לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

ניתוח עפעפיים

למבנה העיניים שלנו ובמיוחד לעפעפיים ישנה חשיבות רבה על כל מראה הפנים, הם יכולים לתת לפנים מראה מבוגר ועייף או להעניק מראה יפה וצעיר. בסופו של דבר, מראה פנים אסתטי ומטופח ייתן נקודות נוספות בשניות הראשונות של כל פגישה מול כל אדם. לכן ברור לכולם שכדאי להשקיע במראה הפנים וכנראה שבעיקר באזור העיניים.

ישנן נשים רבות אשר מטפחות את פניהן באמצעות תכשירים קוסמטיים, אך ישנם מצבים בהם מוצר קוסמטי לא יוכל לתת את התשובה היעילה ביותר, ולכן ישנה אפשרות נוספת וכנראה יעילה הרבה יותר להרים את העפעפיים ולחדש את מבנה העור מסביב לעיניים והיא באמצעות ניתוח פלסטי בעפעפיים.

ניתוח עפעפיים נעשה בשנים האחרונות פופולרי מאוד בתחום הפלסטיקה וישנם מספר מקרים שבהם כדאי לבצע ניתוח עפעפיים. המקרה הראשון הינו מצב בו העפעפיים העליונות צונחות ולכן ישנו צורך בניתוח עפעפיים. ישנם מספר רב של גורמים אשר יכולים להוביל לצניחת העפעפיים, אך ללא קשר לסיבת צניחת העפעפיים, חשוב להבין שבמקרים רבים כאשר העפעפיים צונחות הן עלולות להשפיע באופן ישיר על שדה הראייה ולא רק על מראה הפנים. לכן לניתוח עפעפיים ישנה חשיבות רבה, אפילו חשיבות רפואית מאושרת מקופות חולים וחברות ביטוח.

לא רק העפעפיים העליונים יכולים להיות רפויים ולצנוח, גם עפעפיים תחתונים, מצב זה נראה כמו שקיות מתחת לעיניים, גם את העפעפיים התחתונים ניתן לנתח. כמו כן, ניתן ואפילו רצוי לשלב בין שני הניתוחים במקרה הצורך.

ישנם מקרים בהם רוצים להעלים את קמטי ההבעה באזורים שמסביב לעיניים, במצבים אלה ניתן לשלב ניתוח עפעפיים עם הזרקות ובכך להשיג תוצאות טובות יותר וארוכות טווח או כאשר מבצעים ניתוח למתיחת פנים ומשלבים איתו הרמת גבות וניתוח עפעפיים על מנת להשיג מראה צעיר יותר ומלא חיוניות.

רבים מהאנשים טוענים שאחד הדברים הראשונים שאנו בוחנים באופן תת מודע אצל מי שמולנו הוא העיניים. קשר העין נחשב לאחד הדברים החשובים בתקשורת, הוא יכול להיות חלק חשוב מאוד ברושם הראשוני. אזור העין הוא ברוב המקרים המקום שמזדקן ראשון, העור הדק מהר מאוד מאבד את צורתו ונכנע לכוח המשיכה, מצב זה גורם למראה עפעפיים נפולים או לשקיות מתחת לעיניים.

האם השקיות הכהות שמתחת לעיניים מפריעים לך? האם המראה העייף מטריד אותך? האם את מתקשה להתאפר בגלל עור עודף בעפעפיים העליונים? שקיות מתחת לעיניים, עור עודף ורופף שממוקם ממש מעל לעין, עור מלא בקמטוטים ועפעפיים נפולות הן בהחלט בעיות שגורמות לכך שניתוח לעפעפיים תחתונים או עליונים יכול להיות אחד מהפתרונות היעילים ביותר בשבילך. כדאי לך לשקול לעבור ניתוח לעפעפיים עליונים או ניתוח לעפעפיים תחתונים. חברת ״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״, תהיה תמיד לצידך, לפני הניתוח, במהלך הניתוח וגם לאחריו. אנחנו לפני הכל בית חם, מקצועי ודואג.

ניתן לצפות בתמונות של ניתוח עפעפיים לפני ואחרי בקישור למעלה. את תיקיית התמונות לניתוח עפעפיים מיגנו באמצעות סיסמא על מנת לשמור ככל שניתן על פרטיות לקוחותינו.

כל התמונות לניתוח עפעפיים שאנו מציגים קיבלו אישור חתום בכתב של לקוחותינו. התמונות שמופיעות הינן אותנטיות ולא בוצע בהן שום עריכה מלבד הסתרה של סימנים מזהים.

על מנת לקבל את הסיסמא לפתיחת התיקייה, יש ליצור קשר במספר 1-800-210-210. אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה תשמח להעניק לך שירות.

16 שאלות ותשובות לניתוח עפעפיים

מהו ניתוח עפעפיים?

ניתוח עפעפיים הוא ניתוח קוסמטי או רפואי. הניתוח נעשה על מנת לעצב את העפעפיים מחדש או על מנת להרימם כדי להחזיר את יכולת הראיה, ניתן כמובן לשלב בין ניתוח רפואי לניתוח אסתטי ובכך לנצל את מעמד הניתוח.

הניתוח מבוצע בהרדמה מקומית וטשטוש או בהרדמה כללית. ואת השינוי ניתן לראות לאחר שבועיים. תוצאה סופית מגיע רק לאחר מספר חודשים.

מתי כדאי לעשות ניתוח עפעפיים?

ניתוח עפעפיים אסתטי עושים כאשר ישנו עודף שומן בעפעף העליון או התחתון של העין. יחד עם זאת, כל ניתוח פלסטי הוא הליך ניתוחי רפואי אשר יש בו סיכונים. חשוב לשקול את הליך הניתוח בכובד ראש ולהבין האם באמת יש צורך בו או שהרצון לעשות אותו נובע בעיקר מלחץ תדמיתי חברתי.

ניתוח עפעפיים רפואי עושים כאשר העפעפיים צונחות ומסתירות את שדה הראיה. במקרה כזה חברות הביטוח או קופות החולים משתתפות בעליות הניתוח. על הדרך ניתן להוסיף את הניתוח האסתטי ולנצל את המעמד.

האם ניתוח עפעפיים פותר את תופעת ההזדקנות מסביב לעיניים?

כבר אמרנו שאחד מהאזורים הראשונים בו מופיעים סימני ההזדקנות הוא אזור העיניים. ישנם המון גורמים אשר עלולים להשפיע על מראה העיניים, חלק מהגורמים הם חשיפה ממושכת לשמש, גיל מבוגר, בעיה תורשתית, מתח נפשי ופיזי, שינויים משמעותיים במשקל הגוף ואפילו עישון מוגבר.

אזור העפעפיים העליונות והתחתונות, ברוב המקרים, יהיה בין הראשונים שיגיעו למראה זקן ונפול, כל זה נגרם בגלל שעור העפעפיים דק מאוד באופן יחסי לשאר עור הפנים והגוף. עפעפיים שצנחו עלולים לגרום למראה מבוגר ולמראה עייף הרבה יותר ממה שבאמת.

כל הבעיות שציינו ניתן לסדר על ידי ניתוח עפעפיים. ניתוח עפעפיים, עליונים ותחתונים, הינו קצר מאוד באופן יחסי לניתוחים פלסטיים שמבצעים בימינו. באופן יחסי הניתוח לעפעפיים אינו יקר והתוצאות שלו מרשימות מאוד עם סיכונים מאוד מאוד קטנים. הניתוח משפר משמעותית את המראה של הפנים.

את ניתוח העפעפיים ניתן לבצע יחד עם ניתוח מתיחת פנים במקרה הצורך.

ניתוח עפעפיים הינו ניתוח פלסטי אשר גורם לשיפור משמעותי של מראה העיניים והעפעפיים. הוא נעשה על ידי הסרה של עור ושומן עודף ועל ידי הידוק, מתיחה ותפירה של העור.

ניתוח לעפעפיים מבצעים גם לנשים וגם לגברים. השינוי הינו משמעותי וההחלמה מהניתוח מהירה באופן יחסי עם סיכונים נדירים.

רוב מי שרוצה לעבור ניתוח עפעפיים הינם אנשים מבוגרים אשר רוצים להעלים את התופעות המתלוות להליך ההזדקנות הטבעי, אך למרות זאת, בשנים האחרונות, ישנם המון צעירים אשר עוברים ניתוח עפעפיים בגלל בעיה תורשתית.

האם ניתוח עפעפיים יכול להחשב כניתוח רפואי?

ניתוח עפעפיים עליונים בהחלט יכול להיחשב כניתוח רפואי המוכר ומכוסה על ידי קופות החולים. במצבים בהם ישנם עפעפיים עליונים אשר צונחים באופן משמעותי ומכסים חלקית את שדה הראייה וכאשר בדיקת עיניים אצל מומחה מאשרת ששדה הראיה אינו תקין, הניתוח בהחלט יכול להיות מוכר על ידי חברות הביטוח וקופות החולים כניתוח מסיבה רפואית, ולכן ישנו מצב טוב שהוא יכוסה חלקית או במלואו לפי הפוליסה של המנותח.

כיצד מתבצע ניתוח עפעפיים עליונים?

לפני תחילת הניתוח, המנתח משרטט את קו החתך באזור הכפלים שמעל העין, ניתוח עפעפיים עליונים אורך כחצי שעה בממוצע.

בניתוח עפעפיים עליונים, המטרה העיקרית של הניתוח הינה הסרת עור עודף שנמצא מעל העפעפיים, אשר לרוב צונח במשך הזמן, ויש להסיר אותו. מדי פעם ישנה מין הצטברות שומן שבולטת באזור העפעף העליון ממש ליד האף, במהלך ניתוח עפעפיים ניתן לטפל גם בבעיה זו. המנתח יבצע את החתכים ממש על הקפלים הטבעיים של העפעפיים, לכן הצלקות יהיו מוסתרות ויהיה קשה מאוד להבחין בהן.

ניתוח עפעפיים הינו אחד מהניתוחים הקצרים שקיימים בטבלת הניתוחים בעולם הפלסטיקה. ישנם מקרים בהם אפשר לבצע אותו בהרדמה מקומית עם תוספת של טשטוש, אך למרות זאת רוב המנותחים והמנותחות יעדיפו לעשות את הניתוח בהרדמה כללית.

ניתוח עפעפיים אינו כואב. לאחר הניתוח נותרת צלקת מוסתרת עדינה מאוד בעפעף, אשר לפעמים ממשיכה מעבר לעפעף לצד החיצוני של העין ואז נכנסת לכפל טבעי שקיים במקום. אחרי שתופרים את אזור הניתוח מכסים את החתך בפלסטר עדין בלבד. אפשר לפתוח את העיניים מיד לאחר הניתוח ולראות, אך אנו מעדיפים לכסות את העיניים בקומפרס קרח כדי לצמצם את כמות הבצקת ושטפי הדם. לאחר מספר שעות משתחררים מהמרכז הרפואי וחוזרים הביתה.

כיצד מתבצע ניתוח עפעפיים תחתונים?

כמו בניתוח עפעפיים עליונים, גם בניתוח עפעפיים תחתונים, לפני תחילת הניתוח, המנתח משרטט את קו החתך בצמוד לקו הריסים בעפעף התחתון כאשר המנתח מחליט לא לבצע את הניתוח דרך לחמית העין. בחירת הגישה הניתוחית תלויה בממצאי הבדיקה הראשונית אם יש או אין עור עודף. דרך החתך מתאפשרת גישה לשלושת השכבות של השומן העודף, הגורמים לשקיות שמתחת לעיניים, אשר אותם יש להסיר.

ניתוח לעפעפיים התחתונים גם הוא אורך כחצי שעה בממוצע, המטרה המרכזית של ניתוח זה הינה להפחית משמעותית את השקיות שהצטברו מתחת לעיניים. הנפיחות שמתיישבת בעפעפיים התחתונות מגיע בעקבות הצטברות של שקיות שומן אשר מוסרות בהליך ניתוח העפעפיים. מומלץ בניתוח זה לבחור ברופא מנתח פלסטי מומחה בתחום מכיוון שבטיפול לא נכון ניתן להגיע למצב בוא העיניים יראו שקועות ובעלות מראה חולה וזקן יותר.

את הניתוח לעפעפיים תחתונות מבצעים באחת מהדרכים הבאות:

בדרך הראשונה, המנתח יבצע חתך קטן מאוד, בערך בגודל של שתי סנטימטר, באזור שמתחת לקו הריסים, כך שתהיה אפשרות לראות את שלושת שכבות העור והשומן וכן ניתן יהיה להוריד עודפי העור והשומן.

בדרך השניה, כאשר עודפי העור אינם רבים, יבצע המנתח את החתכים מהאזור הפנימי, דרך לחמית העין, ולכן בדרך זו לא ישארו שום צלקות חיצוניות. דרך זו של הניתוח בעלת סיכונים נמוכים מאוד לפגיע וסיבוכים.

יש לציין כי בטכניקה מודרנית של ניתוח עפעפיים תחתונים, ישנם מקרים בהם השומן העודף ממוקם מחדש ולא מוסר, כל זה על מנת לעדן ולטשטש את השקע שקיים אצל חלק מהמטופלים בחיבור של הלחי עם העפעף. פעולה זו תורמת למראה צעיר יותר. עודפי העור בעפעף התחתון מוסרים בעדינות.

ניתוח עפעפיים תחתונים גם הוא אחד הניתוחים הקצרים ביותר הקיימים בסל הניתוחים בתחום הכירורגיה הפלסטית. וגם אותו בחלק גדול מהמקרים ניתן לבצע בהרדמה מקומית עם קצת טשטוש, אך למרות זאת יש כאלו שיעדיפו לעבור אותו תחת הרדמה כללית.

ניתוח עפעפיים תחתונים אינו כואב. אפשר לפתוח את העיניים מיד לאחר הניתוח ולראות, אך אנו מעדיפים לכסות את העיניים בקומפרס קרח כדי לצמצם את כמות הבצקת ושטפי הדם. לאחר מספר שעות משתחררים מהמרכז הרפואי וחוזרים הביתה.

האם קיים שוני בניתוח עפעפיים לגברים?

ניתוח עפעפיים לגברים, הינו אחד מניתוחי הפלסטיקה המבוקשים ביותר אצל גברים. כמו אצל נשים, הניתוח בא לטפל בסימנים שמגיעים עם הגיל, באמצעות הסרת העור העודף שנמצא מעל או מתחת לעין.

מבנה הפנים שונה בין נשים לגברים במיוחד באזור העיניים ולכן בניתוח עפעפיים לגברים צריך להתייחס לזה שאצל גברים רבים התוצאה תראה קצת פחות טבעית מאצל נשים והשיפור יהיה קצת פחות משמעותי באופן יחסי.

מנתח פלסטי מנוסה יוכל לראות האם למנותח ישאר מראה של אדם אשר עבר ניתוח או שיראה מראה טיבעי ובכך להמליץ על עשיית הניתוח או אי עשיית הניתוח.

למה כדאי לך להגיע לאלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה?

החלטת לעשות את הניתוח עפעפיים, הגיע הזמן להיפגש עם מנתח פלסטי מומחה בתחום.

בפגישת הייעוץ המנתח יבדוק אם אתם אכן צרכים לעבור ניתוח עפעפיים עליונים, תחתונים או ניתוח משולב, תקבלו אינפורמציה מלאה על הניתוח, על הסיכונים והתועלות. תוכלו כמובן לראות תמונות של לפני ואחרי ותגיעו יחדיו לתיאום ציפיות.

בימינו יש עשרות מנתחים בארץ, צוות ״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ יהיה שם בשבילך מתחילת התהליך, יהיה שם בחדר הניתוח, ויהיה זמין עבורך בכל יום ובכל שעה גם אחרי הניתוח.

המנתחים שעובדים ב״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ הינם פלסטיקאים כירורגים ברמה הגבוהה ביותר. כולם מנהלים או ניהלו מחלקות בבתי חולים נבחרים בארץ. כולם עם תעודות מהארץ ומהעולם ובעלי ניסיון רב ועשיר, מה שמפחית באופן משמעותי את האפשרות לסיבוכים.

חדרי הניתוח ש״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ עובדים איתם משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר, עם צוות אחיות ומרדימים ותיקים ומנוסים.

מה צריך להכין ולעשות לקראת הניתוח עפעפיים?

לאחר שהגעתם להבנה עם המנתח הפלסטי לגבי ניתוח עפעפיים וקבעתם תאריך לניתוח, יש לעשות את הדברים הבאים בסדר כרונולוגי משלושה שבועות לפני הניתוח ועד לניתוח עצמו:

יש לדווח מראש לרופא המנתח על ויטמינים שנוהגים ליטול באופן קבוע, וייתכן שייאסר השימוש בהם עד הניתוח. חובה להפסיק לעשן לפחות שבועיים לפני הניתוח על מנת שלא יווצר מצב של דימום בלתי נשלט. כמו כן, חובה להפסיק לקחת כדורים מדללי דם בערך שבועיים לפני מועד הניתוח בדיוק מאותה סיבה.

יש לבצע בדיקת דם עדכנית לפני ניתוח.

יש להכין בבית מראש כדורים לשיכוך כאבים, ושקיות קפואות לקומפרסים. כמו כן, יש להפחית חשיפה מרובה לשמש.

יש להיות בצום מוחלט כשמונה שעות לפני הניתוח. לחפוף את השיער ולנקות באופן יסודי את הפנים במועד הכי קרוב לניתוח וללבוש חולצה מכופתרת מלפנים.

יש להגיע לחדר הניתוח ללא תכשיטים, ללא איפור וללא לק על הציפורניים כשעה לפני מועד הניתוח.

יש להסדיר תשלום לפני תחילת הניתוח בצורה שנקבעה מראש ולדווח למרדים על רגישות לתרופות, נטייה לדימומים, קשיי נשימה ומחלות כגון: אסטמה, שיעול כרוני וכו׳.

בהגיעכם, מנהלת שרות הלקוחות של "אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה" תקבל אתכם ותלווה אתכם לחדר הקבלה. בחדר הקבלה, תבצענה האחיות בדיקת לחץ דם וחום ותמלאנה את פרטיכם בתיקכם האישי. בגדיכם יוחלפו בחלוק כחול. הרופא המרדים ייפגש איתכם ולאחר מספר שאלות והסבר, יחתימכם על טופס הסכמה להרדמה.

בשלב זה, תתקיים פגישה נוספת בינכם לבין הרופא המנתח, יובהרו השאלות האחרונות, הרופא המנתח יסמן את האזורים המיועדים לניתוח ויצלם אתכם.

האם ניתוח עפעפיים נעשה בהרדמה מלאה?​

ניתוח עפעפיים יכול להתבצע בהרדמה מקומים עם טשטוש עמוק או בהרדמה כללית. בשני המקרים המנותח לא מרגיש דבר מהניתוח. מסיבה זו ניתן לבצע את הניתוח גם לאנשים מבוגרים מאוד אשר הרדמה כללית יכולה להביא לסיכון גבוה.

כמה זמן החלמה צריך לאחר ניתוח עפעפיים?

החלמה מניתוחי עפעפיים עליונים ותחתונים הינה קלה באופן יחסי לרוב ההליכים הכירורגיים. אין סיבה או המלצה לשכבר ולנוח. האזור של העיניים מחלים מאוד מהר ברוב המקרים, למרות זאת, מכיוון שהעור באזור העפעפיים דק ועדין מאוד, ישנם סיכויים רבים להיווצרות של סימנים כחולים ונפיחויות. בעיקרון, יום לאחר הניתוח כבר אפשר לחזור לעבודה ללא פעילות גופנים מאומצת.

בשבעת הימים הראשונים מתום ניתוח העפעפיים, יש לישון על כרית גבוהה על מנת להפחית משמעותית היווצרות של נפיחויות. בין שבוע לשבועיים, רוב הסימנים הכחולים והנפיחויות יעלמו. אפשר להשתמש באיפור ובמשקפי שמש לטשטוש סימני הניתוח עד לתום תהליך ההחלמה. אם ישנם כאבים מהניתוח אפשר ואפילו רצוי לקחת משככי כאבים רגילים על מנת שלא לסבול. חזרה לפעילות ספורטיבית קצת יותר מאומצת אפשרית רק לאחר כשלושה שבועות מהניתוח.

מומלץ מאוד לא להיחשף לשמש ולא לעשן כמה שבועות אחרי הניתוח.

מה צריך ומה אסור לעשות לאחר ניתוח עפעפיים?

בימים הראשונים שלאחר ניתוח עפעפיים יש לבצע את הפעולות הבאות:

  • ראשית, בשלושת הימים הראשונים יש לקרר את העפעפיים עם ירקות קפואים או קרח כמה שיותר פעמים, פלוס מינוס חצי שעה של קירור וחצי שעה של הפסקה. במהלך השינה לא צריך לקרר את האזור.
  • יש להימנע מהתכופפות או פעילות גופנית מאומצת למשך שבוע וחצי מיום הניתוח, על מנת שלא ליצור לחץ על אזור התפרים או האזורים הרגישים.
  • יש להמנע מהרטבת העיניים והעפעפיים במים חמים למשך כשלושה ימים מיום הניתוח, אפשר להרטיב את האזור במים קרים או פושרים.
  • יש להשתמש בטיפות עיניים ובאנטיביוטיקה כפי שימליץ לך הרופא המנתח בתום הניתוח. כל זאת על מנת למנוע מצב של זיהום.
  • בימים הראשונים שלאחר הניתוח מומלץ לא לעשן על מנת שלא יווצרו דימומים.
  • יש להימנע ככל האפשר משפשוף העיניים ואזור הניתוח. כמו כן, יש להימנע משימוש בעדשות מגע למשך שבועיים מיום הניתוח.
  • מומלץ מאוד לישון על כרית גבוהה להפחתת הנפיחות.
  • אסור לחדש את השימוש במדללי דם ללא אישור מהרופא המנתח.

מהם הסיבוכים האפשריים לניתוח עפעפיים?

חשוב לזכור שניתוח עפעפיים הוא ניתוח לכל דבר וכמובן שקיימים בו הסיכונים לסיבוכים. לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מרופא פלסטיקאי מומחה לניתוחי עפעפיים, אשר יבצע בדיקות עינייניות, יבחן את ההיסטוריה הרפואית האישית של כל מטופל ויאשר את מידת התאמתו לניתוח עפעפיים עליונים, תחתונים או משולב. בסופו של דבר, ניסיונו האישי של המנתח יהיה בעל משמעות רבה בהצלחת הניתוח ובהפחתת הסיכונים.

כאשר מדובר בניתוח עפעפיים, חובה לבצע בדיקת עיניים מקיפה אצל מומחה עיניים ביחד עם הבדיקות הכלליות, כמו כן חובה להפסיק לעשן ולקחת כדורים מדללי דם לפחות שבועיים לפני מועד הניתוח.

ניתוח עפעפיים יהיה שונה בין כל מנותח או מנותחת וזה תלוי בהרבה גורמים, ֿאך רמת שביעות רצון המנותחות מתוצאות הניתוח הינה מהגבוהות בתחום הפלסטיקה. הניתוח אינו קשה, ההחלמה מהירה וקלה באופן יחסי והסיבוכים נדירים מאוד.

ניתוח עפעפיים הינו אחד מהניתוחים הבטוחים ביותר באופן יחסי, אך לכל ניתוח יש גם סיכונים. חלק מהסיכונים בניתוח עפעפיים הינם: דימומים, זיהומים, צלקות לא אסתטיות, קושי בסגירת העיניים, גירויים, יובש, מראה לא סימטרי, פגיע בתפקוד השריר, ראיה מטושטשת ואפילו עיוורון.

ישנם מקרים בהם נותר עודף עור קל ובכל מקרה העפעף לא יהיה מתוח כמו אצל צעירים. יתכן שהעין לא תסגר לגמרי למספר שעות עד ימים, אך זו תופעה שחולפת. שולי העפעף התחתון יכולים להיות משוכים.

באופן נדיר ביותר, תיתכן הרגשה של כאב חד או נפיחות חד צדדית, מצב שיכול להצביע על דימום ודורש דיווח מיידי למנתח, כיוון שיכולה להיווצר פגיעה בראיה.

האם ניתן לשלב ניתוח עפעפיים עם ניתוחים נוספים?

ניתוח עפעפיים ניתן לשלב עם מספר רב של סוכי ניתוחים. מכיוון שהניתוח מאוד קצר ניתן לשלב אותו עם ניתוחים גדולים ומסובכים יותר כמו: מתיחת פנים, מתיחת צוואר, מתיחת מצח, הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה, שאיבת שומן, מתיחת בטן ועוד.

כמובן שמבחינת ניתוחים משלימים, הניתוח הכי נפוץ זה מתיחת פנים או הרמת גבות.

יש לך שאלות נוספות לגבי ניתוח עפעפיים?

צוות חברת "אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה" כאן בשבילך לכל שאלה. נשמח להעניק לך שירות וחוויה שלא תשכחי. מוזמנת ליצור איתנו קשר כבר עכשיו במספר 1-800-210-210.

המאמר נכתב בעזרת רופאים מומחים בתחום כירורגיית הפנים. מנתחים בעלי ניסיון רב החברים באיגוד הרופאים בישראל.

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים