לפגישת ייעוץ 1800-210-210 call-us צרו קשר contact-us whatsapp-call

ניתוח עיצוב סנטר

לעיצוב הסנטר יש השפעה גדולה על מראה הפנים כולו, ונראה שעובדה זו חומקת מאנשים רבים. קווי לסת וסנטר סימטריים המוגדרים היטב הם הבסיס לפנים מאוזנות, הרמוניות ואטרקטיביות, ואין זה משנה אם אנחנו מתבוננים על אישה, גבר, נער או נערה.

בהשוואה לאיברי פנים אחרים, אנחנו לא נוטים לתת די תשומת לב לסנטר, אך במציאות סנטר יכול לגרום לאשליה של אף ארוך וגדול יותר מכפי שהוא, לתעתוע של צוואר מלא ורחב יותר או לאשליה שאין צוואר בכלל ולהגדרת צורת הפנים כולה. זו גם הסיבה העיקרית לכך שאנשים רבים ניגשים לפלסטיקאים במטרה לעצב מחדש את האף, את הצוואר או השפתיים, ולאחר התייעצות עם כירורג מומחה מבינים כי השינוי האסתטי המיוחל יכול להגיע רק בתנאי שישלבו גם ניתוח זה.

סנטר חלש, סנטר צר, סנטר רחב או ארוך, קמטים בסנטר, סנטר מחודד מדי, סנטר כפול, עיוות בסנטר, קווי מתאר לא אחידים באזור הסנטר והלסת או סנטר שקוע – כל אלו הן תופעות אסתטיות שאפשר לטפל בהן בהליך כירורגי קצר ופשוט יחסית. ניתן להגדיל, להקטין, להבליט, לקצר, למלא להאריך ולעצב מחדש את הסנטר כחומר ביד היוצר.

אם נניח לרגע בצד את הפוליטיקלי קורקט, נראה גם כי סוגים שונים של סנטרים מזוהים עם המגדרים השונים. סנטר המעוצב בקווי מתאר מרובעים מזוהה עם המראה הגברי, בעוד שסנטר מעוגל ומלא נתפס נשי יותר. גברים בעלי סנטר מעוגל בוחרים פעמים רבות לעבור ניתוח זה על מנת לשוות לפנים שלהם מראה יותר גברי ומחוספס, ולהפך – נשים בעלות סנטר מרובע פונות לניתוח זה לצורך עיגול ומילוי הסנטר וכדי לשוות לו מראה נשי ורך יותר.

אבל לא רק קווי מתאר מולדים בסנטר מביאים גברים ונשים לעבור ניתוח לעיצוב מחודש של הסנטר. גם להזדקנות יש השפעה גדולה מאוד על מראה הסנטר. למרבה הצער, ככל שהגיל מתקדם הסנטר האנושי צונח, נסוג, לעיתים משכפל עצמו (סנטר כפול) ומתמלא בקמטים וקמטוטים. זה קורה מאחר שעם הגיל העור מאבד מהנפח הטבעי שלו וגם העצמות והשרירים באזור הסנטר משתנים. בנוסף, גם שינויים וטיפולים בשיניים כמו מעבר לשיניים תותבות, השתלות שיניים ונסיגה טבעית של השיניים יכולים לחולל שינוי משמעותי במראה הסנטר. השינויים הללו עשויים לגרום לנסיגה של קו הסנטר וליצירת מראה מבוגר וזקן, כזה שאינו משקף את הגיל הכרונולוגי או את התחושה הפנימית.

הסנטר משפיע גם על הצדודית שלנו ביחד עם האף. כאשר הסנטר שקוע, נסוג, בולט או מחודד ואין סינרגיה בין האף לסנטר נשתדל שלא להצטלם בפרופיל (וזה קשה במיוחד בעידן האינסטגרם ובעולם הוויזואלי שאנחנו חיים בו) ונעשה מאמץ עילאי במפגש עם חברים, קרובים וגם עם זרים לעמוד בצורה פרונטלית פן יראו את הפרופיל.

אז אם אתם מזהים אחת מהבעיות שמנינו כאן, חשוב שתדעו שאין הכרח להשלים עם המצב. אם אינכם מרוצים מהגודל, מהצורה, מהנפח או מקווי המתאר של הסנטר שלכם, ניתוח זה הוא הפתרון האידיאלי עבורכם.

אנו בקליניקה 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' עושים שימוש במגוון טכניקות לעיצוב הסנטר, חלקן כירורגיות פלסטיות וחלקן אסתטיות. אנחנו מקפידים להתאים לכל מטופל ומטופלת את טכניקת עיצוב הסנטר המתאימה והבטוחה ביותר, זו שתעניק את התוצאות הטובות ביותר ותעלה בקנה אחד עם הציפיות של המטופלים.

הרופאים שלנו הם מן המובילים בישראל בתחום הכירורגיה הפלסטית, לכולם ניסיון רב בניתוח לעיצוב מחוש של הסנטר והם כבר השלימו בהצלחה יתרה אלפי ניתוחים פלסטיים, מהפשוטים ועד המורכבים ביותר. לעיתים, ימליצו הכירורגים שלנו על שילוב של כמה הליכים במקביל, זאת על מנת שאתם תוכלו ליהנות מתוצאות אופטימליות כבר לאחר הליך כירורגי אחד ומרוכז. כך לדוגמה, כדי להגיע לפרופורציות הנכונות באזור הפנים כולו מומלץ לעיתים לצד ניתוח זה, לעבור גם ניתוח אף מכיוון שגודלו של הסנטר עשוי להגדיל או למזער את גודל האף. במקרים אחרים, ייתכן ותידרש גם ניתוח מתיחת פנים, ניתוח מתיחת צוואר או ניתוח מתיחת מצח לשיפור ההרמוניה של תווי הפנים ולהשגת איזון שלם בין הלחיים, המצח והלסת.

אך מנגד, לעולם לא נמליץ או נדחוק במטופלינו לעבור ניתוח מיותר שאינו הכרחי. הבריאות של מטופלינו נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו, ושקיפות, יושרה והגינות מנחים את פעולותינו.

אם יש לכם שאלות אודות ניתוח זה, אם אתם מעוניינים להתייעץ ולהתלבט ביחד עם המומחים שלנו, התקשרו אלינו ונשמח לענות על כל שאלה ולספק לכם את כל המידע.

לצפייה בתמונות לפני ואחרי עיצוב סנטר של מטופלי ומטופלות הקליניקה, יצרנו תיקיית תמונות מיוחדת, המאובטחת בסיסמה. אבטחה זו נועדה לשמור על פרטיות המטופלים שלנו. כל התמונות הנמצאות בתיקייה הן אותנטיות, ולא ערכנו בהן שינויים למעט טשטוש סימנים מזהים.

על מנת לצפות בתמונות כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' בטלפון הבא: 1-800-210-210 ומיד תקבלו סיסמה אישית, שתאפשר לכם לפתוח את התיקייה. התקשרו, נשמח לעמוד לשירותכם.

16 שאלות ותשובות אודות עיצוב סנטר

באילו נסיבות כדאי לשקול עיצוב סנטר?

כאשר מזהים בעיות בצורה, בנפח, במיקום ו/או בקווי המתאר של הסנטר הגורמים לתופעות הבאות שנמנה כדאי מאוד לשקול עיצוב מחודש של הסנטר:

 • כאשר הסנטר צנוח או נפול.
 • אם הסנטר נסוג.
 • במצב של סנטר כפול.
 • אם הסנטר איבד מנפחו.
 • במצב של סנטר מפוצל.
 • אם קו הלסת והסנטר יוצרים מראה מרובע מדי.
 • במצב של העדר פרופורציה בסנטר.
 • אם הסנטר אינו נמצא בקו אחיד עם השפה העליונה והמצח.
 • כאשר מראה הסנטר מחודד מדי.
 • אם הסנטר בולט מדי.
 • כאשר מתגלים קמטים על הסנטר (פעמים רבות מוטב לשלב ניתוח מתיחת פנים או ניתוח מתיחת צוואר בד בבד עם עיצוב הסנטר כדי ליהנות מתוצאות אופטימליות).
 • כאשר אין פרופורציה בין הסנטר לבין האף (לעיתים כדאי לשלב לצד עיצוב סנטר גם ניתוח אף בו זמנית).

מאיזה גיל ניתן לעבור הליך לעיצוב הסנטר?

עיצוב סנטר אפשר לעבור לאחר גיל ההתבגרות, כאשר תווי הפנים התקבעו סופית והתפתחו באופן מלא.

אם מזדרזים לעבור ניתוח עיצוב מחודש לסנטר לפני גמר ההתפתחות וההתבגרות קיים סיכוי גבוה שהתוצאות לא ישתמרו, כי השינויים הפיזיולוגיים הטבעיים המתרחשים בגיל ההתבגרות יפגמו בתוצאות. על כן, כדי ליהנות מסנטר מעוצב יש להמתין עד לגיל 18 ורק אז לעבור עיצוב מודש לסנטר.

למי מתאים עיצוב סנטר? ולמי הוא אינו מתאים?

עיצוב סנטר מתאים לגברים ונשים מעל גיל 18, שבריאותם הכללית טובה ואין מחלות כרוניות או אקוטיות ברקע. במקרה של מחלות רקע, ניתן בנסיבות מסוימות לעבור עיצוב סנטר, אך יש צורך באישור של רופא מומחה.

ניתוח עיצוב סנטר אינו מתאים:

· למעשנים – העישון מסכן את יכולת הריפוי מההליך, שכן הניקוטין משבש את זרימת הדם הסדירה הנחוצה כל כך להחלמה. ניתן להפסיק לעשן חודש-חודשיים לפני ההליך ולאחר הגמילה לעבור הליכי ניתוח זה.

 • לאנשים שהסנטר שלהם פצוע או פגוע – במקרים כאלו, יש להמתין עד להחלמה מלאה ורק אז ניתן לעבור עיצוב סנטר.
 • לאנשים שעוסקים במקצועות/תחביבים קבועים שעלולים לפגוע בסנטר – הליכי הניתוח לעיצוב מחודש של הסנטר גם לא מתאימים לאנשים שהמקצוע שלהם או ההובי שלהם עלול להוביל לפגיעות חוזרות ונשנות בסנטר. במקרים כאלו, יש סיכוי גבוה שתוצאות עיצוב סנטר לא ישמרו כי הסנטר חשוף לפגיעות שיעוותו שוב את מראה הסנטר.

מה קורה בפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה?

בפגישת הייעוץ הראשונית, תפגשו את הרופא המנתח. זה הזמן לספר לו מהי הבעיה ואיזה תוצאות אתם מנסים להשיג לשיפור עיצוב הסנטר.

לאחר מכן, יאבחן הרופא את מצב הסנטר, תוך בחינת הפרופורציות בין הסנטר לאיברים נוספים: האף, הלסת, הצוואר ועוד. הרופא יבחן לעומק את הסימטריה, את סוג העור ומצבו (אלסטי, חזק, מלא, עבדה, רפוי). הוא יעמוד על הגורמים להופעת הבעיה בסנטר (תזונה לקויה שהביאה ליצירת סנטר כפול למשל, בעיה מולדת, הזדקנות וכו') ויתשאל על אודות ההיסטוריה הרפואית, מחלות רקע, רגישויות וניתוחים קודמים של המטופל.

לאחר תיאום ציפיות עם המטופל, יתאר ויסביר הרופא המנתח מהי הטכניקה המתאימה ביותר לעיצוב הסנטר, ואם הוא יראה צורך ממשי הוא ימליץ עם שילוב של הליכים כירורגים או אסתטיים נוספים. הוא יספר על הטכניקה שבה בחר, על ההחלמה, ההתאוששות וגם עם הסיכונים.

במידה ויוחלט על טכניקת עיצוב סנטר הכרוכה בשאיבת שומן, יבחן הרופא גם את הגוף במטרה לזהות מאיזה אזור כדאי לשאוב שומן טבעי כדי להעבירו למילוי הסנטר.

כיצד יש להיערך לניתוח עיצוב סנטר?

חשוב לעקוב אחר הנחיות הרופא המנתח, ובנוסף יש להקפיד על הפעולות הבאות:

 • יש להפסיק ליטול תרופות, ויטמינים ותוספים מדללי דם ונוגדי קרישה כ-10 ימים לפני מועד הניתוח.
 • יש להגיע אל הקליניקה אחרי מקלחת הגונה וניקוי יסודי של אזור הפנים.
 • חשוב לצחצח שיניים היטב היטב לפני הניתוח ולשטוף אותם עם מי פה, ייתכן ולא ניתן יהיה לצחצח אותן באופן יסודי במשך כמה ימים שלאחר הניתוח.
 • מעשנים צריכים להפסיק לעשן כחודשיים לפני הניתוח.
 • חל איסור מוחלט על אכילה, שתייה, לרבות שתיית מים ולעיסה של מסטיקים או סוכריות כ-8 שעות לפני הניתוח.
 • יש להכין בבית מראש משככי כאבים, בהתאם להנחיות הרופא המנתח. אלו ישמשו לשיכוך הכאבים בימים הראשונים לאחר ניתוח.

אל הקליניקה יש להגיע במועד שנקבע מראש. יש להגיע ליום הניתוח ללא תכשיטים, איפור או לק ובבגדים נוחים. חשוב להצטייד בתוצאות כל הבדיקות שנערכו לפני הניתוח ולהעבירם לרופא המנתח.

כמו כן, יש להסדיר טרם הכניסה לניתוח עיצוב סנטר את התשלום.

כאשר תגיעו לקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' תקבל את פניכם מנהלת השירות שלנו. היא תלווה אתכם לחדר האחיות, שם יערכו האחיות מספר בדיקות טרום ניתוחיות שגרתיות, כמו: בדיקת לחץ דם ובדיקת חום. לאחר הבדיקות תמלא האחות את הפרטים האישיים שלכם בתיק האישי.

לאחר מכן, במידה וניתוח עיצוב סנטר נערך תחת הרדמה מלאה תפגשו את הרופא המרדים. בשלב זה הוא יתשאל אתכם על ההיסטוריה הרפואית שלכם, על ניתוחי עבר, על מחלות רקע, על רגישויות לתרופות ואלרגיות ולבסוף יחתים אתכם הרופא המרדים על טופס הסכמה להרדמה סטנדרטי.

לסיום, תפגשו שוב את הרופא המנתח. הוא יסביר ויענה על שאלות אחרונות, וגם יסמן את האזורים אותם הוא ינתח, ולבסוף – הוא יצלם את האזור שהוא עומד לנתח.

אילו בדיקות יש לעבור טרם ניתוח עיצוב סנטר?

לפני ניתוח עיצוב סנטר, יש לערוך את הבדיקות הבאות:

 • כימיה בדם.
 • ספירת דם.
 • בדיקת קרישיות דם.

במידה ויש מחלות אחרות ברקע, יש לגשת לרופא מומחה, ייתכן ויהיה צורך לעבוד בדיקות נוספות ולקבל את אישורו לעבור ניתוח עיצוב סנטר.

מה הן הטכניקות הקיימות כיום לעיצוב הסנטר?

יש היום מספר טכניקות מתקדמות לעיצוב חדש של הסנטר, כאשר לכל בעיה יש את הטכניקה המתאימה ביותר עבורה.

עיצוב מחודש של הסנטר ללא ניתוח – יש מצבים שבהם הפתרון הוא לא בהכרח כירורגי. ניתן למלא את הסנטר במספר חומרי מילוי עמידים ולהזריק שומן טבעי (הנלקח מאזור אחר בגוף) או חומצה היאלורונית. היתרון בהליך זה הוא שאינו כרוך בהתערבות כירורגית פולשנית. החיסרון בטכניקה זו הוא שהתוצאות נשמרות לתקופה קצרה יחסית עד חצי-שנה שנה. בתום תקופה זו, יהיה צורך להזריק שוב את חומר המילוי.

עיצוב מחודש לסנטר בניתוח – ישנן כמה טכניקות כירורגיות פלסטיות לעיצוב הסנטר.

 • השתלת סיליקון – ניתן להשתיל סיליקון, דרך חתך שמבצע הכירורג הפלסטי בתוך הפה עצמו, בין השיניים לחניכיים, כך שלא יהיו צלקות נראות לעין או דרך חתך שמבצע הכירורג מתחת לסנטר. גם כאן הצלקת לא תהיה מובחנת כי היא חבויה מתחת לסנטר. חשוב לציין כי שתלי הסיליקון בהם עושים שימוש בהליך זה אינם זהים לשתלי הסיליקון בניתוחי חזה. מדובר בשתל סיליקון ייחודי וחזק במיוחד שאין צורך להחליפו מדי 10-15 שנים, כפי שקורה עם שתלי הסיליקון בחזה. השתלים בסנטר נשמרים היטב ואינם דורשים החלפה.
 • ניתוח עיצוב סנטר – בהליך זה, מבצע הרופא המנתח חתך, חושף את העצם הבולטת חותך ומשייף אותה עד לקבלת הצורה, הגודל והפרופורציה הרצויים. לאחר מכן, הוא תופר את החתכים.
 • ניתוח הוספת שומן טבעי – טכניקה יעילה במיוחד לסנטר כפול. בהליך זה הרופא המנתח תחילה שואב שומן טבעי מאזור מסוים בגוף המטופל. לאחר מכן, מבצע 2 חתכים מ-2 צידי הסנטר, אליהם מוחדרת צינורית קטנה השואבת את עודפי השומן והרקמות. בתום ההליך תופר הכירורג את החתכים.

מהו משך זמן הניתוח?

משך הזמן תלוי מאוד בטכניקה הנבחרת לעיצוב הסנטר, בנתוניהם של כל מטופל ומטופלת ובאם בנוסף לעיצוב סנטר נערכים ניתוחים פלסטיים או הליכים אסתטיים נוספים.

 • משך הטיפול בהזרקת חומרי מילוי – כמה דקות עד חצי שעה.
 • משך ניתוח לעיצוב הסנטר בלבד – בין שעה לשעתיים.
 • משך הזמן של מספר ניתוחים במקביל – תלוי בסוגי הניתוחים ובטכניקות הכירורגיות שנבחרו, אך בהערכה גסה עד כשעתיים וחצי.

האם הליכי עיצוב סנטר נערכים תחת הרדמה מקומית או מלאה?

התשובה לשאלה זו תלויה בטכניקה שנבחרה לעיצוב הסנטר, ותלויה במידה רבה בהחלטה שמקבל הרופא המנתח ביחד עם המטופלים.

עיצוב סנטר בחומרי מילוי כגון: שומן טבעי או חומצה היאלורונית אינו כרוך בהרדמה. השתלת סיליקון יכולה להיערך בהרדמה מקומית ואלחוש, אך יש מצבים בהם מחליט הכירורג לנתח בהרדמה מלאה. וכך גם בניתוח עיצוב סנטר ושאיבת שומן, ניתן ברבים מהמקרים להסתפק בהרדמה מקומית ואלחוש, אך במקרים מסוימים, למשל אם במקביל עורכים גם ניתוח הרמת חזה או ניתוח אף יהיה צורך בהרדמה מלאה.

בכל אופן, מידע זה יהיה נגיש לכל מטופל ומטופלת זמן רב לפני ביצוע ההליך והוא יוסבר בפרוטרוט על ידי הרופא המנתח טרם הניתוח.

האם ניתוח זה כרוך בסיבוכים?

באופן כללי, כל התערבות כירורגית טומנת בחובה סיבוכים, אך יש לציין כי אלו הם נדירים מאוד, אם עורכים את הניתוח אצל כירורג פלסטי מקצועי ומיומן. החדשות הטובות הן שבמידה וסיבוכים מתרחשים ניתן לטפל בהם באופן מידי.

הסיבוכים האפשריים הם:

 • זיהום – ניתן לטפל בו בעזרת אנטיביוטיקה.
 • דימום יתר – מטופל באמצעות ניקוז הדם.
 • נמק – מאוד מאוד נדיר, אך ניתן לפתרון על ידי אנטיביוטיקה או קילוף הנמק.
 • פגיעה בעצבים – על פי רוב היא מחלימה מעצמה עם הזמן.
 • העדר סימטריה, דחיית שתל או נדידה של שתל – הפתרון למצבים אלו הוא תיקון כירורגי נוסף.

מה קורה לאחר זה?

לאחר הזרקת חומרי מילוי לסנטר:

ניתן לחזור לשגרת החיים ולעבודה במהרה, מיד לאחר סיום ההזרקה. משתחררים לאחר ההזרקה הביתה, רק יש לשמור על אזור הסנטר מוגן לכמה ימים עד שחומר המילוי יתקבע. לכן, כדאי להימנע מפעילות מאומצת למשך יומיים עד שבוע.

לאחר ניתוח זה:

לאחר הניתוח יחבוש הכירורג הפלסטי את הסנטר, זאת כדי לתמוך ולקבע את השתל במקרה של השתלה או כדי להגן על האזור המנותח מטראומה או פגיעה נוספים. במקרים מסוימים יישארו המטופלים ליום אשפוז, לצורך התאוששות, בקרה ומעקב אך לרוב ניתן להשתחרר הביתה כבר ביום הניתוח.

יש להגיע לביקורת בקליניקה לאחר שבוע מיום ממועד הניתוח, על מנת לעקוב אחר תהליך ההחלמה, ההתאוששות והריפוי. במידה ויש תפרים שאינם נמסים, יש להגיע אל הקליניקה לצורך הסרת התפרים. אם נעשה שימוש בתפרים נמסים, הם ייעלמו מעצמם בתוך כמה ימים.

ניתן לחזור לשגרה בתוך שבוע וחצי לערך לאחר ההתערבות כירורגית בסנטר, אך חשוב לשמור על אזור הסנטר מוגן מפני פגיעה ופציעה למשך חודש ולהימנע בתקופה זו מפעילות מאומצת. יש לשטוף היטב את הפה לאחר כל אכילה, להימנע ממאכלים חמים ו/או מאכלים קשים שעלולים לפגוע בתפרים המצויים בפה לאחר הניתוח, חשוב להימנע מלשחק עם הלשון בתפרים, מומלץ לשטוף את הפה במי פה ולעקוב אחר הנחיות הרופא המנתח..

יתכן ויהיו מעט כאבים, ניתן להפחית אותם עם משככי הכאבים שרשם הרופא המנתח. אזור הסנטר יהיה מעט נפוח, ייתכנו שטפי דם ונפיחויות – אך אלו הן תופעות שכיחות המתרחשות לאחר כל ניתוח והן יעברו מעצמן ככל שהסנטר יחלים וירפא.

ייתכן גם קושי ללעוס, לדבר, לצחוק או לחייך. אלו הן תופעות שכיחות וזמניות שיחלפו בתוך כמה ימים או בתוך כמה שבועות ספורים.

מתי אראה את תוצאות עיצוב הסנטר?

 • הזרקות חומרי מילוי – את התוצאות של הזרקת חומרי מילוי ניתן לראות די מהר. לרוב, את התוצאות של הזרקת חומצה היאלורונית רואים מיד לאחר הטיפול. אך, כאשר מזריקים שומן טבעי, יש להמתין קצת עד להתקבעות השומן בסנטר. בדרך כלל בהתחלה הסנטר נראה מלא יותר אך מאחר שחלק מהשומן הטבעי נספג בגוף, יש להמתין כמה ימים לסוף תהליך הספיגה עד לקבלת המראה הסופי.
 • ניתוח עיצוב סנטר – את התוצאות של ניתוחי עיצוב סנטר רואים אחרי כמה שבועות מיום הניתוח. לאחר שהנפיחויות ושטפי הדם מחלימים לגמרי.

האם יישארו צלקות לאחר ניתוח עיצוב סנטר?

כמו בכל ניתוח גם לאחר ניתוח עיצוב סנטר צפויות צלקות, אך הן זעירות והן יתבהרו ויטשטשו עם הזמן. מיקומה של הצלקת תלויה בטכניקה הכירורגית שנבחרה.

מאחר שהכירורג הפלסטי מקפיד לבצע חתכים או בתוך חלל הפה או מתחת לסנטר, אז הצלקות יוצנעו ולא ניתן יהיה להבחין בהן בעין.

האם ניתן ומומלץ לעבור במקביל לעיצוב הסנטר ניתוחים פלסטיים נוספים?

ניתן לעבור מספר ניתוחים פלסטיים ו/או אסתטיים במקביל, במידה ואכן יש צורך בכך, ובלבד שהבריאות הכללית של המטופל היא טובה. למעשה אין זה נדיר לעבור כמה הליכים כירורגיים במקביל במקרה של עיצוב סנטר.

לעיתים, ממליצים הכירורגים הפלסטיים שילוב של כמה הליכים, כי ניתוח עיצוב סנטר לבדו לא יוכל לספק את התוצאות הרצויות. על פי רוב, לצד עיצוב סנטר עורכים בו-זמנית גם ניתוח אף, הרמת עפעפיים, ניתוח מתיחת פנים, שאיבת שומן, ניתוח מתיחת מצח או הרמת גבות שכן רק השילוב בין כמה הליכים יבטיח מראה אחיד, צעיר ורענן.

יש גם יתרונות לביצוע של כמה הליכים כירורגיים סימולטנית. זה חוסך זמן החלמה כפול והתאוששות מ-2 הליכים הנערכים בנפרד, זה חוסך הרדמה כפולה ולעיתים קרובות זה גם יכול לחסוך כסף.

בכל מקרה, חשוב להתייעץ עם הרופא המנתח באשר להיתכנות של ביצוע יותר מהליך כירורגי אחד באותה פרוצדורה ולספר לו באופן מפורט מה הן הציפיות שלכם. בהתאם למטרות שתציינו בפני הרופא המנתח הוא יוכל להתאים את הפתרונות האסתטיים המתאימים והבטוחים ביותר.

מדוע כדאי גם לכם לבחור בקליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' לעיצוב מחודש של הסנטר?

את קליניקת 'אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה' הקמנו בשנת 2003, כאשר החזון שהנחה ועודנו מנחה אותנו הוא להיות בחוד החנית של תחום האסתטיקה והפלסטיקה בישראל, לחלוק את הניסיון והידע שלנו, להעניק שירות אישי ונטול פשרות ולהגשים את החלומות של כל מטופל ומטופלת החפצים בשיפור המראה האסתטי שלהם.

מעטפת השירותים שלנו היא מגוונת ועשירה והיא זו שמאפשרת לנו להציע ללקוחותינו פתרונות אסתטיים מתקדמים לצד פתרונות כירורגים פלסטיים מורכבים לעיצוב הסנטר. ואכן, מתחילת הדרך השלמנו בהצלחה יתרה אלפי הליכי עיצוב סנטר, חלקם כירורגיים וחלקם אסתטיים – כולם הותאמו באופן אישי לכל מטופל ומטופלת על ידי רופאים מומחים וכירורגים, בהתאם לנתונים האישיים הייחודיים שלהם ובהתאם לציפיותיהם.

אנחנו מאמינים שכל אחד ואחת ממטופלינו הם מיוחדים, ואנחנו מרגישים שותפים מלאים לתהליך. כמומחים בתחום האסתטיקה והפלסטיקה אנחנו מקפידים להציג את כל האפשרויות והפתרונות לצד הצגת הסיכונים. תיאום ציפיות עם המטופלים שלנו הוא ערך עליון ובזכות תיאום זה שביעות רצון מטופלינו היא גבוהה במיוחד.

אנחנו קשובים, זמינים ומלווים כל מטופל יד ביד לאורך כל התהליך – מפגישת הייעוץ הראשונית ועד להחלמה מלאה. שמחים תמיד לענות על שאלות, להסביר ולתת מענה מקצועי ומהיר.

קראו עוד בבלוג שלנו

post-image
מדוע שנרצה לבצע תהליך הוצאת שתלים מהחזה?

עם ניתוח הגדלת חזה, נשים יכולות להשיג את גודל החזה שתמיד רצו - בבטחה וביעילות. אבל למרבה הצער, הסיפוק שמגיע עם ההליך, לא תמיד מחזיק...

להמשך קריאה
post-image
חושבים על ניתוח מתיחת פנים? היכנסו וקראו

אין צורך להתפשר על מראה מבוגר, למרות שהתבגרתם. עם המנתחים הפלסטיים המיומנים בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, תוכלו לנטרל את השפעות הזמן ולהחזיר את המראה הצעיר...

להמשך קריאה
post-image
מתי מתעורר הצורך בניתוח מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית פותחה כדי לטפל בעור התלוי הרופף של הבטן, המותניים, הגב התחתון והישבן אצל נשים וגברים. בקליניקת אלונה שכטר בע"מ, שמתמחה בניתוחים פלסטיים...

להמשך קריאה

דימוי גוף, קבלת החלטות ואהבה עצמית הם נושאים שמדברים אלייך?

הירשמי לניוזלטר שלנו ותקבלי
icon

סיפורים אישיים של נשים

icon

מאמרים בנושאי דימוי גוף, השפעת הזמן על הגוף שלנו ומודלים לקבלת החלטות

icon

מבצעים והצעות מיוחדות

מלאו פרטים