניתן לטפל בהם בעזרת אנטיביוטיקה.
 • שיתוק עצבי או פגיעה עצבית – כאשר אלו מתרחשים מרגישים המטופלים נימול, העדר תחושה באזור המנותח. במקרים כאלו יש להמתין לגמר ההחלמה שכן התחושה חוזרת לאזור לאחר כמה שבועות מיום הניתוח.
 • יובש בעיניים – ניתן לטפל בבעיית היובש בעזרת טיפות עיניים.
 • דימום יתר – תופעה נדירה אך ניתן לטפל בה בקלות אם על ידי צריבה ואם על ידי הפעלת לחץ וניקוז הדם.
 • קרחות באזורי הצלקות – קרחות אלו הן טבעיות והן מוסתרות על ידי השיער. במידה והשיער לא חוזר לגדול ניתן להשתיל מעט שיער.

בכל אחד מהמצבים שמנינו כאן, חשוב ליידע את הרופא המנתח ולהיוועץ איתו באופן מיידי.

לאילו תוצאות ניתן לצפות לאחר ניתוח הרמת גבות?

לאחר ההחלמה מהניתוח, מנך הגבות יהיה גבוה יותר, המבע הכועס והמודאג יעלם וקמטי הזעף בין הגבות יטשטשו. במידה ומשלבים גם ניתוח הרמת עפעפיים לצד הרמת גבות אז גם העפעפיים יורמו, עודפי העור ייעלמו והראיה תשוב להיות חדה ובהירה כבעבר. תוצאות ניתוח הרמת גבות נשמרות לאורך מספר שנים והן מעניקות מראה צעיר וחיוני הרבה יותר.

מטופלים רבים חוששים מהרמה גבוה מדי של הגבות המובילה בסופו של יום למראה מופתע מדי, פעור-משהו. במידה ועורכים ניתוח הרמת גבות בקליניקה המונה כירורגים פלסטיים מקצועיים – אין כל חשש או סיבה לדאגה. מנתחים פלסטיים מיומנים ומנוסים יודעים לעצב את מנח הגבות באופן מדויק ולהביא לידי תוצאות טבעיות, הרמוניות וסימטריות.

האם ניתן לשלב במקביל לניתוח הרמת גבות ניתוחים פלסטיים נוספים?

בהחלט כן, ורבים מהמטופלים אף בוחרים לעבור מספר הליכים כירורגיים במקביל. לצד ניתוח הרמת גבות נהוג לערוך גם ניתוח מתיחת מצח, הרמת עפעפיים, מתיחת צוואר או מתיחת פנים כוללת. בנוסף, ניתן לשלב גם ניתוחים פלסטיים אחרים שאינם באזור הפנים, לרבות: הרמת חזה, הגדלת חזה, מתיחת בטן ו/או שאיבת שומן.

חשוב להיוועץ עם הרופא המנתח כבר בפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה ולתאם עימו ציפיות באשר לתוצאות המיוחלות. בהתאם לציפיות יתאים הרופא את הפרוצדורות הכירורגיות המתאימות ביותר.

מה יתאים לי יותר – ניתוח הרמת גבות או ניתוח הרמת עפעפיים?

באופן כללי, כדאי להתייעץ עם הרופא המנתח, הוא יכול לעזור לקבוע איזה ניתוח יעניק את התוצאות הטובות ביותר. ההבדל בין ניתוח הרמת גבות לבין ניתוח הרמת עפעפיים תלוי במידה רבה בעודפי העור שבעפעפיים. במקרים בהם יש מנה גדושה של עודפי עור, יהיה צורך לערוך ניתוח הרמת עפעפיים. אך, אם אין עודפי עור רבים והמנתח מזהה צניחה של מנח הגבות בלבד ניתן להסתפק בניתוח הרמת גבות בלבד.

במקרים בהם יש גם עודפי עור רבים בעפעפיים וגם צניחה ממשית של הגבות, ימליץ הכירורג לעבור ניתוח משולב הכולל את שני ההליכים. ובמקרים אחרים, למשל במצבים בהם יש גם ירידה בנפח הלחיים, קמטים במצח ובאזור הצוואר, השפתיים והסנטר ייתכן ויהיה צורך בהליך אסתטי כולל יותר כגון מתיחת פנים, שכן רק הליך שכזה יבטיח מקסימום תוצאות.

מדוע כדאי גם לכם לעבור ניתוח הרמת גבות בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה'?

טובי הכירורגים הפלסטיים, שירות אדיב, שקיפות ואלפי מטופלים מרוצים הם מסימני ההיכר שלנו בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' והם שמיצבנו אותנו כמובילים בתחום הפלסטיקה בישראל.

את הקליניקה הקמנו בשנת 2003 ומאז ערכנו שפע של ניתוחים פלסטיים, מהפשוטים ועד המורכבים ביותר. היכולת שלנו להעניק לכל מטופל ומטופלת את סל הפתרונות האסתטיים האופטימליים עבורם מבדילה אותנו מהמתחרים והסטנדרט הרפואי הגבוה מבטיח הליכים כירורגים בטוחים עם מינימום סיכונים.

כקליניקה ששמה לעצמה למטרה להפוך לבית עבור המטופלים שלנו האווירה במקום היא חמה, תומכת ומשפחתית ואנחנו מלווים כל מטופל ומטופלת באופן אישי, לאורך כל הדרך. אנחנו מחויבים לבריאות של כלל המטופלים שלנו וערים לעובדה שההחלטה לעבור ניתוח פלסטי אינה פשוטה או קלה. אנחנו כאן כדי ללוות, לייעץ וכדי לתת לכם את כל הכלים והאינפורמציה הדרושים לקבלת החלטות מושכלת.

הניסיון שלנו בביצוע ניתוחים פלסטיים בכלל וניתוח הרמת גבות בפרט מאפשר לנו להשיג את תוצאות מדויקות ומהודקות שעולות בקנה אחד עם החלום והחזון של כל מטופל, ואף מתעלות עליהם. סגל היועצים וצוות הכירורגים שלנו עומד לשירותכם ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי אישי, להסביר ולענות על כל שאלה אודות ניתוח זה

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים