לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

ניתוח הרמת חזה

החזה שלך מהווה חלק בלתי נפרד מהזהות שלך כאישה. באופן טבעי, ברבות השנים הפך החזה לסמל של נשיות ומקור לגאווה וביטחון עצמי. ההחלטה לעבור ניתוח הרמת חזה היא מאוד אישית ולעתים קרובות, היא גם אחת כזו שנשקלת במשך שנים רבות, כשלקיחת הצעד הראשון יכולה להיות מרתיעה מאוד.

כוח המשיכה משפיעה לנו על החזה. השדיים נופלים לא רק בגלל הריונות והנקות. שדיים גדולים וכבדים נופלים במשך השנים, גם דיאטות תורמות לצניחת השדיים. את הניתוח להרמת החזה רצוי לעשות לאחר שסיימת את פרק הלידות בחייך.

ניתוח להרמת חזה מיועד לנשים אשר חשות כי החזה הטבעי שלהן נופל והפטמות שלהן אינן ממוקמות בצורה אסתטית. כמו כן, ישנן נשים רבות אשר ירדו ירידה משמעותית במשקל, או איבדו מנפח החזה בעקבות הריונות והנקות ולכן החזה פשוט צנח.

הניתוח הינו ניתוח קוסמטי אשר מטרתו להרים את החזה של האישה, הוא תורם לשיפור הביטחון של המנותחת, הערך העצמי ודימוי הגוף. הניתוח מאפשר למי שעברה אותו להנות משדיים יפים ועומדים. לאחר הניתוח, מתקבל חזה מעוצב, עומד ואסתטי. בניתוח הרמת חזה, משלבים את כל מידות הגוף על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר והפרופורציונלית לאותה מנותחת. רוחב, גובה, מבנה אנטומי ואורח חיים ביחד עם אופי האישה ומטרותיה הסופיות מהניתוח הינם מרכיבים חשובים בכל ההליך. כך, תוצאת הניתוח שתתקבל בסוף התהליך צריכה להראות טבעית, מאוזנת ומתאימה באופן אישי לכל מנותחת ומנותחת.

במקרים מסוימים, ניתן לשלב ניתוח הרמת חזה עם ניתוח הגדלת חזה וזה על מנת למנוע מראה של חזה מורם אך קטן.

נכון להיום, בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, אפשר להביא את החזה למראה אסתטי ומעוצב, או להשיב לו את המראה שאבד עם הזמן. אך למרות זאת, מומלץ מאוד לעשות את הניתוח במקום בעל שם ידוע עם מנתח פלסטי מומחה בכירורגיית השד אשר יכול לעמוד לרשותך בכל רגע נתון ולכל שאלה. צוות "אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה" יהיה כאן תמיד בשבילך.

ניתן לצפות בתמונות של ניתוח הרמת חזה לפני ואחרי בקישור למעלה. את תיקיית התמונות לניתוח הרמת חזה מיגנו באמצעות סיסמא על מנת לשמור ככל שניתן על פרטיות לקוחותינו.

כל התמונות לניתוח הרמת חזה שאנו מציגים קיבלו אישור חתום בכתב של לקוחותינו. התמונות שמופיעות הינן אותנטיות ולא בוצע בהן שום עריכה מלבד הסתרה של סימנים מזהים.

על מנת לקבל את הסיסמא לפתיחת התיקייה, יש ליצור קשר במספר 1-800-210-210. אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה תשמח להעניק לך שירות.

18 שאלות ותשובות לניתוח הרמת חזה

מתי כדאי לעשות ניתוח להרמת חזה?

נשים רבות רוצות להשיב לעצמן את המראה של החזה היפה והעומד אשר נהנו ממנו בצעירותן עוד לפני הלידות וההנקות. ניתוח להרמת חזה נעשה משיקולי אסתטיקה בלבד.

ניתוח להרמת החזה, כדאי לעשות רק לאחר שסיימתן עם הלידות וההנקות. אחרת נפילת שדיים נוספת יכולה לקרות שוב בעתיד בעקבות שינוי פיזיולוגי.

האם את צריכה לעשות ניתוח להרמת חזה?

קודם כל כדאי לך לבצע בחינה אישית ובאופן אובייקטיבי אם את בכלל צריכה לעבור ניתוח הרמת חזה ואם שדייך באמת נפולים. איפה נמצאת הפטמה שלך ביחס לתחתית השד (איפה שנמצא הקפל). אם הפטמה יותר נמוכה מהקפל אז את אכן צריכה ניתוח להרמת חזה מכיוון שהשד צנח.

למה כדאי לך להגיע לאלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה?

החלטת לעבור הליך כירורגי להרמת חזה, הגיע הזמן להגיע לפגישה עם כירורג פלסטי מומחה בתחום.

בפגישת הייעוץ, המנתח יבדוק אם את אכן צריכה לעבור ניתוח להרמת החזה, תקבלי אינפורמציה מלאה על הניתוח, על הסיכונים והתועלות. תוכלי כמובן לראות תמונות של לפני ואחרי ותגיעו יחדיו לתיאום ציפיות.

בימינו, יש עשרות מנתחים בארץ, צוות ״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ יהיה שם בשבילך מתחילת התהליך, יהיה שם בחדר הניתוח, ויהיה זמין עבורך בכל יום ובכל שעה גם אחרי הניתוח.

המנתחים שעובדים ב״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ הינם פלסטיקאים כירורגים ברמה הגבוהה ביותר. כולם מנהלים או ניהלו מחלקות בבתי חולים נבחרים בארץ. כולם עם תעודות מהארץ ומהעולם ובעלי ניסיון רב ועשיר, מה שמפחית באופן משמעותי את האפשרות לסיבוכים.

חדרי הניתוח ש״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ עובדים איתם משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר, עם צוות אחיות ומרדימים ותיקים ומנוסים.

מה צריך להכין ולעשות לקראת ניתוח להרמת החזה?

לאחר שהגעת להבנה עם המנתח הפלסטי לגבי ניתוח הרמת החזה וקבעת תאריך לניתוח, יש לעשות את הדברים הבאים בסדר כרונולוגי משלושה שבועות לפני הניתוח ועד לניתוח עצמו:

בזמן מחזור או מחלה, לא ניתן לעבור את הניתוח, אפילו לא מחלה קלה כמו הצטננות. לכן, עלייך לקבוע תאריך שאת יודעת שאינך אמורה לקבל מחזור וכמובן לשמור על בריאותך במידת האפשר.

יש להעביר את כל המידע לרופא המנתח על נטילת ויטמינים וכדורים שנוהגים לקחת על בסיס יומי, ישנו סיכוי סביר שהמנתח יאסור עליכן לקחת אותם עד תום הניתוח ואולי גם בתקופת ההחלמה שאחריו. חובה להפסיק לעשן לפחות שבועיים לפני הניתוח על מנת שלא יווצר מצב של דימום בלתי נשלט. כמו כן, יש להפסיק נטילת תרופות המדללות את הדם כשבועיים לפני הניתוח בדיוק מאותה סיבה.

אסור לבצע דיאטה אגרסיבית כחודשיים לפני ניתוח הרמת חזה על מנת שלא לפגוע בהליך ההחלמה.

יש לבצע בדיקת דם עדכנית לפני ניתוח. ישנה אפשרות שגם תישלחי לעשות צילום חזה, ממוגרפיה ובדיקת אק"ג. הכל תלוי במצב בריאותך ובגילך.

יש להכין בבית מראש כדורים לשיכוך כאבים ולהפחית חשיפה מרובה לשמש.

יש להיות בצום מוחלט כשמונה שעות לפני הניתוח, להתקלח במועד הכי קרוב לניתוח וללבוש חולצה מכופתרת מלפנים.

יש להגיע לחדר הניתוח ללא תכשיטים וללא לק על הציפורניים כשעה לפני מועד הניתוח.

יש להסדיר תשלום לפני תחילת הניתוח בצורה שנקבעה מראש ולדווח למרדים על רגישות לתרופות, נטייה לדימומים, קשיי נשימה ומחלות כגון: אסטמה, שיעול כרוני וכו׳.

בהגיעך, מנהלת שרות הלקוחות של "אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה" תקבל אותך ותלווה אותך לחדר הקבלה. בחדר הקבלה, תבצענה האחיות בדיקת לחץ דם וחום ותמלאנה את פרטייך בתיקך האישי. בגדייך יוחלפו בחלוק כחול. הרופא המרדים ייפגש איתך ולאחר מספר שאלות והסבר, יחתימך על טופס הסכמה להרדמה.

בשלב זה, תתקיים פגישה נוספת בינך לבין הרופא המנתח, יובהרו השאלות האחרונות, הרופא המנתח יסמן את האזורים המיועדים לניתוח ויצלם אותך.

האם הניתוח להרמת חזה עובר בהרדמה מלאה, ומה עלי לדעת?

ניתוח להרמת חזה עובר בהרדמה כללית על מנת שלא תרגישי דבר ועל מנת שהגוף לא יחווה טראומה. הרדמה כללית הינה דרך למניעת כאבים בזמן הניתוח על ידי הזרקת חומרים כימיים שמפחיתים כמעט לחלוטין את תחושת הכאב ומשתקים את אפשרות התנועה של השרירים. על ידי הליך זה, את יכולה להיות רגוע לחלוטין, מכיוון שבכל הליך הניתוח לא תחושי בכאב כלל.

במקרים בהם הרופא הפלסטי יחליט שאפשר לבצע את ההליך הכירורגי על ידי חתכים קטנים ומעטים, ישנו מצב שיוחלט לבצע את הניתוח בהרדמה מקומים בלבד עם תוספת של טשטוש. הכל תלוי במבנה החזה, במקרים בהם החזה גדול מאוד וישנם עודפי עור רבים אשר צריך להסיר, המנתח יצטרך לבצע חתכים גדולים וארוכים יותר אשר הליך ההחלמה מהם יהיה ארוך יותר וכואב יותר.

עלייך לדווח לרופא המרדים על כל הפרטים החשובים מההיסטוריה הרפואית האישית שלך כמו תרופות מסויימות שאת לוקחת באופן קבוע, אלרגיות ורגישות לתרופות, על המצב הבריאותי שלך כרגע ובכלל ועל מחלות או ניתוחים שעשית בעבר. כמו כן, אם יש חולשות פיזיות שמופיעות פתאום בעקבות לחץ מהניתוח כמו סחרחורות, הקאות ושלשולים.

מה עושים בניתוח להרמת חזה?

אם החזה קטן יחסית ונפול מעט, המנתח יבצע אך ורק חתך מסביב לעטרה של הפטמה, לאחר מכן הוא יאסוף את העור העודף והרפוי עד למצב שבו החלק התחתון של החזרה יהיה מורם, יוודא שלאחר איסוף על עודפי העור הפטמה תראה ממוקמת במקומה הטבעי והאסתטי, ולסיום יסיר המנתח את שאריות העור ויבצע תפר מדוייק סביב העטרה של הפטמה. בניתוחים להרמת החזה אשר יכולים לבצע שיטה זו, יש יתרון גדול באופן שבו נשארת הצלקת ובאופן הליך ההחלמה.

במקרים בהם ישנו חזה גדול מאוד בעל מראה נפול באופן משמעותי, לא ניתן לבצע את הניתוח עם חתך אחד בלבד מסביב לעטרה של הפטמה. בניתוחים של חזה גדול צריך לבצע חתך נוסף היורד מהעטרה של הפטמה עד לתחתית השד, באזור שבו נוצר קפל טבעי. חתך זה יכול לרדת ישר ויכול להתווסף אליו חתך נוסף היוצרים ביחד צורה של עוגן, הכל תלוי במבנה השד ובהחלטת המנתח. את שני החתכים הנוספים מבצעים על מנת שיוכל המנתח להסיר שאריות עור נוספות וליצור מראה שד עגול יותר וטבעי יותר. לצערנו, ניתוח כזה מוסיף צלקת לאורך חלקות התחתון של השדביחד עם הצלקת שמסביב לעטרה של הפיטמה.

האם ניתן לשלב ניתוח להרמת חזה ביחד עם ניתוח להקטנת חזה או הגדלת חזה?

בהחלט ניתן לשלב את הניתוח להרמת חזה ביחד עם ניתוחים נוספים כמו הקטנת חזה או הגדלת חזה.

במקרים בהם הסיבה לחזה בעל מראה נפול הינה גודלו הרב, לרוב ימליץ המנתח לבצע בנוסף להרמת החזה גם הקטנת חזה על מנת להגיע לתוצאה טובה יותר. הרמת חזה בעל מבנה גדול מאוד ללא תוספת של הקטנת חזה עלולה לגרום לתוצאה אסתטית ויפה לטווח זמן קצר בלבד: החזה הגדול והכבד מהר מאוד יכול ליפול בחזרה.

הרמת חזה בעל מבנה קטן יכולה להביא איתה אכזבה גדולה. מכיוון שחזה קטן שעבר ניתוח להרמת חזה, במקרים רבים, מקבל מראה קטן יותר מאיך שהיה נראה לפני הניתוח להרמת החזה. לכן, ברוב המקרים בהם המנותחת הינה בעלת חזה נפול וקטן, המנתח ימליץ כנראה על ביצוע ניתוח משולב של הרמת חזה עם הגדלת חזה. את ניתוח הגדלת החזה ניתן לבצע עם שתלים או על ידי שומן עצמי.

ישנם נשים שרוצות לפתור את בעיית החזה הנפול על ידי ניתוח הגדלת חזה בלבד ללא הרמה. בפתרון זה עלולה להיווצר אכזבה גדולה, מכיוון שחזה שנמצא בעל מראה נפול והוגדל בלבד ללא הרמתו עלול להישאר נפול או ליפול אחרי טווח זמן קצר מאוד באופן יחסי. לכן, מנתח פלסטי מומחה לרוב לא יאפשר ניתוח ההגדלה חזה בלבד ללא שילוב עם הרמת חזה.

כמה זמן אורך ניתוח הרמת חזה?

ניתוח הרמת חזה אורך לרוב בין שעתיים לשלוש וחצי שעות. משך הזמן תלוי מאוד במידת המורכבות של הניתוח וכמובן שניסיון המנתח נכנס פה למשוואה. מנתח לא מנוסה יבצע את הניתוח במשך זמן רב יותר ממנתח בעל ניסיון רב.

אז מה קורה אחרי ניתוח להרמת חזה?

בימים הראשונים, אחרי ניתוח הרמת חזה, לרוב יורגשו כאבים בכל אזור החזה וכנראה שבאזורי התפרים תיווצר אדמומיות ונפיחות. כן כן, ברוב המקרים הכאבים נסבלים, אינם חזקים במיוחד, ואפשר להפחיתם משמעותית על ידי שימוש במשככי כאבים רגילים לפי המלצת הרופא המנתח.

אם אכן עושים ניתוח משולב ולא מבצעים רק ניתוח הרמת חזה אלא מבצעים בנוסף גם ניתוח הגדלת חזה או הקטנת חזה, ברוב המקרים עוצמת הכאב עלולה להיות חזקה יותר, לכן ישנם מטופלים שיכולים לבקש מרשם למשככי כאבים יותר חזקים מהרופא המנתח, על מנת שלא לסבול.

את השינוי של מראה החזה החדש אפשר לראות כבר בכמה ימים הראשונים שלאחר הניתוח. למרות זאת, על מנת לראות את המראה הסופי של השדיים, יש להמתין בסבלנות בערך שלושה חודשים.

האם ישנן תופעות לוואי וסיבוכים בניתוח להרמת חזה?

מכיוון שניתוח הרמת חזה נעשה בהרדמה כללית, הוא כולל את כל הסיכונים הקיימים בהרדמה כזו. בנוסף לסיכוני ההרדמה הכללים ישנם סיכונים נוספים בניתוח הרמת חזה.

התפתחות נמק בכל אזור העטרה והפטמה. סיבוך זה קורה לרוב אצל נשים שמעשנות הרבה, נשים עם בעיות בכלי הדם ונשים בעלות שדיים גדולים במיוחד בעלות סיכון רב יותר לסיבוך זה. סיבוך כזה יכול להביא למצב של ניתוח נוסף על מנת לנסות לשחזר את הפטמה ואת העטרה שניזוקו מהנמק. פטמה שעברה ניתוח לשיחזור, תישאר ללא תחושה ולא ניתן להניק באמצעותה.

אובדן הסימטריה בחזה. ישנם מקרים בהם לאחר ניתוח הרמת החזה, ההשדיים אינם סימטריים, הגובה והנפח יכולים להיות בעלי תוצאות שונות. במקרים בהם ישנה א-סימטריה בולטת מאוד לעין, ניתן ואף מומלץ לשקול ניתוח לתיקון מראה החזה. כמובן שמנתח מנוסה יוכל להפחית משמעותית תוצאה זו.

נפיחויות, דימום חזק ושטיפי דם, זיהומים ודלקות, הצטלקויות איטיות ולא אסתטיות, הינם סיבוכים אפשריים בניתוח הרמת חזה.

רגישות יתר באזור החזה והפטמה או חוסר תחושה כלל. הינן תופעות אשר עלולות להגיע עם ניתוח הרמת החזה. ברוב המקרים, התחושה חוזרת באופן טבעי לאחר מספר חודשים, אך ישנם מקרים נדירים בהם היא אינה חוזרת לעולם.

פגיעה בצינוריות החלב וביכולת הנקה, בניתוח הרמת חזה, מנתח לא מספיק מנוסה יכול לפגוע בטעות בצינוריות ההנקה. סיבוך זה נדיר ביותר אך הוא בהחלט צריך להילקח בחשבון לפני שעוברים ניתוח זה. זו אחת הסיבות שבגללה רצוי לעשות את ניתוח הרמת החזה בתום תקופת ההריונות וההנקות.

אחד הסיבוכים המפריעים ביותר הינן צלקות לא אסתטיות שעלולות להישאר לאחר ניתוח להרמת חזה, בחלק קטן מהמקרים איזור החזה לא מצטלק יפה ועלול להישאר עם צלקות בולטות ולא אסתטיות. לצערנו, לא ניתן לחזות מראש את דרך הצטלקותו של העור, ישנם נשים בעלי עור שהצלקות יראו מאוד מאוד יפה לאחר כשנה, וישנם כאלה שלא. מה שכן, עישון מוגבר, חשיפה לשמש חוסר סבלנות בתקופת המנוחה ואי ציות להוראות השיחרור ותהליך ההחלמה עלולים להגביר את התפתחותן של צלקות לא אסתטיות.

במידה ומתפתחת אחת מהתופעות הבאות, יש לפנות במיידי לרופא המנתח: נפיחות משמעותית באזור החזה, כאבים בלתי נסבלים, הפרשות של נוזלים או דימום, שינוי בצורתו של השד או כל דבר המעלה חשד סביר שמשהו אינו תקין.

מה מותר ומה אסור לעשות לאחר ניתוח להרמת חזה?

כמה שעות אחרי ההתאוששות מניתוח הרמת חזה לרוב כבר משתחררים הביתה. במקרים בהם מבצעים ניתוח משולב של הרמת חזה עם הקטנת חזה או הגדלת חזה, ישנו סיכוי גבוה יותר שהמנתח יחליט על אישפוז של לילה לפני השיחרור הביתה על מנת לוודא שהכל תקין. לאחר הניתוח ישנם מספר דברים אשר המנותחת מתבקשת לעשות על מנת לאפשר הליך תקין של החלמה.

יש איסור מוחלט לעשן לפחות חודש לאחר ניתוח הרמת חזה. עישון סיגריות עלול לפגוע משמעותית בהליך ההחלמה.

ביום שלאחר ניתוח הרמת חזה, ברוב המקרים, אפשר לבצע פעילות שגרתית. למרות זאת, מומלץ שלא להתאמץ או לעשות פעילות ספורטיבית במשך כחודש לאחר הניתוח, במיוחד לא ריצות, קפיצות ומתיחות של בית החזה.

ישנה חשיבות רבה לתחבושת האלסטית בימים הראשונים שלאחר הניתוח להרמת חזה. התחבושת שומרת על מבנה השדיים וצורתם ותורמת להחלמה יעילה של אזורי התפרים. לאחר הורדת התחבושת האלסטית, צריך ללכת במשך כחודש עם חזיית ספורט מיוחדת. את החזייה צריך להשאיר גם במשך הלילה למשך כל החודש.

חובה להימנע מכל לחץ שיכול להיות על אזור החזה למשך כחודש מיום הניתוח. יש להימנע מקיום יחסי מין למשך כחודש ואסור לחלוטין לשכב על הבטן. קיום יחסי מין עלול ליצור נפיחות וגודש אשר יכולים לפגוע משמעותית בהליך ההחלמה.

יש להימנע לחלוטין מחשיפת החזה לשמש. השמש עלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים של פיגמנטציה באזורי הצלקות ולהליך החלמה איטי ומסורבל.

אין להרים את הידיים לגובה ובטח שלא להרים משקלים כבדים מכיוון שישנו סיכוי גבוה שהתפרים ייפתחו כאשר העור ימתח.

האם ניתן להניק לאחר ניתוח הרמת חזה?

רוב הנשים שמתעניינות בניתוחי חזה חוששות בגלל המצב בו הן לא יוכלו להניק בעתיד, זו אחת השאלות הראשונות שהן שואלות בפגישת הייעוץ. ברוב המקרים, אין פגיעה באפשרות ההנקה בניתוח הרמת חזה, אך הסיכון גדול יותר מניתוח הגדלת חזה למשל. זה אכן משהו שצריך לקחת בחשבון ולכן אנו ממליצים לבצע ניתוח להרמת חזה רק בסוף תקופת הלידות.

כמה זמן אחרי הלידה ניתן לבצע ניתוח הרמת חזה?

את ניתוח הרמת החזה רצוי לבצע כשנה לפחות אחרי סיום ההנקה, על מנת לתת לגוף ולחזה מספיק זמן לשוב למצבו המקורי, ובנוסף כדי שלא תיווצר הפרשה של חלב אשר עלולה לפגוע בהליך הסטרילי של הניתוח. כמו כן, לאחר הריון והנקה, החזה עדיין ממשיך להתרוקן והגודל שלו עוד משתנה, לכן מומלץ להמתין עד שגודל השדיים יתקבע על מנת לבחור את הניתוח הנכון, בשיטה הנכונה.

האם התוצאה של ניתוח הרמת חזה נשארת לכל החיים?

כאשר הניתוח מתבצע על ידי רופא פלסטיקאי מומחה אשר מתחשב בפרופורציות הגוף ומבנה העור, אין סיבה שתוצאות הרמת החזה לא ישארו לכל החיים או לפחות לשנים רבות.

למרות מה שנאמר במשפט הקודם, ישנו כוח גרביטציה שעובד על גוף האדם כל הזמן, במשך הזמן ובגלל שעור הגוף ורקמות הגוף מתעייפים עם השנים, ישנו סיכוי גבוה יותר שהחזה בסופו של דבר יפול שוב לאחר מספר שנים. על מנת לשמר את התוצאות וכדי להימנע מצניחת השדיים רצוי ומומלץ ללכת עם חזייה כמה שיותר.

ישנן נשים אשר אינן הולכות עם חזייה, כוח המשיכה עובד שעות נוספות מה שמביא אותן בסופו של תהליך שוב לחזה נפול. גם מי שעברה ניתוח להרמת חזה וגם מי שלא עברה, מומלץ ללכת ביום יום עם חזייה נוחה ומתאימה על מנת להפחית את תופעת צניחת החזה. לרוב מי שתקפיד ללכת עם חזייה תישאר עם תוצאות יפות לאורך זמן.

האם נשארות צלקות לאחר ניתוח הרמת חזה?

בניתוח הרמת חזה, אכן נשארות צלקות. אך גם כאן זה תלוי במגוון דברים.

ראשית, מהו גודל החזה שהתחלת איתו. האם צריך לעשות חתך רק מסביב לעטרה או גם להוריד חתך מהעטרה ועד החלק התחתון של השד.

כמו כן, זה מאוד תלוי בסוג העור שלך ואיך הוא מצטלק ומחלים. ישנם נשים אשר הצלקת נשארת להם לכל החיים, וישנן נשים אשר הצלקת ממש נעלמת וכמעט ולא נראת.

בנוסף לכל זה, גם כאן נכנסת המומחיות של המנתח, הסבלנות והמקצועיות שלו לתפירת החתך. מומלץ לבחור במנתח עם נסיון אשר מתמחה בניתוחי שדיים.

מתי אוכל לחזור לפעילות רגילה?

בדרך כלל, תחזרי הביתה כבר ביום הניתוח, במקרים בהם הניתוח הינו משולב עם הגדלת חזה או הקטנת חזה ייתכן והרופא המנתח יחליט על לילה של אשפוז לפני השחרור הביתה. לעבודה ניתן ללכת כעבור שבוע, ולרוב לאחר שבוע גם אין כאבים. אין לבצע פעילות ספורטיבים בחודש הראשון ולאחר מכן יש לחזור לפעילות ספורטיבים בהדרגה. בקיצור, בחודש הראשון יש לשמור על אזור החזה יתר על המידה.

צוות חברת "אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה" כאן בשבילך לכל שאלה. נשמח להעניק לך שירות וחוויה שלא תשכחי. מוזמנת ליצור איתנו קשר כבר עכשיו במספר 1-800-210-210.

המאמר נכתב בעזרת רופאים מומחים בתחום כירורגיית השד. מנתחים בעלי ניסיון רב החברים באיגוד הרופאים בישראל.

ניתוח הרמת חזה מחיר

בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, ניתוח הרמת חזה מחיר נקבע באופן אישי לכל מטופלת בהתאם לצרכים שלה ולרמת צניחת החזה. מיטב המנתחים הפלסטיים והאסתטיקנים שלנו מבצעים הליכים אלו וניתוחים פלסטיים אחרים בשיטות המתקדמות ביותר, עם תוצאות מעולות.

מה המחיר של ניתוח להרמת חזה?

בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, ניתוח הרמת חזה מחיר נקבע בהתאם למורכבות ההליך, והטכניקה החדשה הנבחרת להרמת חזה כדי להפחית את מראה הצלקות.

מיטב המנתחים הפלסטיים, הצוות הרפואי והאסתטיקנים הטובים ביותר בארץ מועסקים אצלנו ובקליניקה מתבצעים ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים בהתאמה אישית לצרכי המטופלים, עם ותק של 21 שנים בתחום, ומועדון לקוחות של למעלה מחמישים אלף מטופלים מרוצים.

תהליכו של ניתוח להרמת חזה והמחיר

מנתחים מבצעים הרמת חזה באמצעות כמה פרוצדורות שונות. השיטה הנבחרת תלויה בגודל ובצורה של החזה, וכמות ההרמה הנדרשת, ושיקולים אלו משפיעים על ניתוח הרמת חזה מחיר. לפני ההליך, המנתח יבקש מהמטופלת להפסיק לקחת תרופות מסוימות, כמו אספירין, שמדללות את הדם.

אם המטופלת מעשנת, היא תתבקש להפסיק לעשן כארבעה שבועות לפני ההליך. עישון יכול להפריע ליכולת של הגוף להחלים לאחר הניתוח, ולהוביל לבעיות רציניות בריפוי פצעים.

ניתוח הרמת חזה מחיר ממוצע עומד על 8,000 ₪, אבל המחיר עשוי להשתנות בהתאם לשעת העלות שכל מנתח פלסטי גובה, ובהתאם לרמת הניסיון והמוניטין שלו.

ניתוח הרמת חזה מחיר תלוי בהיקף הניתוח

ניתוח הרמת חזה מחיר משתנה בין המרכזים הרפואיים, המנתחים הפלסטיים, השיטות הנבחרות לביצוע ההליך, והיקף הניתוח שיש לבצע. בהליך זה, מנתח פלסטי מרים ומעצב מחדש את החזה כדי להשיג תוצאות של מראה מוצק ועגול. הניתוח גם מסיר עור נוסף סביב החזה ומקטין את גודל העטרה – העיגול הצבעוני סביב הפטמה.

עם ההתבגרות, החזה מאבד את הגמישות והמוצקות שלו. הריון, הנקה ועלייה או ירידה במשקל יכולים להדגיש תהליך זה. חלק מהנשים מתעניינות באפשרויות השונות של ניתוח הרמת חזה מחיר כשהחזה שלהן מתחיל לצנוח, ואם המטרה היא גם להגדיל את החזה, ניתן בחלק מהמקרים לבצע גם הגדלת חזה במקביל להרמת החזה, ולכן העלויות משתנות בהתאם לכל מקרה.

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים