לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

ניתוח מאמי מייקאובר

Mommy Makeover – שיפוץ הגוף לאחר לידה

ילדים זה שמחה, ילדים זה ברכה, הם ממלאים את חיינו במשמעות, תכלית ונחת, אך בדרך להקמת משפחה אנחנו, הנשים, צריכות לעבור הריונות, לידות והנקות שמשנות את גופנו מן הקצה אל הקצה. תנודות משמעותיות במשקל לפני הלידה ולאחריה, נשיאת עובר בגודל של כדור כדורסל במשך 9 חודשים, לחץ מתמשך על האיברים הפנימיים, שינוי בזווית, במרקם, בגודל ובצורת השדיים והפטמות, צלקות, התרחבות הנרתיק, הצטברויות שומנים ועודפי עור באזור הבטן והופעת כתמי פיגמנטציה חדשים על גבי עור הפנים – אלו הם רק חלק מהתופעות הנלוות לאימהות, ולעיתים תכופות גם מחויבות למשטר תזונתי והקפדה על פעילות גופנית לאחר הלידה לא יכולים להחזיר את גוף האישה למה שהיה טרם הלידות וההריונות, ניתוח מאמי מייקאובר הוא הפיתרון.

כנשים, אין לנו ספק בכלל שתופעות אלו שוות את הקסם שטמון ביצירת חיים חדשים, אך הניסיון שלנו בתחום הפלסטיקה והאסתטיקה הוכיח לנו שגם אין כל הכרח לשלם מחיר כה כבד על הריונות ולידות. ניתן כיום ליהנות מהליכי שיפוץ הגוף לאחר לידה המשיבים את גוף האישה הכי קרוב למצבו טרם הלידה ולטפל באופן ממוקד בבעיות האסתטיות הרווחות אחרי הריונות ולידות.

כאימהות האינסטינקט הראשון שלנו הוא קודם כל לדאוג לתינוק ולמשפחה, ואכן בחודשים לאחר הולדת התינוק לא מומלץ לעבור הליכי שיפוץ גוף לאחר לידה. חשוב לתת לאימא הטרייה זמן להתחבר לתינוק ולספק את כל צרכיו. אך לאחר 6 חודשים ממועד הלידה כדאי בהחלט להתחיל לשקול ברצינות מספר ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים שישיבו לא רק את הגוף לקדמותו כי אם גם את הדימוי והביטחון העצמי.

עם ההיריון והלידה, מגיעים שינויים פנימיים וחיצוניים בגוף ולמרות מה שרואים במדורי הרכילות, במציאות האמיתית רוב הנשים מסיימות הריונות במצב אסתטי פחות טוב בהשוואה למצבן לפני הלידה. האזורים שטורדים את מנוחתן של רוב הנשים לאחר לידה הם: הבטן, מצב העור, החזה, הנרתיק, הירכיים והפנים. אזורים מועדים אלו ניתנים, כאמור, לשיפור ואם יש מישהי בעולם שמגיע לה מייק-אובר, הרי זו האימא הטריה.

ניתוח מאמי מייקאובר שיפוץ הגוף לאחר לידה קוסם לנשים רבות וזאת מכמה סיבות עיקריות. ראשית, שיפוץ הגוף לאחר לידה יכול לכלול כמה וכמה ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים הנערכים בפרוצדורה אחת ויחידה – במקביל. הפרוצדורה המשולבת חוסכת מספר הרדמות מלאות, היא חוסכת גם זמני התאוששות מרובים ובעצם חוסכת גם היעדרויות רבות ממקום העבודה ואובדן שכר. בהליך אחד, ניתן להצעיר את המראה במגוון רחב של אזורים בגוף האישה וזה בהחלט יתרון גדול. שנית, נשים רבות בוחרות לעבור שיפוץ גוף לאחר לידה ובד בבד עם שיפור האזורים שנפגעו בהריון ובלידה משפרות את האסתטיקה של איברים או אזורים אחרים בגוף, כאלו שלא היו מרוצות מהם עוד כשהיו צעירות יותר. לא מעט נשים בוחרות לשלב, אם כן, באותו הליך גם ניתוחים פלסטיים נוספים שאינם קשורים להריון והלידה, למשל ניתוח אף, עיצוב סנטר, הגדלת חזה או מתיחת זרועות ומגשימות חלומות שהיו להן עוד לפני האימהות.

ניתוח מאמי מייקאובר שיפוץ הגוף לאחר לידה בפרוצדורה משולבת

שיפוץ הגוף לאחר לידה מאפשר לנשים, כמוך, המודאגות מהשינויים שפקדו אותן לאחר הלידות להצעיר את גופן ולחזור למראה הקורן, הזוהר והנשי. כאשר בין ההליכים הפופולריים בקרב נשים לאחר לידה ניתן למנות: מתיחת בטן, שאיבת שומן, הצרת והצערת הנרתיק, טיפולי פיגמנטציה בפנים והרמת חזה. נפרט על אודות כל פרוצדורה ממש בשורות הבאות.

מתיחת בטן לאחר לידה

הבטן, המהווה חממה ובית עבור הילוד, נמתחת בעת ההיריון על מנת להכיל את העובר ההולך וגדל לכדי תינוק. נשים מכל העולם מדווחות על עלייה דרסטית במשקל בעת ההיריון, חלקן עולות יותר אחרות עולות פחות. כך או כך, בסיום ההיריון חלה ירידה במשקל, אך מעטות הן הנשים שמצליחות לחזור למשקל ולמראה הבטן המתוחה שהיו טרם הלידה וההיריון. לאחר הלידות עור הבטן הופך רפוי, עודפי העור גורמים למראה מדולדל, ואם מדובר בלידה קיסרית ייתכנו גם צלקות לא אסתטיות.

הפתרון האידיאלי במצב זה הוא לשלב בתוך שיפוץ הגוף לאחר לידה גם מתיחת בטן ולהיפטר מהשומן העודף ומן העור הרפוי באזור הבטן.

זה מה שחשוב שתדעי על ניתוח מתיחת בטן לאחר לידה: מטרתו של ניתוח מתיחת בטן לאחר הריונות הוא להדק את הבטן, לשטח אותה, למצק אותה ולהפטר מעודפי שומן, עור וסימני מתיחה. מתיחת בטן מתאימה לנשים בריאות בגופן ובנפשן, ללא מחלות רקע כרוניות או אקוטיות, ויש לעבור בהצלחה את הבדיקות הבאות: ספירת דם, תפקודי קרישה, כימיה בדם, נשים מעל לגיל 40 ידרשו לעבור גם צילום חזה ובדיקת א.ק.ג לנשים מעל גיל 50. בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' אנו עורכים מתיחת בטן בכמה טכניקות, כך שאנחנו יכולים להתאים את שיטת הניתוח באופן מושלם לנתונים של כל אישה ואישה. מתיחת בטן קלאסית, מתאימה בעיקר לנשים שלאחר ההיריון נותרו עודפי שומן משמעותיים באזור הבטן התחתונה. מתיחת בטן היקפית, מתאימה לנשים שיש להן עודפי שומן באזור הגב התחתון והבטן התחתונה. מיני ניתוח מתיחת בטן זוהי פרוצדורה המתאימה לנשים שלאחר הלידה נותרו להן מעט עודפי עור בבטן התחתונה, וניתוח בטן בצורת T הפוכה מתאים לנשים שעתודות השומן הצטברו בבטן התחתונה ובאזור הבטן המרכזית. מתיחת בטן משטחת את הבטן לאחר הלידות, מפחיתה מן העומס המוטל על הגב ומעניקה לבטן מראה צעיר וחיוני. הניתוח מספק מענה להצטברות השומנים והעור העודף באזור הבטן שקשה מאוד להיפטר מהם בעזרת ספורט ותזונה נכונה. התוצאות של ניתוחי מתיחת בטן לאחר לידה מרשימות במיוחד וניתן ליהנות מהן לכל החיים, אם מתחייבים לאורח חיים בריא.

ומה באשר לצלקות בניתוחי מתיחת בטן? במידה ואתן עורכות את הניתוח בקליניקה המעסיקה כירורגים פלסטיים מקצועיים ומיומנים, אין כל סיבה לדאגה. כך למשל, הכירורגים הפלסטיים בקליניקה שלנו מקפידים לבצע את החתכים באזורים נסתרים כדי שהצלקות לא יהיו גלויות ומובחנות לאחר הניתוח. לרוב מבצעים הכירורגים הפלסטיים חתכים בקו קפל התחתונים, כך שהתחתון מסתיר כל עדות לצלקת או דרומה יותר, בקו שערות הערווה. כמו כן, במידה ויש צורך אסתטי, הכירורג הפלסטי ידאג גם למקם באופן טבעי את הטבור, כך שתהני לא רק מבטן שטוחה כי אם גם ממראה טבעי והרמוני.

משך ניתוח מתיחת בטן: בין שעתיים ל-3 שעות, תלוי בטכניקה הכירורגית ובנתונים הייחודיים של כל אישה.

מתי מומלץ לעבור מתיחת בטן?  לאחר חצי שנה-שנה ממועד הלידה.

הרמת חזה לאחר לידה

שיפוץ הגוף לאחר לידה כולל בדרך כלל גם הרמת חזה, ובנסיבות מסוימות אף הגדלת חזה. לאחר הלידות, ההריונות ובוודאי שלאחר ההנקות השדיים מאבדות מן הנפח הטבעי שלהן ומזקיפותן. לפתע השדיים מרגישות ריקות מתוכן, הן שואפות כלפי מטה ולעיתים קשה לזהות אותן לאחר ההנקות. חזה נפול ושפוף משפיע באופן ישיר על המראה החיצוני ועל התחושה הפנימית של האישה, שכן חזה גדול, עסיסי וזקור מזוהה עם נשיות וסקסיות. אין שום הכרח להשלים עם חזה מרוקן וצנוח לאחר לידות והנקות, ניתן לשלב בהליך שיפוץ הגוף לאחר לידה גם הרמת חזה וגם הגדלת חזה ולהשיב את המראה הצעיר, השובב והנשי.

זה מה שחשוב שתדעי על הרמת חזה לאחר לידה: מטרת-העל של ניתוח הרמת חזה בהליך המשולב לשיפוץ הגוף לאחר לידה היא להרים את החזה שהתרוקן ונפל. במידה והחזה קטן ורמת הנפילה אינה משמעותית, הכירורג הפלסטי יבצע חתך באזור העטרה, יאסוף את העור העודף, ירים את החזה ויתפור את החתך. במידה ומדובר ברפיון וריקון משמעותיים בחזה גדול יותר, יבצע הכירורג חתך נוסף מתחתית השד עד לעטרה, באזור הקפל. דרך חתכים אלו מסיר הכירורג הפלסטי את עודפי השומן והעור, מותח ומתקן את זווית החזה. ניתוח הרמת חזה מתאים במיוחד לנשים שסיימו עם ההריונות וההנקות. אם את מחליטה לעבור את הניתוח בין הריונות ייתכן וההריונות וההנקות העתידיים יפגעו בתוצאות הניתוח. עם זאת, בהחלט ניתן לעבור הרמת חזה בין הריונות, רק יש לקחת בחשבון את הסיכון. הבדיקות שיש לעבור לפני הרמת חזה הן: ספירת דם, כימיה בדם, בדיקת קרישיות דם, ממוגרפיה לנשים מעל גיל 40 ובדיקת א.ק.ג. הניתוח עצמו מתאים לנשים בריאות, שיש להן ציפיות ריאליות מן הניתוח.

לאחר ניתוח הרמת חזה, נותרות צלקות, אך אם הניתוח נערך בידיים מנוסות הצלקות יהיו נסתרות. בקליניקה שלנו הכירורגים הפלסטיים מקפידים לבצע חתכים בקפלי עור טבעיים המסתירים באופן טבעי את הצלקות. עם זאת, בניתוחי הרמת חזה לחזה גדול ייתכנו צלקות מובחנות בשל אורך החתכים ומיקומם.

משך ניתוח הרמת חזה: בין שעתיים ל-3 שעות, תלוי בטכניקה הכירורגית ובנתונים הייחודיים של כל אישה.

מתי מומלץ לעבור הרמת חזה? מומלץ לאחר סיום כלל הלידות וחצי שנה לאחר סיום ההנקה. ניתן להרים את החזה גם בין לידות והנקות, רק חשוב לקחת בחשבון שהניתוח עלול לפגוע בכושר ההנקה.

הגדלת חזה לאחר לידה כחלק מתהליך של ניתוח מאמי מייקאובר

עבור נשים רבות שיפוץ הגוף לאחר לידה הוא הזדמנות נפלאה לפסל את גוף החלומות. הפרוצדורה המשולבת מאפשרת לנשים להגשים ולממש כל שאיפה אסתטית ומטבע הדברים רבות משלבות לצד הרמת חזה, הצערת והצרת הנרתיק ומתיחת בטן גם ניתוח הגדלת חזה. חזה גדול, זקור ועגול מגלם בתוכו את מודל הנשיות הקלאסי ונשים רבות שהסתובבו בעולם עם חזה קטן מעניקות לעצמן מתנה לאחר ההריונות, הלידות וההנקות – מתנת החזה הגדול העומד והיפה.

זה מה שחשוב שתדעי על הגדלת חזה לאחר לידה: ניתוח הגדלת חזה הוא מההליכים הכירורגיים הפופולריים ביותר והוא מבוקש לא רק בישראל, כי אם בעולם כולו. בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' אנו עורכים ניתוחי הגדלת חזה ב-2 טכניקות שונות ומתקדמות: הגדלת חזה עם שתלי סיליקון או הגדלת חזה עם שומן עצמי. בהגדלת חזה עם שתלי סיליקון מבצע הכירורג הפלסטי חתכים זעירים בתחתית קפל השד, לתוכם מחדיר הכירורג הפלסטי את שתלי הסיליקון. במידה ויש צורך מזיז הכירורג גם את מיקום הפטמה, כדי לשוות לחזה מראה טבעי וסימטרי. את גדול השתלים קובעת המטופלת בשיתוף עם הכירורג הפלסטי. במידה ויש צלקות הן באזור הפטמה ומתחת לקפלי השד, כך שהן לא מובחנות ועם הזמן הן מטשטשות ומתבהרות. טכניקה נוספת להגדלת חזה היא הגדלה בעזרת שומן עצמי. בשיטה זו למעשה הכירורג הפלסטי שואב שומן מאזורים בגוף שבהם יש עודפי שומן שמעוניינים להיפטר מהם, למשל עודפי שומן בבטן או בירכיים, ולאחר שאיבת השומן העצמי מחזיר הכירורג את השומן שנשאב ועובד לאזור החזה על מנת להגדיל אותו. פרוצדורה זו מתאימה לנשים שמעוניינות בהגדלה קלה, שכן חלק מהשומן העצמי נספג בגוף באופן טבעי ולא מצטבר ומתקבע בשדיים. בטכניקה זו אין חשש לדחיית שתלים ואין צורך להחליף שתלי סיליקון מדי 15 שנים. על מנת לעבור ניתוח הגדלת חזה יש לעבור תחילה את הבדיקות הבאות: ספירת דם, כימיה בדם, אולטרסאונד, בדיקת קרישיות דם, ממוגרפיה לנשים מעל גיל 40 ובדיקת א.ק.ג. ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים בריאות בגופן ובנפשן, אשר יש להן ציפיות ריאליות מן הניתוח.

משך ניתוח הגדלת חזה: כשעה עד שעתיים וחצי, תלוי בטכניקה הכירורגית שנבחרה להגדלת החזה ובנתונים האינדיבידואליים של כל אישה.

מתי מומלץ לעבור הגדלת חזה: מומלץ לעבור הגדלת חזה לאחר סיום כלל הלידות וחצי שנה לאחר סיום ההנקה האחרונה. ניתן להגדיל את החזה גם בין לידות והנקות, רק חשוב לקחת בחשבון שהניתוח עלול לפגוע בכושר ההנקה (נדיר מאוד מאוד אך אפשרי).

הצרת והצערת הנרתיק לאחר לידה כחלק מתהליך של ניתוח מאמי מייקאובר

שיפוץ הגוף לאחר לידה כולל פעמים רבות גם הליכים להצרת והצערת הנרתיק. נכון, נשים לא כל כך מדברות על זה, אבל לאחר לידות ובשל השינויים ההורמונליים חלים שינויים גם באזור הנרתיק. תופעות כמו שינוי גוון וצבע, רפיון, התנוונות, שפתיים בולטות, התרחבות הנרתיק, דליפת שתן ואיבוד צורתו של הנרתיק משפיעות הן התחושה הפנימית של האישה, הן על ההרגשה הפנימית והן על היכולת שלנו הנשים ליהנות מיחסי מין. הידיעה שהנרתיק איבד מצבעו הבתולי, מקווי המתאר הנשיים שלו והוא התרחב באופן משמעותי פוגע גם בהנאה המינית ובמקרים רבים אף גורם להימנעות טוטאלית מיחסי מין, וחבל כי בעזרת הליך אסתטי פשוט יחסית ניתן להשיב לנרתיק שלך את הצורה, את הגודל וגם את הגוון הבהיר והטבעי. בנוסף, לאחר לידות קשה "להחזיק" טמפון בפנים, הרחם צונח, יש חיכוך יתר עם בגדים תחתונים ובמקרים מסוימים לאחר לידות הדגדגן בולט החוצה. ניתן לטפל בכל אחת מהתופעות האלו המתחוללות בנרתיק לאחר הריונות ולידות ולהשיב את מצב הנרתיק כמה שיותר קרוב למראהו טרם הלידות.

זה מה שחשוב שתדעי על הצעת והבהרת נרתיק לאחר לידה: אנו בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' מאמינים שכאשר את נראית טוב את גם מרגישה טוב ומציעים מספר טכניקות להצערת והבהרת הנרתיק בהליך שיפוץ הגוף לאחר לידה. בטכניקה הראשונה אנחנו עושים שימוש במכשור מתקדם זעיר פולשני, במהלכו הכירורג הפלסטי מחזק ומהדק את רקמות הרפויות באזור הנרתיק. בנוסף, מקטין הכירורג את רוחב הנרתיק בעזרת טכנולוגיה מתקדמת. המכשיר הייחודי מעבה את הרירית, מכווץ את הרקמות, מגביר את הלחות בנרתיק ובמקביל מעודד התהליך גם ייצור טבעי של קולגן ואלסטין, החלבונים בגוף שלנו שאחראים על האלסטיות של העור. הטיפול כולל סדרה של כ-3 עד 4 מפגשים במרחק של חודש בין טיפול לטיפול. טכניקה נוספת היא כירורגית בעיקרה והיא מתאימה לנשים שמצב הנרתיק שלהן יותר חמור, קרי: הנרתיק רחב מאוד והרפיון משמעותי. בטכניקה זו, מקטין ומצר הכירורג את הנרתיק דרך חתך. בשיטה זו ניתן גם לטפל בצניחת רחם, על ידי טיפול בקיר של הנרתיק. במידת הצורך, הכירורג יכול גם לשאוב שומן מאזור הנרתיק על מנת לעצב אותו מחדש, בדומה לשאיבת שומן מהבטן למשל. באותו הליך ממש ניתן גם להבהיר את גוון הנרתיק. את צבעו של הנרתיק ניתן להבהיר בעזרת לייזר. קרן הלייזר מחממת את אזור הנרתיק, חודרת לשכבות העור המכילות מלנין (האחראי על הפיגמנטציה שלנו), ומקלפת את הגוון הכהה שהופיע בנרתיק. טיפול להבהרת הנרתיק בטכנולוגיית לייזר כרוכה בסדרה של כ-5 טיפולים, בני חצי שעה כל טיפול. לסירוגין, ניתן גם להשתמש במשחה ביתית להבהרת הנרתיק. המשחה מיועדת לנשים שגוון הנרתיק שלהן לא השתנה באופן מהותי. את המשחה כל אישה יכולה למרוח בנוחות של הבית באופן מקומי, ואת התוצאות רואים בתוך מספר שבועות בודדים. חשוב לציין שאנחנו עובדים עם מכשור ותכשירים שאושרו על ידי גורמים רפואיים מורשים בלבד!

משך הליך הבהרת והצערת הנרתיק: כחצי שעה עד שעה, תלוי בטכניקה שנבחרה ובנתוניה של האישה.

מתי מומלץ לשקול הבהרה והצערה של הנרתיק? מומלץ להתחיל ולטפל בנרתיק עם סיום ההריונות והלידות. אך, אין מניעה מלערוך ניתוחים והליכים אסתטיים אלו גם בין הריונות ובלבד שלוקחים בחשבון שהריון נוסף עלול לפגום בתוצאות ההליכים.

שאיבת שומן עם או ללא מתיחה לאחר לידה

שאיבת שומן היא עוד דרך נפלאה להיפטר מעודפי השומן שנצברו בעת ההיריון, אך בניגוד למתיחת בטן שמעניקה מענה רחב למנעד של משקלים, שאיבת שומן מתאימה אך ורק לנשים שמזהות מצבורי שומן נקודתיים עודפים. היתרון הגדול של שאיבת שומן הוא שניתן בעזרת הליך פשוט למדי להיפטר משומנים עקשניים שלא ניתן להורידם בפעילות גופנית ודיאטות במגוון אזורים בגוף. כך שאם העלית במשקל בשל הריונות לא רק בבטן תוכלי לקבל פתרון ממוקד ויעיל במיוחד. ניתן לשאוב שומן ממגוון אזורים בגוף, לרבות: זרועות, בטן, ירכיים וטוסיק ולחטב את הגוף כך שידמה למצבו לפני ההריונות והלידות. כמו כן, במידה ועולה הצורך ניתן לשלב בהליך שיפוץ הגוף לאחר לידה גם מתיחה, במידה והעור אלסטי וגמיש דיו, מה שמבטיח תוצאות חלקות ואחידות.

זה מה שחשוב שתדעי על שאיבת שומן לאחר לידה: יש בנמצא שפע של טכניקות שאיבת שומן ובקליניקה שלנו אנו מבצעים את כולן. טכניקת שאיבת השומן נבחרת ביחד עם המטופלת בהתאם לציפיות שלה, בהתאם לאזור ממנו היא מעוניינת לשאוב את השומן וגן בהתאם לנתונים הייחודיים שלה. יש שאיבת שומן בהמסה, הנחשבת לנפוצה ביותר כיום. בשיטה זו משתמשים בתמיסה רפואית. התמיסה מסירה את השומן והרקמות העודפים ולאחר מכן הכירורג הפלסטי שואב אותה החוצה. שאיבת שומן סופר רטובה היא טכניקה נוספת שניתן לשלב בעת שיפוץ הגוף לאחר לידה. שיטה זו דומה מאוד להמסה, רק כאן כמות הנוזלים המוחדרת אל הגוף גדולה יותר. שאיבת שומן על ידי אולטרה סאונד זו טכניקה נוספת הרותמת את גלי האולטרה סאונד להמסת מצבורי השומן. לאחר ההמסה שואב הכירורג הפלסטי את השומן בעזרת ואקום. כמו כן, ניתן להמיס שומן בעזרת לייזר הצורב את השומן או על ידי קנולה רוטטת השואבת את השומן.

משך הליך שאיבת שומן: כשעה לערך, תלוי בטכניקה שנבחרה, באזור ממנו יש לשאוב את השומן ובנתוניה של האישה.

מתי מומלץ לשקול שאיבת שומן? כדאי לשאוב שומן לאחר סיום ההריונות והלידות. אך אין מניעה מלערוך שאיבת שומן בין הריונות ובלבד שלוקחים בחשבון שהריון נוסף עלול לפגום בתוצאות השאיבה.

טיפול בכתמי פיגמנטציה ואקנה לאחר לידה

הריון ולידה מותירים את חותמם גם על עור הפנים, וכתמי פיגמנטציה הם מסימני הזיהוי המוכרים ביותר. כתמים אלו הם כהים והם תוצר ישיר של השינויים ההורמונליים המתרחשים בגוף האישה בעת ההיריון וגם הלידה. ההורמונים המשתוללים בגוף משבשים את תפקודם של תאי המלנין, האחראים על הגוון והצבע בגוף האדם, בשל כך התאים מייצרים פיגמנטים וכך נולדים הכתמים בעת ההיריון, בעיקר באזור המצח, הלחיים והסנטר. וזה לא נגמר כאן. לאחר הלידה מופרשים הורמונים כגון הפרולקטין, שמסייע לייצור חלב-אם מצד אחד, אך עלול לגרום להופעת אקנה ופצעי חלב, מן הצד השני.

כתמי פיגמנטציה אלו הם לא גזירת גורל. ניתן להפחית אותם, להבהיר אותם ולהבריא את העור בעזרת כמה מוצרים קוסמטיים בסיסיים לצד שמירה מוקפדת על בריאות העור והגוף, קרי: אי-חשיפה לשמש, תזונה נכונה ואורח חיים אקטיבי.

פילינג אלפא הידרוקסי להבהרת כתמי פיגמנטציה, לטיפול באקנה ולחידוש העור

היופי בתכשיר הפילינג אלפא הידרוקסי מבית היוצר 'אלונה שכטר' הוא שהוא מסיר תאים מתים ואת שכבת העור העליונה במטרה לחשוף שכבת עור בריאה, רעננה ומחודשת. הוא מתווסף למוצרים הנלחמים ביעילות רבה בכתמי פיגמנטציה, בפצעונים, אקנה, חטטים ואף נאבק ב"שחורים" ובנקודות השומן הלבנות בפנים. העובדה שתכשיר הפילינג מכיל גם מנה גדושה של חומצה היאלורונית תורמת לגמישות העור ומעכבת גם את תהליכי ההזדקנות הטבעיים. לצד חומצה היאלורונית מכיל הפילינג גם מגוון עשיר של רכיבים מן הטבע, ביניהם: ויטמינים, מינרלים ומלחים מים המלח, תמצית אלוורה, שמן לוז המכשפה, תמצית קמומיל, תמצית סרפד וכן תמצית תה ירוק. הפילינג מביא למראה עור חלק ואחיד, יש לו אפקט הבהרה ברור כאשר הוא מתווסף לקרם ההבהרה, הוא מתאים לכל סוגי העור והוא מחיה את עור הפנים. כדי להוציא את המיטב יש למרוח את הפילינג שלוש פעמים בשבוע על

עור נקי. לאחר השימוש מומלץ מאוד למרוח קרם הבהרה לטשטוש כתמי פיגמנטציה או מסכת הזנה במקרה של חטטים.

קרם הבהרה לטשטוש פיגמנטציה וכתמי עור לאחר הלידה

קרם ההבהרה פרי פיתוח חברת 'אלונה שכטר' הוא כל מה שאת צריכה כדי לטשטש את הכתמים שהופיעו בעת ההיריון. התכשיר מדכא את פעילות היתר של המלנין שמביא להתפתחותם של הכתמים, גורם להבהרתם, יוצר גוון אחיד בעור הפנים ובמקביל ממצק את עור הפנים ויוצר אפקט של אנטי-אייג'ינג. הקרם מזין את עור הפנים, מפחית קמטים, משקם את העור ונלחם ביעילות רבה ברדיקלים חופשיים. הוא מבוסס על חומרים טבעיים כגון: חמאת שיאה, מליסה, תמצית אכילאה, תמצית בכור האביב, אבקת פנינים, תמצית אלכמילה, תמצית חלמית גדולה ותמציות נענע. את הקרם יש למרוח בכל לילה והוא מתאים לכל סוגי העור. שימי לב: חשוב להקפיד למרוח בשעות היום קרם הגנה, כדי להגן על בריאות העור ולמנוע נזקי שמש.

מומלץ לשלב עם תכשיר פילנג אלפא הידרוקסי.

איתך לאורך כל הדרך

אנו בקלניקת 'אלונה שכטר פלסטיקה ואסתטיקה' יודעים ויודעות שההיריון והלידות משנים את גוף האישה וגם את סדרי העדיפויות, אך אנחנו גם מאמינים שלצד שמחת האימהות והגדלת המשפחה מגיע לך להראות במיטבך. בדיוק מסיבה זו יצרנו חבילת שיפוץ לאחר לידה לאימהות טריות הכוללת מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים והליכים אסתטיים שנועדו להצעיר, לשפר ולרענן את האזורים בגוף שהשתנו בשל ובמהלך ההריונות, הלידות וההנקות.

הצוות הרפואי בקליניקה שלנו מונה כירורגים פלסטיים מובילים שמלווים כל אישה לאורך כל התהליך ורותמים את הניסיון שצברו במהלך השנים לטובתך. אנחנו חותרים להעניק לך מראה טבעי ונשי במינימום התערבות כירורגית והסטנדרט הרפואי הגבוה שלנו מבטיח טיפולים רפואיים בטוחים עם מינימום סיכון לסיבוכים.

מאז הקמת הקליניקה בשנת 2003, ביצענו בהצלחה רבה אלפי ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים ואנחנו יודעים להתאים את הפתרון האסתטי האופטימלי לכל אישה. את מוזמנת לפגישת ייעוץ אישית ודיסקרטית עם כירורג הפלסטי בקליניקה שלנו. פגישה שבה תוכלי לשאול כל שאלה, להתלבט, להתייעץ וגם לקבל תשובות מפורטות והמלצות על הליכי שיפוץ הגוף לאחר לידה.

צוות חברת "אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה" כאן בשבילך לכל שאלה. נשמח להעניק לך שירות וחוויה שלא תשכחי. מוזמנת ליצור איתנו קשר כבר עכשיו במספר 1-800-210-210.

המאמר נכתב בעזרת רופאים מומחים בתחום כירורגיית השד. מנתחים בעלי ניסיון רב החברים באיגוד הרופאים בישראל.

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים