לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

ניתוח לתיקון חזה אסימטרי

ניתוח לתיקון חזה אסימטרי מעניק לנשים הסובלות מאי-שוויון בגודל, בנפח או צורת החזה הזדמנות להשיב את הפרופורציה לפלג הגוף העליון. ניתוח זה הוא הליך כירורגי פופולרי שנשים רבות עברו אותו אולם חשוב להבין כי מידה מסוימת של א סימטריות בחזה היא תופעה רווחת מאוד, המוכרת לנשים רבות. למעשה כמעט לכל אישה יש חזה א סימטרי, אך כאשר חוסר סימטריה זו היא מינורית קשה להבחין בה והיא אינה דורשת טיפול מיוחד.

מתוך כלל הנשים כ-10% יסבלו מ-א סימטריות מובחנת בחזה, בדרך כלל שד אחד יהיה גדול יותר מהשני או נפול יותר. ולמרות שלרוב הנשים אין חזה סימטרי בגודלו ובצורתו לחלוטין זוהי עוצמת ומידת השוני שתגרום להתערבות כירורגית.

לצד חזה א סימטרי, גם שדיים בעלי קווי מתאר שונים או הבדלים במיקום או בגודלן של הפטמות והעטרות מביאים נשים רבות לעבור הליך ניתוח לתיקון חזה אסימטרי, ולא בכדי. שדיים א סימטריות הן מקור לבעיות רבות; בעיה למצוא חזייה מתאימה בעלת קאפים שונים, נטייה ללבוש בגדים רופפים שלא יסגירו את העדר הסימטריה, הימנעות מלבישת חולצות צמודות או שמלות מחויטות, חרדה ממפגשים חברתיים, הימנעות מפעילות ספורטיבית, בושה ללבוש בגד ים ומבוכה במצבים בהם יש להחליף בגדים בחדרי הלבשה. כל אלו ביחד מובילים גם לירידה בביטחון ובדימוי העצמי ובמקרים רבים הפתרון היחידי למצוקה הוא ניתוח כזה.

הסיבות לאי סימטריות בחזה הן רבות ומגוונות. חלק מהסיבות הן גנטיות ומולדות וחלקן הן תוצר של הליכים רפואיים, הרגלים או נסיבות חיים. בין הסיבות לחזה א סימטרי ניתן למנות את הבאות:

 • בעיה גנטית מולדת – התפתחות של חזה שקוע (Pectus excavatum), חזה גלי בשל עצם בולטת (Pectus arcuatum) או תסמונת פולנד שבה נולדים ללא שרירים בצד אחד של הגוף.
 • התפתחות לא אחידה של השדיים כבר בגיל ההתבגרות.
 • התקדמות הגיל והזדקנות הגורמים להצטמקות לא אחידה של החזה.
 • תנודות במשקל – עליה וירידה במשקל.
 • לידות והנקות.
 • תוצאה של ניתוח הגדלה או הקטנת חזה לא מוצלח.
 • כוח המשיכה (גרביטציה).
 • צד דומיננטי יותר בגוף המופעל באופן תכוף יותר מהצד השני וגורם לא סימטריות גם בחזה.
 • עקמת – קימור חריג בעמוד השדרה עלול לגרום לחוסר אחידות באזור החזה והכתפיים.

ניתוח זה יכול לשפר באופן משמעותי את הסימטריה בחזה בד בבד עם עיצוב מחדש של צורת השדיים. ניתוח לתיקון חזה אסימטרי נחשב להליך מורכב והוא אינדיבידואלי, כך שניתוח אחד לא דומה לשני.

יש חשיבות עליונה לתכנון מקדים של ההתערבות הכירורגית מאחר ופעמים רבות מבצע הכירורג כמה הליכים שונים בכל שד במקביל על מנת להשיג את האיזון הנכון ב-2 השדיים. ניתוח זה תלוי בצורה, במיקום ובנפח השדיים. במהלך התיקון, ניתן להרים שד נפול, להגדיל שד קטן, להקטין שד גדול או להשתיל שתלי סיליקון באחד מהשדיים או בשניהם. בדיוק מסיבה זו, בעת הליך ניתוח לתיקון חזה אסימטרי משלב הרופא המנתח הליכים כירורגיים שונים, ביניהם: הרמת חזה, שאיבת שומן, הגדלת חזה או ניתוח הקטנת חזה – וזאת על מנת ליהנות מתוצאות אופטימליות.

כדי להבין מהו ההליך המתאים ביותר לכל אישה או נערה, חשוב להתייעץ עם כירורג פלסטי מקצועי, לתאם ציפיות, לדון באפשרויות ורק לאחר מכן לבחור ביחד עם הכירורג את היקף התיקון ואת הטכניקה.

התוצאות של ניתוח זה משנות את חייהן של נשים רבות מהקצה לקצה. נשים שעברו ניתוח לתיקון חזה אסימטרי מוצלח נהנות לא רק ממראה חזה סימטרי, נשי, מאוזן ומשיפור אסתטי מרשים כי אם גם מעליה בביטחון העצמי ובדימוי.

על מנת לקבוע את הליך התיקון המתאים ביותר עבורכן, אנחנו מזמינים אתכן לפגישה אישית בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה'. בקליניקה, ממתינים לכן טובי הכירורגים הפלסטיים בישראל, חדרי ניתוח חדישים ומיטב המכשור והטכנולוגיות.

אנחנו מחויבים לסטנדרט רפואי מחמיר, לבריאותן ולביטחונן של המטופלות שלנו ומעניקים חוויה טיפולית ברמה אחרת. צוות הקליניקה מסור, אדיב ותומך ואנחנו דוגלים בשקיפות, כנות, הגינות ויושר. אנחנו כאן עבורכן – אתן מוזמנות להתקשר, להתייעץ, לשאול ולהתלבט עם המומחים שלנו.

לצורך צפייה בתמונות לפני ואחרי ניתוח לתיקון חזה אסימטרי של מטופלות הקליניקה, יצרנו תיקיה מאובטחת המכילה עשרות תמונות של לפני ואחרי ניתוח לתיקון חזה אסימטרי של מטופלותינו. את התיקייה אבטחנו בסיסמה על מנת לשמור על פרטיותן.

כל התמונות בתיקייה הינן אותנטיות ולא נערכו בהן שינויים למעט טשטוש סימנים מזהים, אותם הסתרנו כדי לשמור על הדיסקרטיות של המטופלות. כדי לצפות בתמונות שבתיקייה כל שעליכן לעשות הוא ליצור עימנו קשר במספר הטלפון הבא: 1-800-210-210, ומיד תקבלו סיסמה אישית. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

16 שאלות אודות ניתוח לתיקון חזה אסימטרי

באילו נסיבות נשים בוחרות לעבור ניתוח לתיקון חזה אסימטרי?

יש מגוון מצבים המובילים נשים לעבור ניתוח לתיקון חזה אסימטרי, ביניהם ניתן למנות את הבאים:

 • כאשר אחד משדיים גדול או קטן באופן משמעותי מהשד השני.
 • כאשר אחד מהשדיים נפול כך ששד אחד גבוה יותר מהשני.
 • כאשר שד אחד מכווץ יותר מהשד השני.
 • במקרים בהם מיקום הפיטמה בשד אחד אינו זהה למיקום הפטמה בשד השני.
 • כאשר יש אי סימטריה בגודלן, צורתן או מיקומן של העטרות.
 • במקרים בהם יש עיוותים בצורת השדיים או בקווי המתאר שלהם.

למי ניתוח לתיקון חזה אסימטרי מתאים? ומי אינה מועמדת מתאימה לניתוח?

ניתוח לתיקון חזה אסימטרי מתאים לנערות מעל גיל 17-18 שהחזה שלהן הגיע למלוא ההתפתחות ונשים שהשוני בצורה, בנפח או בגדול השדיים שלהן הוא גדול וניכר. הניתוח מתאים לנשים שמצבן הבריאותי הוא טוב, ללא מחלות רקע או מחלות כרוניות או אקוטיות.

במידה ונשים הסובלות מבעיות רפואיות שונות דוגמת סוכרת או בעיות לב מעוניינות לעבור את הניתוח, יש להשיג אישור מיוחד מרופא מומחה.

הניתוח אינו מתאים לנשים שמשקלן אינו יציב. התנודות הרבות במשקל עלולות לפגוע בתוצאות הניתוח. כמו כן, הניתוח אינו מומלץ לנשים המתכננות לידה. במקרה של לידות, כדאי מאוד להמתין לאחר הלידה ולאחר ההנקה – שכן במהלך הלידות וההנקות החזה מתכווץ ומתרחב ונוצר שינוי שיכול להשיב את אי הסימטריות לחזה.

ניתוח כזה אינו מתאים לנשים מעשנות, מאחר שעישון פוגע בתפקוד של כלי הדם ועלול להשפיע על כושר ההחלמה והריפוי מהניתוח. במידה ומעשנות מעוניינות לעבור את הניתוח בכל זאת, ניתן להפסיק לעשן כחודש-חודשיים לפני מועד הניתוח ולאחר הגמילה לעבור את הניתוח.

אילו בדיקות רפואיות יש לעבור לפני ניתוח זה?

טרם ביצוע ניתוח זה, יש לעבור את סדרת הבדיקות הבאות: כימיה בדם, ספירת דם, צילום חזה וא.ק.ג.

נשים מעל גיל 40, נשים שעברו ניתוחי חזה בעבר ונשים שיש להם רקע רפואי מיוחד יעברו בנוסף גם בדיקת אולטרסאונד חזה ובדיקת ממוגרפיה.

מה צפוי בפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה?

בפגישת הייעוץ הראשונית, יתקיים מפגש אישי בין הרופא המנתח לבין המטופלת. במהלך הפגישה, יקשיב הכירורג לציפיות, להתלבטויות ולמטרות של המטופלת. לאחר מכן, הוא יבחן את מצב החזה; הוא יבדוק את מידת האי סימטריות, את היקף החזה, את מיקום השדיים, הפטמות והעורלות. הוא יבחן גם את מצב רקמות העור והשומן ולאחר מכן ימליץ עם הטכניקה ועל ההליכים המתאימים ביותר להשבת הפרופורציה בחזה.

לפגישת הייעוץ הראשונית כדאי להגיע עם מידע רפואי עדכני. כמו כן, חשוב מאוד ליידע את הרופא המנתח כבר בפגישה זו על ההיסטוריה הרפואית, על מחלות, ניתוחים קודמים או כל תופעה בריאותית אחרת, וכן לציין בפני הרופא אם נוטלים תרופות מסוימות.

בנוסף, יסביר הרופא על ההליכים הכירורגים עצמם, על הטכניקות ואף יציג את הסיכונים, גם הנדירים ביותר, הנלווים לניתוח תיקון חזה אסימטרי.

במידה ומעוניינים לעבור הליכים כירורגים נוספים במקביל לניתוח תיקון חזה אסימטרי, חשוב לציין זאת כבר במהלך הפגישה הראשונית בקליניקה, כדי לבחון אפשרות לקיים מספר הליכים כירורגיים במקביל, וכך "לתפוס 2 ציפורים במכה אחת".

פגישת הייעוץ הראשונית היא דיסקרטית וניתן להיוועץ ולהתבלט עם הרופא המנתח באופן חופשי. הוא שם כדי להקשיב, לענות על כל שאלה, לפרט את כל האפשרויות ולהמליץ על הפתרונות האסתטיים שיעניקו לכן את התוצאה הטבעית, האסתטית, הבטוחה והבריאה ביותר.

כיצד מתכננים לניתוח זה?

ניתוח לתיקון חזה אסימטרי מתוכנן באופן אישי ואין בהכרח דמיון בין 2 ניתוחי ניתוח לתיקון חזה אסימטרי. כדי לתכנן היטב את הפרוצדורה, חשוב לתאם ציפיות עם הרופא המנתח. חשוב לציין בפניו מה הן התוצאות אליהן אתן שואפות להגיע ואיזה מראה שד רצוי לכן.

לאחר מכן, הרופא יבחן את מצב החזה. הוא יבדוק את מידת הא-סימטריה, את מצב השד מבחינת שומן, עור ורקמות, הוא ימדוד את מיקום העטרות והפטמות, את הפרופורציה, את גובה השדיים, צורתם וקווי המתאר שלהם.

בהתאם להערכת המצב, לציפיות ובהתאם לנתונים הייחודיים של כל מטופלת ימליץ הרופא המנתח על ההליך או על שילוב של כמה הליכים לתיקון חוסר הסימטריה. כך לדוגמה: במידה ושד אחד נפול, ימליץ הרופא על הרמת שד, במקרה של שד גדול יותר מהשני ימליץ הכירורג על שאיבה ו/או הגדלה של אחד השדיים עם שתלי סיליקון או על ידי הזרקת שומן עצמי.

כיצד נערך ניתוח לתיקון חזה אסימטרי?

אופן הניתוח נקבע בהתאם לנתונים האישיים של כל מטופלת, בהתאם למצבה הרפואי ובהתאם לבעיה הייחודית ממנה היא סובלת.

 • נשים שאחד מהשדיים שלהן קטן יותר באופן משמעותי מהשני ואשר ברצונן להגדיל את השד המוקטן יעברו ניתוח להגדלת שד אחד. במידה וההגדלה הנדרשת היא ניכרת ייתכן ויהיה צורך להכניס שתלי סיליקון. במידה וההגדלה היא מינורית ניתן לשאוב שומן מאזור הבטן או הירכיים ואת השומן להחדיר אל השד המוקטן. על פי רוב מבצע הכירורג חתכים קטנים מתחת לחזה, יוצר כיסים ולתוכם מחדיר את שתלי הסיליקון או השומן.
 • נשים שאחד מהשדיים שלהן נפול יזדקקו להליך של הרמת שד. במקרים של חזה קטן יבצע הכירורג חתך מסביב לעטרה, יאסוף את עודפי העור, ימקם את הפטמה באופן סימטרי לשד הזקוף, יסיר את שאריות העור ויתפור את החתך. במידה והחזה גדול יותר, בנוסף לחתך מסביב לעטרה יבצע חיתוך נוסף שיורד מאזור העטרה ועד לתחתיתו של השד. דרך חתכים אלו מסיר הכירורג עודפי עור, מעצב את השד, ממקם מחדש את הפטמה ותופר את החתכים.
 • נשים שאחד מהשדיים שלהן גדול באופן משמעותי מהשד השני וברצונן להקטין את השד הגדול, יעברו ניתוח להקטנת השד. בניתוח זה חותך הרופא המנתח 2 חתכים: בתחתית השד ומסביב לעטרה, ואם מדובר בשד גדול באופן מיוחד ייתכן ויידרש חתך שלישי בקפל השד. דרך חתכים אלו מרים הכירורג את הפטמה וגם את העטרה, ממקם אותם גבוה יותר ושואב עודפי עור, רקמות ושומן. לאחר מכן, מותח הכירורג את העור ותופר את החתכים.

במקרים רבים, כדי ליהנות מתוצאות מיטביות יש לבצע במהלך תיקוני חזה א סימטרי כמה הליכים כירורגיים במקביל ולשלב כמה מהניתוחים שמנינו כאן.

האם הניתוח נערך תחת הרדמה מלאה או חלקית?

מרבית הניתוחים הפלסטיים בחזה נערכים תחת הרדמה מלאה וכך גם במקרה של ניתוח לתיקון חזה אסימטרי. הסיבה שבגינה עורכים ניתוחים אלו תחת הרדמה מלאה היא שהרדמה מלאה מרפה את השרירים, מרגיעה את הגוף ומונעת כאבים מיותרים.

במקרים מיוחדים ונדירים, למשל במצב שבו הרופא המנתח לא נדרש לחתכים גדולים או כאשר אין עודפי שומן רבים מדי ייתכן והכירורג יערוך את הניתוח תחת הרדמה מקומית, אך כאמור זה מצב מאוד נדיר.

כיצד יש להיערך ליום הניתוח?

מאחר ומרבית הניתוחים לתיקון חזה אסימטרי נערכים תחת הרדמה מלאה חשוב לצום 8 שעות טרם מועד הניתוח. חל איסור מוחלט לאכול ולשתות, לרבות שתיית מים, וגם יש להימנע מלעיסת מסטיקים או סוכריות.

אל קליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' יש להגיע במועד שנקבע מראש, בבגדים נוחים, ללא תכשיטים, איפור או לק ואחרי מקלחת יסודית. יש להצטייד בכל תוצאות הבדיקות שנערכו טרם הניתוח ולהציגם לרופא המנתח.

לפני הניתוח, יש לרכוש חזייה רפואית ייעודית, אותה רוכסים מלפנים. ניתן לרכוש חזיות רפואיות המותאמות באופן אישי למידותייך אצלנו בקליניקה.

חשוב מאוד להימנע מנטילת ויטמינים, תרופות או תוספים נוגדי קרישיות או מדללי דם לפני הניתוח כמו גם להפסיק לעשן חודש לפני הניתוח או לצרוך אלכוהול בסמוך למועד הניתוח.

יש להכין בבית, מבעוד מועד, תרופות לשיכוך כאבים אשר הומלצו על ידי הכירורג. תרופות אלו נועדו להקל על כאבים שגרתיים המאפיינים כל ניתוח.

יתרת התשלום תוסדר לפני הכניסה לניתוח, על כן יש להגיע מראש ולהסדיר את שיטת התשלום.

כאשר תגיעו לקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה', מנהלת שירות הלקוחות שלנו תקבל את פניכן. היא תלווה אתכן לחדר הקבלה. בחדר זה, האחיות יערכו כמה בדיקות שגרתיות הנערכות לפני כל הליך כירורגי: בדיקת חום וכן בדיקת לחץ דם. בתום הבדיקות האחות תמלא את פרטיכן בתיק האישי.

בתום הבדיקות, בגדיכן יוחלפו בחלוק כחול ותפגשו את הרופא המרדים. המפגש יכלול תשאול אודות מצבכן הרפואי, ההיסטוריה הבריאותית, אלרגיה לתרופות, רגישויות וניתוחים קודמים. לאחר מכן, יחתים אתכן הרופא המרדים על טופס הסכמה להרדמה.

לבסוף, תפגושנה את הרופא המנתח. במהלך מפגש זה, ישיב המנתח על שאלות אחרונות, יסמן את האזור שהוא עתיד לנתח וגם יצלם את אזור החזה.

מהו משך זמן הניתוח?

משך זמן הניתוח נע בין שעה אחת לבין 5 שעות, זה תלוי בבעיה אותה מעוניינים לפתור, בהיקף הניתוח ומורכבותו. משך הניתוח תלוי גם באם הכירורג מבצע הליך אחד או כמה הליכים במקביל.

אם יש צורך רק לתקן רק שד אחד, הניתוח יהיה יחסית קצר. אך, במקרים שבהם יש צורך גם להגדיל שד, גם להרים שד וגם לשאוב שומן או לשחזר שד – ההליך יהיה הרבה יותר ארוך.

כדי לקבל הערכת זמן מדויקת יותר לניתוח מסוג זה, יש לשוחח באופן אישי עם הרופא המנתח, להיבדק באופן יסודי ולהבין אילו פרוצדורות נדרשות להשגת התוצאות המיוחלות.

מה קורה לאחר הניתוח?

בתום הניתוח, עוברים לחדר התאוששות לצורך בקרה ופיקוח. לאחר הניתוח יש להמשיך וללבוש את החזייה הרפואית למשך לפחות חודש – הן במהלך היום והן בשעות הלילה, שכן היא מקבעת ומשמרת את תוצאות הניתוח והיא מהווה את החבישה העיקרית בזמן ההחלמה.

בשבוע הראשון לאחר הניתוח, יש לנוח, ומוטב לא לעבוד. חשוב להימנע מפעילות גופנית מאומצת, מהרמה של משאות כבדים ומביצוע תנועות חדות.

במידה ויש כאבים, יש ליטול משככי כאבים. הכאבים עצמם אמורים להיות קלים והם צפויים לעבור בתוך כמה ימים ממועד הניתוח.

נפיחויות, בצקות, שטפי דם, דימום קל והעדר תחושה באזור המנותח הם תופעות שכיחות לאחר ניתוח, כל התופעות הללו נעלמות עם הזמן, בדרך כלל לאחר חודש עד 6 שבועות לאחר הניתוח.

יש להגיע אל הקליניקה לביקורת כשבוע לאחר הניתוח. במידה והרופא המנתח השתמש בתפרים שאינם נעלמים מעצמם הוא יסיר את התפרים. במידה ונעשה שימוש בתפרים נספגים, הם ייעלמו מעצמם בתוך כמה ימים.

לשגרת החיים הרגילה ניתן לשוב לאחר כחודש מיום הניתוח. אז ניתן גם לחזור ולעסוק בפעילות גופנית באופן הדרגתי.

האם הניתוח כרוך בסיבוכים?

בדומה לכל הליך כירורגי מורכב, גם ניתוח זה טומן בחובו סיכונים.

בתום הניתוח, צפויות מספר תופעות שהן תוצר של הטראומה שעובר הגוף בעת הניתוח: בצקות, דימום, נפיחויות, סימנים כחולים-סגולים, העדר תחושה (נימול) וקושי להניק. תופעות אלו הן שכיחות מאוד והם נעלמות מעצמן ככל שתהליך ההחלמה מתקדם.

סיבוכים נדירים יותר לאחר הניתוח הם:

 • זיהומים – המענה להופעת זיהומים הוא מתן אנטיביוטיקה.
 • הצטברות של נוזלים – ניתן לפתור את זה על ידי שאיבת הנוזלים.
 • דימום יתר – הפתרון במקרה של דימום יתר הוא ניקוז הדם.
 • העדר סימטריה – ניתן לפתור את זה בעזרת הליך תיקון כירורגי נוסף.
 • דליפה משתלי הסיליקון – את הדליפה ניתן להפסיק על ידי החלפת שתלים.

האם יישארו צלקות לאחר ניתוח לתיקון חזה אסימטרי?

לאחר ניתוח לתיקון חזה אסימטרי, בדומה להליכים כירורגים אחרים, יישארו צלקות אולם הן יהיו מזעריות, באזורים נסתרים וככל שההחלמה תתקדם כך הצלקות יתבהרו ויטשטשו.

היקף הצלקות, מיקומן, צורתן וגודלן תלויים בסוג ההליך הכירורגי שנערך: הרמת שד, הקטנת שד, הגדלת שד, שחזור שד או כמה הליכים במקביל, כמו גם בטכניקה הכירורגית שבה משתמש המנתח. בנוסף, גם לנתוניה האישיים והבריאותיים של כל מטופלת יש השפעה על היקף הצלקות שיוותרו לאחר ניתוח לתיקון חזה אסימטרי.

 • בהרמת שד צפויה להיות צלקת באזור העטרה ובחלק התחתון של השד.
 • בהגדלת שד עתידה להיות צלקת מתחת לקפל השד ולעיתים גם מסביב לפטמה ולעטרה.
 • בהקטנת שד הצלקות יהיו באזור העטרה, הפטמה ובקפל השד.

לכמה זמן ישמרו תוצאות ניתוח לתיקון חזה אסימטרי?

כאמור, ניתוח לתיקון חזה אסימטרי הוא הליך אינדיבידואלי המותאם לנתונים הייחודיים של כל מטופלת. את תוצאות הניתוח ניתן לראות מקץ כמה שבועות ממועד הניתוח לאחר תהליך ההחלמה.

יחד עם זאת, חשוב לציין שמאחר וגוף האישה משתנה עם הזמן וככל שהגיל מתקדם, אז שינויים אלו עלולים להשפיע על תוצאות הניתוח. בנוסף, נשים שבמהלך ניתוח לתיקון חזה אסימטרי הגדילו שד בעזרת שתלי סיליקון ידרשו להחליף לאחר 10 או 15 שנים את השתל, כי לשתלי סיליקון יש תאריך תפוגה.

לידות והנקות לאחר ניתוח לתיקון חזה אסימטרי עלולות במקרים מסוימים לפגום בתוצאות הניתוח וגם תנודות קיצוניות במשקל עשויות אף הן לשנות את התוצאות.

האם ניתן ללדת ולהניק לאחר ניתוח לתיקון חזה אסימטרי?

המצב האידיאלי לביצוע ניתוח לתיקון חזה אסימטרי הוא לאחר סיום כל הלידות. מאחר שהלידות וההנקות שמגיעות בעקבותיהן עלולות לשנות את הצורה, הנפח, המיקום והגודל של השדיים. כמו כן, לעיתים לאחר ניתוחי חזה נפגמת היכולת של האישה להניק, במיוחד במקרים שבהם נערך הליך של שחזור שד.

יחד עם זאת, ניתן בהחלט לעבור את הניתוח בין לידות ובלבד שעורכים את הניתוח כחצי שנה לאחר תום ההנקה. הסיבה שבעטיה יש להמתין כל כך הרבה חודשים טמונה בעובדה שרק לאחר כחצי שנה מסיום ההנקה חוזר החזה לצורתו הטבעית והקבועה.

מדוע כדאי לעבור ניתוח לתיקון חזה אסימטרי בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה'?

אנחנו בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' מאמינים בדיאלוג פתוח עם כל מטופלת ורואים את עצמנו שותפים מלאים לתהליך שיפור המראה האסתטי. אנחנו יודעים שההחלטה לעבור ניתוח אינה פשוטה וכרוכה בהתלבטויות רבות, לכן חשוב לנו להדגיש כי המטרות שלנו שלובות בשלכן ואנחנו כאן עבורכן, על מנת להציג לכן את כל האפשרויות ולספק לכן את כל המידע הדרוש כדי לקבל החלטה מושכלת בדרך להשגת המראה שתמיד חלמתן עליו.

מאז הקמת הקליניקה בשנת 2003, ערכנו אלפי ניתוחי חזה, לרבות ניתוחי תיקון חזה אסימטרי, ניתוחי חזה מורכבים מאוד ושחזורי שד. תשומת לב לכל הפרטים, מהקטנים ועד לגדולים, מאפשרת לנו להשלים ניתוחי ניתוח לתיקון חזה אסימטרי בהצלחה יתרה, והניסיון שרכשנו עם השנים מבטיח מקסימום תוצאות במינימום סיכונים.

הצוות הרפואי והסגל המקצועי מלווים כל מטופלת באופן אישי לאורך כל התהליך וגם לאחר הניתוח, ושביעות הרצון של קהל לקוחותינו ובריאותן נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. כקליניקה מובילה בתחום הפלסטיקה והאסתטיקה אנחנו עושים הכול כדי לשפר ולהעצים את היופי הטבעי שטמון בכל אחת.

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים